Coxas

n900 ar HD2 ?

Rekomenduojami pranešimai

Labiau pagalvojas as ir link nokia, bet paziuresiu kas dar ka parasys.

 

target="_blank">
</a>

 

irodo kad galima zaisti gerus zaidimus :D

 

dar vienas +

http://www.youtube.com/watch?v=eRI4n1LkpWA...feature=related

Ne į temą

Quake 3 ant symbianu jau senai ne naujiena, veikia net ant pirmuju n95 modeliu :D
Redagavo Dzozas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš turiu n900 ir dziaugiuos, kad nusipirkau, negalvoju keist i kita, dauguma funkciju lenkia kitus.

Ne į temą

Is pradziu tevas siule imt htc hd2, nes sako, kad jau tu noskiu kruva turim, bet as vistiek galvojau kuris man geresnis.

Taigi pasemiau n900 ir galiu pasakyt, kad visiem kliuva tas dydis, seip tai visi ismanienieji telefonai yra didesnio dydzio, nei iprasti mobilus, nes jei pvz nebutu toks platus, tai zinutes rasant ar dar ka, nesuspaudytum klavisu, nes butu per siauri, nebutu patogu, bet dabar kazkaip prie to dydzio n900 pripratau, aisku galetu but truputi plonesnis, bet seip delne gerai laikos.Dar galiu palyginiam su n97 det, tai viskuo lenkia arba yra lygu pagal visus parametrus ( nekalbu apie dydi, ten kita kalba :D ).O nokia n900 svarbiausias dalykas, tai maemo 5, tikrai patogi, gerai valdos, nei strigineja nei nieko, dar keli update isejo per kelis men, sklandziai veikia, yra 4 desktop langai, maemo 5 pliusas ar minusas kai kuriem, tai, kad visa operacine sistema veikia horizontaliu rezimu, o ijungiant phone funkcija atsivercia ir vertikaliai, kai kuriuose zaidimuose, programuose tai pat vertikalus rezimas buna.Telefono numeri labai lengva, nes dideli skaiciai, kalbant, kitame telefone garsas aiskiai girdisi, jokiu striginejimu. Be to ekrano raiska, spalvos viena didziausiu is visu ismaniuju telefonu, taigi labai geros kokybes filmu raiska.

Inernetas, vos ne svarbiausia sio telefono dalis, visi puslapiai matosi kaip per pc, puslapyje rodo viska, youtube filmukus, visas dainas paleidzia visas reklamas, yra flash, shockwave ir t.t., paleidzia net "flash zaidimus", bet stringa jie aisku.

Žaidimai vieni is geresniu, kolkas yra isleisti tik keli bounce, angry birds, tai pat yra legendinis quake 3 ne naujas sukurtas, bet grynai konvertuotas grafika kaip pc, valdymas irgi neblogas(Tyngiu ieskot).Štai šių žaidimų paveiksliukai: Nuotrauka

Nuotrauka

Del muzikos tai gan garsiai groja, stereo, 2 garsiakalbiai, bet cia gi ne su kolonelem, tai kazko daug nesitikek.O telefono atmintyje vietos tai tikrai uzteks, pas mane dar like 20 gb laisvos.Filmuoja irgi gan gera kokybe, 5 mp kamera, pakankamai gera nuotraukos, geros kokybes, neiskraipytos.

Teise rinktis tau :D .

 

Nu. Sužavejo tavo postas mane :D Reiks imt nokia n900. Del klaviaturos, game , narsykles, maeomo ir viso kito :D

 

Ne į temą

Quake 3 ant symbianu jau senai ne naujiena, veikia net ant pirmuju n95 modeliu ;)

sita zn pats turejau ant n95 8gb ;) patiko labai. Taigi as nustebau kad ir ant n900 yra ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Siulau omnia HD.Labai geras telefonas.Samsung kokybe aplenkė nokia n900.Ir visgi windows mobile suderinamumas tai ne mameo....

Redagavo dorklei

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ir dar sakei tau softas samsung nepatinka ,tai jei ka tam samsung omnia hd sukasi symbian 9.4

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Patariu nueit i www.mobili.lt po to pasiziuret youtube apzvalgas, pristatymus ir tada nusprest kuri imt, nes cia kiekvienas forumietis vis ka nors naujo siulo, tave tik painioja, turi pats nusprest ko nori.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ir dar sakei tau softas samsung nepatinka ,tai jei ka tam samsung omnia hd sukasi symbian 9.4

Aš tai kalbu apie samsung omnia i8000 HD kuriame sukas windows mobile 6.5.Pats toki turiu.Galingas procesoriu dedicated graphic chip ,super ekranas AMOLED touchscreen.Geras GPS

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As jei imciau tai tikrai HD2 nes kiek domejausi navigacija tikrai puiki ypac gerai atrodo Google map , matau tau patinka geimint tai kiek ziurejau microsoft mobile games tikrai nenusileidzia Iphonui , didelis ekranas, tikrai didelis privalumas narsant internete ir aisku pvz isvykus i koke kelione ziurint kina , vien 1ghz ka reiskia.

Redagavo res5ect

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

taigi, nespejau perspeti ir man nupirko n900... Tikuosi nenusivilsiu :doh: (planavau hd2 bet kaip sakiau nespejau perspeti, nes man telefona is uzsienio parves)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kai gausi sita noske iskart atsinaujink programine iranga, kuri prideda visokiu pliusu (ilgiau laiko baterija, truputi jautriau reaguoja ekranas, greiciau veikia meniu ir t.t.), nes jei vėliau antnaujinsi programine įranga, visos parsiustos programos išsitrins.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.