Cklein

Naujokas ps2

Rekomenduojami pranešimai

Nu zodziu su draugo ps2 nk neiseina uzluzo jo tas ps.

Gal kas galetu man irasyti ta free mc boot atsiusčiau pastu memory card. Atsilyginciau koki 10lt. Jei kas galetu parasykit geriau i el pasta man excess@inbox.lt

ir jei as kokiam meistrui nuvesčiau ar man irasytu ta boot?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu zodziu su draugo ps2 nk neiseina uzluzo jo tas ps.

Gal kas galetu man irasyti ta free mc boot atsiusčiau pastu memory card. Atsilyginciau koki 10lt. Jei kas galetu parasykit geriau i el pasta man excess@inbox.lt

ir jei as kokiam meistrui nuvesčiau ar man irasytu ta boot?

Meistrai tik chipa tau kistu :) jiem nereik tavo centu uz tuos boot'us visokius :) bandyk ieskotis siam forume ps2 savininko is to pacio miesto :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ir dar ar ps2 žaidimai tures buti ISO formate kaip jungsiu su pc ar kitokiam?

zaidima i kompa gali keltis is iso failo, gali ir is kompakto, tau ji vistiek perdarys, bus vienas failas su zaidimu sarasu, o zaidimu diskai suskaidyti i failus po 1gb

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Noriu dar paklausti ar ps2 gadina televizoriu?

as tau uzduosiu paprasta klausima i kuris atsakys i tavo pateikta apsurdiska klausima..... Ar dvd grotuvai gadina televizoriu, ar videkas gadina televizoriu?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as tau uzduosiu paprasta klausima i kuris atsakys i tavo pateikta apsurdiska klausima..... Ar dvd grotuvai gadina televizoriu, ar videkas gadina televizoriu?

atsakysiu, ant mano kineskopinio tv ijungus ps2 po kokia 10 min atsiranda zalias pletmas, po kokia 30min jis dingsta, taigi manyciau cia ps2 elekromagnetini laukas kaltas!

nors aisku cia negedimas, net jei ir pats nedingtu tai meistrai lb greitai ir lb pigiai patvarko!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

;DDD cia tv kaltas, ne ps2, pas mane tas pats irgi xboxas, wii, dvd, ps2 ner skirtumo kas pajungta, atsiranda jei nejuda kadrai ar stovi tiesiog vaizdas, tada atsiranda desinej zalias plemas, dar veliau atsiranda violetinis kairej, jei vel loshi tai prapuola su kadruote ;DD po truputi. ;] nelabai trugdo, nebent pc pajungi prie tv tada jau durnyste abu atsiranda ir buna.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man nereikia jo turiu. As nesuprantu kaip su juo elgtis. Kaip i ji isikelti filma ar ka is flasho?

1. paleidi sms kosoleje

2. i flesha ikeli filma .avi formato, tik ziurek kad nebutu HD

3. flesha ikisi i konsole per USB jungti

4. sms aptinka flesha

5. pasirenki filma ir spaudi X

 

jei nesusigaudai anglu kalboje cia yra sms lietuviu kalba http://www.playmanija.net/forumas/index.ph...5&start=165

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.