Dzozas

F1 2010

Rekomenduojami pranešimai

Nesuprantu, kiek galit verkt.. :thumbsup4: Žaidžiu PC versiją ir vienintėlis trūkumas - padirbti AI laikai kvalifikacijos ir praktikos metu. Per lenktynes praktiškai visada AI baigia savose pozicijose (lotus, hrt, virgin gale, po to str ir t.t). Šiandien buvo taip nutikę, jog Kovalainenas su Lotus 2 atvažiavo, o kitose lenktynėse 2 vietą parodė petrovas, kas man tikrai nepatiko. Pats žaidžiu be pagalbų, tik su ABS ir legend AI. Su Sauber bolidu atvažiuoju stabiliai 5-6, kartais pavyksta paimt podiumą ar laimėt lenktynes. Sakyčiau AI tikrai per silpni. Taip pat labai patiko dinaminis oras, dėl kurio galima stipriai susišikti arba šoktelt į priekį. Žodžiu, iš esmės žaidimas visai neblogas, bet liksiu prie rFactor, o šis galbūt bus pasitreniruoti, pasimokyti taisiklingų lenktynių trajektorijų.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Geriausia tai kad nerodo trecio sectoriaus laiku :thumbsup4: toj vietoj turbut ir suchimicina viska

taip ir yra, ne karta pats isitikinau, kai ivaziuoji i boksus prasideda stebuklai arba vaziuoji isiverzes, net nematai kompo bolidu zemelapi, nei pirmam nei antram sektoriuje neparodo kompo laiku, nes jie daugiau nei visu sektoriumi atsilieka, finisuoji ir ziuri, kad tik 7-15 sekundemis laimejai, gaunas kad vos ne po puse minutes nukerta 3 sektoriuje :) Jau ivardintas sitas bug'as codemasteriu forume, kad laikai neatitinka rezultato.

 

Silverstoune trasoje per lietu vijausi pirmajanti Alonzo, 8 rato pabaigoje prisivijau ir ziuriu, kad jis i boksus nusuko, o manes ten net nekviete, baigiau lenktynes ir nieko 25 taskai i mano saskaita.

 

Dar koki bug'a pastebejau, tai kai jau pabuvoji boksuose tai kartais pavyskta isvysti, kaip kompo bolidai isuke i boksu takeli sviesos greiciu pranyksta.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na, kol nepasaket kokie cia bugai, nelabai ir pastebejau :thumbsup4: Labiausiai nervavo siandien Monace priespaskutiniam s formos posuki didelis framedropas. Viena karta net teko flashback panaudot.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

gal kas zinot kaip pasikeist padangas lietui neplaniniame sustojime nes pradejo lasnot ivariau i boxus ir pakeite i tas pacias o ne lietui ar trapines

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

D-pad bet kuria knopke paspausk, tada ismes wheel ir duos pasirinkti kokias deti padangas per kita sustojima

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o jeigu as planiniam sustojime sugalvosiu pasikeist kitokias padangas tai irgi galesiu jas paiskeist ar tada neleis ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na ka baigiau pirma sezona uz BMW Sauber komanda medium lygiu, pastoviai finisuodavau 8-6 vietoj, viena kart buvo 3 vieta ir karta 2 Bolidas buvo gana letas pries kitas komandas taigi pastoviai car setupas buvo ant high, dabar perejau i Force INDIA tai bolidas zymiai galingesnis , ant medium lygio padares tris klaidas , nu tipo neisemes posukio apsisukau , tai vistiek atlekiau pirmas, reiks pasididint lygi ir bandyt kapotis toliau. Seip zaidimas tai tikrai uzkabino , tie dinaminiai orai ir cool atrodo. Na tuos bugus tai tikrai reiktu istaisyt bet ir db galima lost. :P Nieks nieko negirdejo kada ten iseis tos pataisos, jei ka zinot butinai painformuokit :P

 

Galvojau kad ce tas lagas pas mane del prastai irasyto disko o pasirodo kad ne, apzvalgoje sneka kad and xboxu yra freeze bugas :P Oi tie Condemasteriai tipo patys nelose pries isleisdami :PReview HD

Redagavo res5ect

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš irgi vakar baigiau sezoną už Sauber'ius, patoviai kvalifikuodamasis 1-3 vietose, baigdamas lenktynes irgi panašiose pozicijose. Žaidžiu ant legend AI, tc off, abs on, full damage ir t.t , bet buvo labai lengva, todėl manau, jog CM galėjo labiau pasistengti su botais.. Antrame sezone pasirašiau kontraktą su Red bull'iais. Nežinau ar daugiau žaisiu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš irgi vakar baigiau sezoną už Sauber'ius, patoviai kvalifikuodamasis 1-3 vietose, baigdamas lenktynes irgi panašiose pozicijose. Žaidžiu ant legend AI, tc off, abs on, full damage ir t.t , bet buvo labai lengva, todėl manau, jog CM galėjo labiau pasistengti su botais.. Antrame sezone pasirašiau kontraktą su Red bull'iais. Nežinau ar daugiau žaisiu.

tu su game padu losi ar vairu? man tai kaip tik pakankamai sunkus zaidimas, matomai neivaldziau normaliai vairavimo.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Taigi prieš lenktynes nusistatykit kada stosit... Bachreine buvo rekomenduojamas 3... Užsidėjau 4... Trečią daug kas susuko, o aš ketvirtą ir išlošiau 3 pozicijas...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.