tadasas99

open ps2 loader

Rekomenduojami pranešimai

Man čia visiskai niekas neaisku.. Tas programas visas deti i ps vidu ar pc galetumet parasyt kur ka kelt i pc ar ps. Nes žalias esu. Kaip suprantu butina yra tųreti atminties kortele ps. Ar galima be jos kaip nors padaryti... Kaip ten ta root sukurti jei mano neatristas. Tadas. Galetum viska aiskiai is eiles surasyt tikram naujokui;D NES MAN ČIA miskas. Ačiu jei padarysi tai. Rep.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man čia visiskai niekas neaisku.. Tas programas visas deti i ps vidu ar pc galetumet parasyt kur ka kelt i pc ar ps. Nes žalias esu. Kaip suprantu butina yra tųreti atminties kortele ps. Ar galima be jos kaip nors padaryti... Kaip ten ta root sukurti jei mano neatristas. Tadas. Galetum viska aiskiai is eiles surasyt tikram naujokui;D NES MAN ČIA miskas. Ačiu jei padarysi tai. Rep.

nu gana aiskiai parases, nu bet gerai...

esme yra tokia kad pirmiausia tau reikia kazkokiu budu pasileisti ulounch.elf programa, su ja galesi paleidineti kokias nori ps2 programas, as jau esu rases, patogiausias dalukas siam reikalui yra freemcboot, ji uzsiktauna is atminties korteles, nereikia kiekviena karta kompaktu paleidinet ar dar kazko, bet kad ja isirasytum pirma vistiek reik ullounch.elf programa pasileist, jei tavo ps2 necipuotas, yra iseitis, su kaikuriu zaidimu orginaliais diskais, pasidarai disko kopija su vietoj tarkim 007 nigthfire zaidime driving.elf faila pakeiti i ullounch.elf, ir turetu antram lygi vietoj zaidimo ijungti ullounch.elf paleisti, bet as bandziau sita metoda nepavyko, siulyciau playmanijoj paklausinek apie si metoda jei neturi atminties korteles abejoju ar kazka kita galima sugalvoti!

kiti zingsniai tik kai turesi pasileides ullounch.elf programa!

i usb atmintine isikeli open ps2 loader, ikisi i ps2, su ulounch.elf atsidarai programa, nu toliau turetu buti viskas aisku!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

hmm o budas per routeri

 

xbox'as wii ps2 - routeris - PC

 

kaip taip padaryt ? nes gi negalesiu keist nustatymu as ten ar tiesiog veiks ant auto kazka susidarys, ar vest vidinius ip'us ir gateway?

 

nes nesinori jungt kita lan carda db tingiu lb, arba atjungt intika...

 

jei neparasysit pats isiaiskinsiu dideles bedos nera. bet kad neklaidziot ir kitiem aiskiau butu ;]

 

na playstation "gleiviu" naudotojai :DD

 

kam nedashunta kas sitoj temoi parasyta yra aiskesniu budu isiaiskint

 

text tutorial with pics: english win xp + win 7

http://versatile1.wordpress.com/2010/03/15...a-novice-guide/

 

video tutorial win 7:

 

Redagavo red-cat_eX

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

red-cat_eX... red-cat_eX... red-cat_eX... :)

start\setings\sontrol panel\network connektions, ant asvo jungties su routeriu paspausk desini peles klavisa\status, virsuj pasirenki support ir vualia, matai pc ip, sbnet mask ir gateway, lieka tik i ps2 suvest ir isirasyti ps2 ip panasu i situs! cia su xp windows, itariu pas tave win7, nu bet kiek atsimenu win7 desiniame apatiniame kampe prie laikrodzio tinklo susijungimo ikona rodo, ant jos pastausk status, arba pasileisk command prompt ir "ipconfig" parasyk

jei zinai savo ip, tai konkreciau kad butu, gateway yra tavo routerio ip adresas! ant ps2 ivedi ps2 ip pagal ji pc atpazins ps2, ivedi gateway tai paprasciau aiskinant tinklas kuriame ieskos pc, ir pc ip adresas yra kompiuteris kuriame ieskos zaidimu! open ps2 loader neturi automatinio dhcp, todel visiskai nesvarbu ka dar jungsi prie routerio, jis zaidimu ieskos tik irenginije kurio ip adresas ivestas!

Redagavo tadasas99

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

red-cat_eX... red-cat_eX... red-cat_eX... :)

start\setings\sontrol panel\network connektions, ant asvo jungties su routeriu paspausk desini peles klavisa\status, virsuj pasirenki support ir vualia, matai pc ip, sbnet mask ir gateway, lieka tik i ps2 suvest ir isirasyti ps2 ip panasu i situs! cia su xp windows, itariu pas tave win7, nu bet kiek atsimenu win7 desiniame apatiniame kampe prie laikrodzio tinklo susijungimo ikona rodo, ant jos pastausk status, arba pasileisk command prompt ir "ipconfig" parasyk

jei zinai savo ip, tai konkreciau kad butu, gateway yra tavo routerio ip adresas! ant ps2 ivedi ps2 ip pagal ji pc atpazins ps2, ivedi gateway tai paprasciau aiskinant tinklas kuriame ieskos pc, ir pc ip adresas yra kompiuteris kuriame ieskos zaidimu! open ps2 loader neturi automatinio dhcp, todel visiskai nesvarbu ka dar jungsi prie routerio, jis zaidimu ieskos tik irenginije kurio ip adresas ivestas!

na tai tiek zinau, bet zodziu viska suvedu susitvarkau, nera skirtumo ar per rauteri su ipu vidiniu, ar tiesiogiai su laidu, ir perstacius settingsus, visvien man ant 1 sustoja ir nk nebedaro.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na tai tiek zinau, bet zodziu viska suvedu susitvarkau, nera skirtumo ar per rauteri su ipu vidiniu, ar tiesiogiai su laidu, ir perstacius settingsus, visvien man ant 1 sustoja ir nk nebedaro.

nu cia biski info man truksta, jei ant vieno sustoja priezastys gali buti nesukurtas namu tinklas su failu sharinimu, sharinamo failo share name nesutampa su ivesu i open ps2 loader, blogi ip, arba paprasciausiai neirases zaidimu i sharinama diska, beto zaidimus ne i folderi pvz d:\ps2\ bet tiesiai i diska pv d:\ reikia kelti, jungiant per routeri, pirma sukonfiruok tinkla paskui perkrauk pc, kraunantis windows reikia kad butu pajungtas routeris, man jungiant per modema irgi ne is pirmo karto pasiduoda. trumpai butu taip, isikeli bent viena zaidima, diskui su zaidimais ijunk file and printer sharing, ir share name parasyk ps2smb, ant ps2 suvedi adresus, sharinamas folderis yra yvestas ps2smb, issaugok nustatymus, isjunk ps2, ant pc sukonfiguruok manu tinkla, pazymek file and printer sharing ir paprasys perkraut pc, perktauk ir turetu veikti!

jei turi kryzmini tinklo kabeli, tiesioginis netinka, geriau pirma bandyk tiesiai pc-ps2 jungt, lengviau pasiduoda, tik tiesiai jungiant ant pc turesi ranka suvesti ip ardesus, kai susijungs tik pakeisi ip ardesus ant ps2, ant pc vel ijungsi automatini, ir bandyk per routeri paleisti!

trumpai parasyk ka darei gal kur pastebesiu klaida!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na zdz, bandziau ir i hdd sukelus ir panasiai, patys kurejai sako kad tinka ntfs failu sistema, zaidima ikeles esu, sukonfiguraves kelis kartus, portus bandziau forwardint nepadejo, turiu dabar pasidejes antra lan carda vakare pabandysiu ikist gal suveiks.

 

siaip jei nesunku tu sakei per routeri jungi gal gali screena parodyt kaip atrodo nustatymai ant ps2 tavo ;]

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na zdz, bandziau ir i hdd sukelus ir panasiai, patys kurejai sako kad tinka ntfs failu sistema, zaidima ikeles esu, sukonfiguraves kelis kartus, portus bandziau forwardint nepadejo, turiu dabar pasidejes antra lan carda vakare pabandysiu ikist gal suveiks.

 

siaip jei nesunku tu sakei per routeri jungi gal gali screena parodyt kaip atrodo nustatymai ant ps2 tavo ;]

as jungiau kol maitblokio nesukepinau! :thumbsup4: konkreciu ip neparasysiu, tau jie ir netiktu...

db pagalvojau, tau nebus kartais kad ps2 ip iveji toki kuris jau naudojamas, pvz wii arba xbox, toki atveju turi i routerio meniu ieiti, ijunk wii ir xbox, ivesk narsykles adresu laukeli gateway adresa kuri pc naudoja, paprasys vartotojo vardo ir slaptazodzio, turetu tikt admin arba administrator, jei nea ieskok manuale, kai prisijungsi nu nzn ieskok home network ar kazko tokio, ten pamatysi prijungtu irenginuis ir ju ip adresus, ps2 pirmos trys skaiciu grupes turi sutapti, o paskutiniai skirtis nuo visu!

 

suderinamu zaidimu sarasas, nepilnas, jei zaidimo jame nera dar nereiskia kad neveiks!

 

http://psx-scene.com/forums/showthread.php?t=62463

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

:) pazesim kas cia gero! nors ir 6 nenuvyle, nebent kad psx nepalaiko, bet ir sita nepalaikys, bet uztai themes bus! :)

 

Ar galima tiesiog sujungti laidu pc ir ps2. ? Kiek supratau galima is jusu diskusiju.

taip galima!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nu as jau viska susitwarkiau tik vat viena beda. Paleidziant zaidima. Fonas pasidaro zalias geltonas. Po to paleidzia zaidima. Ir visas vaizdas dreba baltuoja eina matyti kas ten vyksta. Kas gali buti?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nu as jau viska susitwarkiau tik vat viena beda. Paleidziant zaidima. Fonas pasidaro zalias geltonas. Po to paleidzia zaidima. Ir visas vaizdas dreba baltuoja eina matyti kas ten vyksta. Kas gali buti?

regioanas blogas, tv ne multisisteminis.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

regioanas blogas, tv ne multisisteminis.

nu tokiu neesu mates, nesiginciju, bet gali pabandyti openps2loader'yje suderinamumo nustatymus pakeisti, kiek tures itakos nzn, man niekad nereikejo, visi pasileidzia, krc kai prisijungia prie pc, parodo zaidimus, uzeini ant zaidimo ir parodo spaust lygtai :spam:, bet gal klystu, isijunges ps2 pamatysi ir paspaudus ismeta nustatymu lentele!

gal ir nieko nepades, nu bet pabandyk!

jei nepades, paprasciausiai pasikeisk regiona, playmanijos siuntiniuos tra programa!

Redagavo tadasas99

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nu tokiu neesu mates, nesiginciju, bet gali pabandyti openps2loader'yje suderinamumo nustatymus pakeisti, kiek tures itakos nzn, man niekad nereikejo, visi pasileidzia, krc kai prisijungia prie pc, parodo zaidimus, uzeini ant zaidimo ir parodo spaust lygtai :), bet gal klystu, isijunges ps2 pamatysi ir paspaudus ismeta nustatymu lentele!

gal ir nieko nepades, nu bet pabandyk!

jei nepades, paprasciausiai pasikeisk regiona, playmanijos siuntiniuos tra programa!

Redagavo Cklein

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.