Cklein

Naujokas ps2

Rekomenduojami pranešimai

nu pagaliau gavau ps2. Keli klausimai..

Ps isjungiant reikia palaikyti off mygtuka ir tada galiu istraukti is lizdo?

Ar galiu per usb rakta isikelti ta programa open loader ir paleisti ja be atminties kortos, ar is vis galiu kisti flasha?

open ps2 loader gali isikelti ir is usb i atminties korta, gali ir paleidineti tiesiai is usb, cia nesvarbu kur ji stoves, bet kad matytum usb rakte esancius failus tau reik ullounch.elf programa pasileisti!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu o jeigu as isikelčiau jas abi i flasha, neskaitytu man? Ar ta antra programa skaito tik atminties korta?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki visi;-). Žadu pirkti ps2. Bet nieko nežinau apie juos. Žinau, kad atristu ps lazerei sueina. Ir girdejau kad eina pajungti kažkoki harda prie ps2. Ir leisti is jo games. Kaip tas hardas vadinasi? Ir tipo niekas nesigadina.. Ir kiek toks daiktas kainuoja. Ačiu:-)

 

ai sorry neisiskaiciau i tema nemaciau kad necipuotas pas ji :thumbsup4:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

atsirask kas turi chipuota arba susitark su kuo nors is plm nusiusk jam memory card, jei pas tave ne 90000x serija, tau irasys free mc boot multi. ir ramu bus per ESR leisi kaip ash ;]

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Turi draugas cipuota. Nesupratau tavo trumpinimo esr. As noriu tiesiog pc pajunkti su ps ir is pc leisti žaidimus. Ir mano ps2 scph 70003...

Pvz: noriu pažiureti filma. Galiu i paprasta cd isirasyti ji ir pasileisti per ps? Kazka girdejau, jog negalima kažkokiu cd deti. Jei kas žino paaiskinkit.

Dar vienas klausimas.

Del atminties korteles. Pirkti 68 mb ar 128? Gal 68mb pilnai uztenka ar vis geriau 128mb?

Redagavo Cklein

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Turi draugas cipuota. Nesupratau tavo trumpinimo esr. As noriu tiesiog pc pajunkti su ps ir is pc leisti žaidimus. Ir mano ps2 scph 70003...

Pvz: noriu pažiureti filma. Galiu i paprasta cd isirasyti ji ir pasileisti per ps? Kazka girdejau, jog negalima kažkokiu cd deti. Jei kas žino paaiskinkit.

Dar vienas klausimas.

Del atminties korteles. Pirkti 68 mb ar 128? Gal 68mb pilnai uztenka ar vis geriau 128mb?

nu isirasy free mc boot, perkrauk ps2 ir matysi, viskas ten aisku, uzsikraus ir vietoj ps2 meniu su dviem skiltim browser ir ps2 settings ar kaip ten jis, bus tau sms media player, ulounch.elf, hdloader ir dar viena neatsimenu kokia, pasirenki ullounch elf, ten pasirenki mass ir atidaro tavo usb rakta!

is pc tu galesi leisti tik ps2 ir tik tavo ps2 atitinkancio regiono, greiciausiai PAL, zaidimus, bandziau ps1, homebrake programu ir dvd video disku atvaizdus deti nepasileido, nu bet juk daugiausiai dziaugsmo teikia zaidimai... del video rasymo i paprasta cd nedaliu nieko padeti, bet bandziau su sms pedia playeriu man nepasileido!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Su 0.6 versija nereikia to free mc boot sake...

Taj man db reikia is draugo atminties kortos i savo ps korta isikelti ta faila root ir viskas? Sujungti roteri ir vsio bus?

Redagavo Cklein

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Su 0.6 versija nereikia to free mc boot sake...

Taj man db reikia is draugo atminties kortos i savo ps korta isikelti ta faila root ir viskas? Sujungti roteri ir vsio bus?

pas mane 06, visiskai nesvarbu kokia versija, tau reikia budo kaip ta faila paleisti, free mc boot yr puiki alternatyva! tau jau pirmai dave linka del ullounch.elf, pasidaryk ta kompakta, pasileisk ant draugo cipuoto ps2, prikabinu freemcboot instaliacija, issiskleisk filus, isikelk i usb rakta, ir ikisk i draugo ps2 kai uzkraus kompakta pasirenki mass, atvers tavo usb ir paleisk FREE_MCBOOT.ELF failiuka, kai paleis siulyciau pirma suformatuok atminties kortele, ir paskui pasirink install. viskas parsinesi namo ir pavo ps2 turi pasikraut is jos, ir jau galesi paleisti open ps2 loader, bet tik sujungus laidus dar ne viskas, reikia ip suvesti, namu tinkla sukonfiguruoti ir bent viena zaidima isikelti tik tada bandyk jau jungtis!

Noobie_Package.rar

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gerai ikisiu flasha, cd ir reikia ideti savo ps2 memory card kiek suprantu, taj draugo korta reikia istraukti ar palikti?

Redagavo Cklein

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gerai ikisiu flasha, cd ir reikia ideti savo ps2 memory card kiek suprantu, taj draugo korta reikia istraukti ar palikti?

sep nesvarbu, bet kaip esi naujokas, geriau isimk, kad sumaises neistrintum draugo issaugotu zaidimu!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.