Lukrin

100 atsispaudimų per 6 savaites

Rekomenduojami pranešimai

ten yra dar tam saite, prisitraukimu per 7 savaite, atsilenkimu, pritupimu ;DD geras tas deku, o btw, siaip kaip kvepuojat gal koki patarima galit numest, nes man nesikvepuoja per abi snerves tolygiai tai sunku man kvepuot, nzn kas yra, kai buvau pas daktara nosies, tai sake kad sinusito nera tai net nzn... kas turi panasiu problemu gal pasakys kaip darot... nes nekvepuojant tai sumazeja ir skaicius ir pompe greit gaudos... zn ta iprasta kai naudoji jega iskvepk, kai laisvesnis judesys ikvepkt, arba kai leidies ikvepk, kai stumi ispusk... bet sunku kvepuot kazkaip...

Ne į temą

(sove mintis kaip prasivalyt snerves su siurbliu dulkiu, tik baisu, kad smegenu neistrauktu ;DD)
Redagavo red-cat_eX

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ten yra dar tam saite, prisitraukimu per 7 savaite, atsilenkimu, pritupimu ;DD geras tas deku, o btw, siaip kaip kvepuojat gal koki patarima galit numest, nes man nesikvepuoja per abi snerves tolygiai tai sunku man kvepuot, nzn kas yra, kai buvau pas daktara nosies, tai sake kad sinusito nera tai net nzn... kas turi panasiu problemu gal pasakys kaip darot... nes nekvepuojant tai sumazeja ir skaicius ir pompe greit gaudos... zn ta iprasta kai naudoji jega iskvepk, kai laisvesnis judesys ikvepkt, arba kai leidies ikvepk, kai stumi ispusk... bet sunku kvepuot kazkaip...

Ne į temą

(sove mintis kaip prasivalyt snerves su siurbliu dulkiu, tik baisu, kad smegenu neistrauktu ;DD)

o tai paprastai per gerkle netinka kvepuoti? man kazkaip neuztenka oro per nori, arba ja paskausta kvepuojant tai as visada per gerkle ir viskas man gerai. ir kojytes ir rankytes dar judinu :)

 

o tie kuriem cia jau taip lengva daryti tai ta programa tegul 2x 3x 4x ir t.t. daro biski kad smagiau butu :thumbsup4:

Redagavo kiler01

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o tai paprastai per gerkle netinka kvepuoti? man kazkaip neuztenka oro per nori, arba ja paskausta kvepuojant tai as visada per gerkle ir viskas man gerai. ir kojytes ir rankytes dar judinu :)

 

o tie kuriem cia jau taip lengva daryti tai ta programa tegul 2x 3x 4x ir t.t. daro biski kad smagiau butu :thumbsup4:

nu pabandysiu, bet dulkiu prisitrauksiu :DDD, siaip nereik tu 2x 3x, lygiai yra

 

krumpliai, suplojant, suplojant dvigubai, viena ranka, kita ranka, be ranku, be koju, uzsikelus koja, uzkelus kojas zemyn galva (na viena ranka nemanau kad taip kas padarys) ir daug kitu ;]]]

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kiek paskaičius čia jūsų tas visas temas apie sportus, svorių metimus ir pan. tai net baisu pasidaro - visi kaip monstrai kokie :) Po puse tūkstančio atsispaudimų padaro, po dešimtis kilometrų prabėga ir panašiai.. Sėdėdami forume ir žaisdami prie konsolių :) Pamenu vaikai būdami ištisom dienom kieme lakstydavom (kompai tai prabanga būdavo;( ), visokius futbolus lankydavom, salėse sportuodavom ir tai duok dieve kas 60-70 atsispaudimų padarydavo (aš tiek niekaip neištempdavau :) ). O dabartinis jaunimas ar nuo modifikuoto maisto mutavo ar atsipaudimus ant kelių stovėdami daro, nesuprasi... :)

Kaip bebūtų, ar kiek kas makaronų prikabino, pagirtina vien tai, kad domitės sportu. :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na kiek čia rašė tų kultūristų ;D kur padaro po 200 tai nėra tiek daug normalu čia. Beto tokiam pasaulį kuriam dabar gyvenam be sporto kažin kas liktų iš visų nors ir sportuojam dėl savo malonumo.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kiek paskaičius čia jūsų tas visas temas apie sportus, svorių metimus ir pan. tai net baisu pasidaro - visi kaip monstrai kokie :) Po puse tūkstančio atsispaudimų padaro, po dešimtis kilometrų prabėga ir panašiai.. Sėdėdami forume ir žaisdami prie konsolių :) Pamenu vaikai būdami ištisom dienom kieme lakstydavom (kompai tai prabanga būdavo;( ), visokius futbolus lankydavom, salėse sportuodavom ir tai duok dieve kas 60-70 atsispaudimų padarydavo (aš tiek niekaip neištempdavau :) ). O dabartinis jaunimas ar nuo modifikuoto maisto mutavo ar atsipaudimus ant kelių stovėdami daro, nesuprasi... :)

Kaip bebūtų, ar kiek kas makaronų prikabino, pagirtina vien tai, kad domitės sportu. :)

Va va, sventa teisybe!! Kieme begiodavome, kompu dar is vis nebuvo, susigalvodavome visokiu pramogu. Ar kokia dumsaske, ar kita bombike, po medzius karstydavomes ir t.t. O ziema su rogutemis :) Ir sveiki visi buvom(neskaitant luziu), ir laimingi. Niekas bambaliu neciulpe(nes tokiu nebuvo), jei jau parukydavom viena ciza penkiese, tai tokie vyrai jautemes. O dabar pasiziurejus i jaunima baisu. Ruko spuogai mazi, laka daugiau uz suaugusius.

Kas del sporto , uzsiimineju juo dar nuo tarnybos karoiuomeneje(seni seni geri laikai). Tai neteko matyti daug zmoniu kurie padaro 400 atzymu. 110 buvo maximumas per karta. As pats kiekviena diena nepersitemdamas padarau 60, ir man uztenka. Na dar prisitraukimai ir atsilenkimai.

Yra tokia tendencija-perskaicius neto komentarus, susidaro ispudis, kad prie kompu sedi vieni spec pajegu kariai-kilnoja tonas, begioja vos ne 50 kilometru, ir atsispudimus daro simtais . Na ,manau , gal keli tiek ir patempia(ne visi juk melagiai), bet dauguma ant fantazijos sparnu skraido :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man slykstu daros kai nusisneka,nes kai asmeniskai kazka darai ,sportuoji ir panasiai,tai supranti kaip yra sunku ir kiek imanoma padaryti,o tas kuris ateina ir nori pasigirti bet nera gywenime dares tu atsispaudimu ,tai taip juokingai to zmogaus akyse atrodo kuris supranta :}Patarciau jum waikuciaia nebenusisneketi

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nesupratau, čia tipo treniruotis tol, kol padarai 100 atsispaudimų vienu kartu? Jei taip tai baigiau :) Kad nėra sunku tuos 100 atsispaudimų padaryt, nebent koks tešlius esi.

Tu gali but ir normalaus sudejimo , bet jei raumenys netreniruoti tai nemanau kad vienu kartu 100 padarysi ..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Hmm paziureciau kas cia padarytu 100 normaliu atsispaudimu, ne tokiu kad per puse sekundes atsispaudima ir kuo greiciau, o po 2 sekundes zemyn ir aukstyn.Bet kas siek tiek pasportaves gali 100 ant greicio padaryt...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sportuoju gan daug ir nemaza laika, o atsispaudimu normaliu 40-50 daugiau nepadarau, o kaip galima padaryt 400 nzn butu malonu paziuret video kaip bent po 100 padarot :)

 

paemus sita video 87 padaro tik, tai kaip jus ten po 400 darot? :) Redagavo Vytautasxp

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sportuoju gan daug ir nemaza laika, o atsispaudimu normaliu 40-50 daugiau nepadarau, o kaip galima padaryt 400 nzn butu malonu paziuret video kaip bent po 100 padarot :)

 

paemus sita video 87 padaro tik, tai kaip jus ten po 400 darot? :)

Sako kad padaro kai istikro subine pakelia i ora ir skaito save stipriais...Sorry jei kas tikrai padaro ir isizeide bet jei padarot tai idekit video ir parodykit ka galit.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na suprantu jei gerai istvermes ir jegos turi 100 dar galima, o dbr 400 padaryt nzn kaip tai imanoma bent mano nuomone :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tai gerai sportuoti nesportuoti, pamenat kai televizijoj pries cia kokius 7 metus kai budavo humoro sou lb populiarus, buvo toks vienas veikejas lauze jis ten rekorda nepamenu kiek dare bet tikrai daugiau nei 400, gal kas atsimins, taigi viskas imanoma, bet nevisiem ;] jei istvermes rimtai uzsiiminejantys turi ir gali tai kodel gi ne... vienas gali tai kitas kitka visi mes skirtingi... ;]

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal kas zino kokiu veiksmingesniu pratimu krutines raumenims ?

Štanga stumdyk plačiai pasiemęs, kad ir su mažesniu svoriu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tai gerai sportuoti nesportuoti, pamenat kai televizijoj pries cia kokius 7 metus kai budavo humoro sou lb populiarus, buvo toks vienas veikejas lauze jis ten rekorda nepamenu kiek dare bet tikrai daugiau nei 400, gal kas atsimins, taigi viskas imanoma, bet nevisiem ;] jei istvermes rimtai uzsiiminejantys turi ir gali tai kodel gi ne... vienas gali tai kitas kitka visi mes skirtingi... ;]

atsimenu as ta laida padare jis ten kelis tukstancius man rodos,bet tikrai dare ne viena pertraukele juos darydamas.Gal ir padare kokius 500 is kart bet jis rekordininkas vis del to :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.