kristisbowl

Patarkit kokia vaizdo plokste pirkti?

Rekomenduojami pranešimai

Taigi, turejau MSI GF 8800GTS, kuri sugedo. Noriu pirkti nauja plokste. Kokia galite patarti, kad nebutu prastesne nei mano tureta 8800GTS? Maitblokis 430W.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na kai jau minejo ,siaip ziurek kokius zaidimus nori lost ir ka verta imt su savo CPU bei ramais,nes paemes per daug "gera" vaizdo korta ,jei CPU bei ramai nebus ispaudiongi tai jokio rezultato negausi,tik pinigus sukisi be reikalo.

ziurek koks CPU bei kiek ramu turi,gal jau motina pavargus,daug kas gali buti,vien su nauja vaidzo korta nieko negausi,jei kiti parametrai liks seni. :(

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na kai jau minejo ,siaip ziurek kokius zaidimus nori lost ir ka verta imt su savo CPU bei ramais,nes paemes per daug "gera" vaizdo korta ,jei CPU bei ramai nebus ispaudiongi tai jokio rezultato negausi,tik pinigus sukisi be reikalo.

ziurek koks CPU bei kiek ramu turi,gal jau motina pavargus,daug kas gali buti,vien su nauja vaidzo korta nieko negausi,jei kiti parametrai liks seni. :(

Hmmm... Cia painiava man jau gaunasi :D Nelabai as gaudausi sitose sistemose. Turiu 2GB ramu ir dual core @ 2.13Ghz. Motinine Gigabyte S series GA-965P-S3. Noreciau ir zaidimus pazaisti dar, nes su senaja plokste losiau visus zaidimus bene ant max grafikos. Taigi gal kokias plokstes su tikslesniais pavadinimais gali pasiulyt? Beje pirksiu tik plokste nieko daugiau, nenoriu turbint savo kompo ar kazkas panasaus. Tereikia plokstes, kad veiktu mano kompas vel ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Hmmm... Cia painiava man jau gaunasi :( Nelabai as gaudausi sitose sistemose. Turiu 2GB ramu ir dual core @ 2.13Ghz. Motinine Gigabyte S series GA-965P-S3. Noreciau ir zaidimus pazaisti dar, nes su senaja plokste losiau visus zaidimus bene ant max grafikos. Taigi gal kokias plokstes su tikslesniais pavadinimais gali pasiulyt? Beje pirksiu tik plokste nieko daugiau, nenoriu turbint savo kompo ar kazkas panasaus. Tereikia plokstes, kad veiktu mano kompas vel :(

na kaip ir sake jau ziurek kazka nuo 4850,cia panasus galingumas kaip tos 8800GTS,tai va tokia ir i virsu,pagal kaina cia jau kaip sakoma.na gali ir i Nvidia ziuret aisku panasia kaip turejai arba auksciau.keistas klausimas siaip.pats zinai kokia turejai ,na ir juk zinai kokios yra geresnes ir kad kelniu nenumautu. nzn rask kokia pagal finansus,tada intere pasiziurek i testus tos plokstesmbus parodyta kaip ji su zaidimais,ir kaip ji palyginus su kitom plokstem eina,gal verta biski brangesne tada bet gana greitesne paimt ar pan,arba pigesne bet tik biski letesne zaidimuose,na galima rasti viduriuka visada,tik klausimas ka nori losti? ar nori daugiau fps gauti negu gavai anksciau ar uztenka zaidziamumo lygio ,pvz kam moketi daugiau uz vaizdo plokste kuri duos kad ir 2x daugiau fps ,bet jei tu to nejausi jokio skirtumo..cia gali labai apsigaut o skirtumo nematysi.. ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na kaip ir sake jau ziurek kazka nuo 4850,cia panasus galingumas kaip tos 8800GTS,tai va tokia ir i virsu,pagal kaina cia jau kaip sakoma.na gali ir i Nvidia ziuret aisku panasia kaip turejai arba auksciau.keistas klausimas siaip.pats zinai kokia turejai ,na ir juk zinai kokios yra geresnes ir kad kelniu nenumautu. nzn rask kokia pagal finansus,tada intere pasiziurek i testus tos plokstesmbus parodyta kaip ji su zaidimais,ir kaip ji palyginus su kitom plokstem eina,gal verta biski brangesne tada bet gana greitesne paimt ar pan,arba pigesne bet tik biski letesne zaidimuose,na galima rasti viduriuka visada,tik klausimas ka nori losti? ar nori daugiau fps gauti negu gavai anksciau ar uztenka zaidziamumo lygio ,pvz kam moketi daugiau uz vaizdo plokste kuri duos kad ir 2x daugiau fps ,bet jei tu to nejausi jokio skirtumo..cia gali labai apsigaut o skirtumo nematysi.. :(

Na nezinau kaip cia bus kol as ja nusipirksiu :( Man pilnai uzteko ka as turejau. Sakau gali buti plokste atitikmuo buvusiai arba siek tiek geresne, bet kad netektu permoket kaip tu sakai uz nieka.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na nezinau kaip cia bus kol as ja nusipirksiu :( Man pilnai uzteko ka as turejau. Sakau gali buti plokste atitikmuo buvusiai arba siek tiek geresne, bet kad netektu permoket kaip tu sakai uz nieka.

Tavo tą buvusią maždaug atitinka ATI Radeon HD4850-4870 :(

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man atrodo, kad tu pats nezinai ko nori, geriau daugiau neklausinek, o kai normaliai sugalvosi ko nori, tada ir klausk...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man atrodo, kad tu pats nezinai ko nori, geriau daugiau neklausinek, o kai normaliai sugalvosi ko nori, tada ir klausk...

Tai kaip tau atrodo as galiu zinot ko noriu, jei esu paprastas vartotojas. Visi tie testu ir kt. skaiciai man nieko nereiskia. Man atrodo gana aisku ko as noriu, vaizdo plokstes kuri nebutu prastesne uz buvusia. Man atrodo gana suprantama. Noriu kad viskas veiktu kaip ir pries tai. Taigi as manu, kad tikrai gali kas nors patarti normaliai. Deja turbut pataikiau ne cia.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai nusipirk nauja vaizdo plokste uz 500 Lt, gali ir uz 800 Lt, tos tikrai veiks greiciau, o siaip susirask kur yra lyginamos VGA pagal FPS zaidimuose, visos plokstes ir visi zaidimai, visose rezoliucijose seniai pratestuoti, pasirink is saraso plokste kuri greitesne uz tavo ir kaina gera ir viskas, internete milijonai apzvalgu, mes cia tikrai testu nedarome ir del taves tikrai nieko netestuosime, kai viskas seniai istestuota ir parasyta...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai nusipirk nauja vaizdo plokste uz 500 Lt, gali ir uz 800 Lt, tos tikrai veiks greiciau, o siaip susirask kur yra lyginamos VGA pagal FPS zaidimuose, visos plokstes ir visi zaidimai, visose rezoliucijose seniai pratestuoti, pasirink is saraso plokste kuri greitesne uz tavo ir kaina gera ir viskas, internete milijonai apzvalgu, mes cia tikrai testu nedarome ir del taves tikrai nieko netestuosime, kai viskas seniai istestuota ir parasyta...

Jai rasai tai rasyk protingai. su ta naujausia atsizvelk kad zmogaus maitinimo blokas tik 430W

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sorry nepastebejau sito momento, na bet esmes tai nekeicia, tiesiog ignoruokit, pirmus astuonis zodzius mano aukstesniam poste...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Is ati puses 4770 arba 4850, is nvidia gts250, nes nieko geresnio tavo psu nepaves, bet nieko geresnio ir nereikia ziurint i cpu :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.