wader

PC komponentų aptarimas, dalių pasirinkimas

Rekomenduojami pranešimai

Na pas mane rezoliucija max 1280x1024. tai del to galvoju man su APU visai pigiai gal eitu prasisukti :D

Redagavo scalman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na pas mane rezoliucija max 1280x1024. tai del to galvoju man su APU visai pigiai gal eitu prasisukti :D

 

Ant tokios rez galingo PC nereikia... Bet geriau imk atsirai CPU ir GPU, nes BF3 Multiplayeris reiklus yra.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei jau APU imti kas žadat, siūlau iškart atseikėti pinigus naujiems ADATA XPG™ Gaming v2.0 Series 2600MHz ram'ams. Sakė 10-15fps prieaugis žaidimuose prieš standartinį 1600MHz ram. Taipogi ir gera motininė spėju reikalinga tam. Intel'io CPU tokie ramai prideda ~1fps :D Idomiai taip sakyčiau kai intelis išnaudoja tik 1600MHz :)

 

Jeigu as turiu i5 4670k ir 2400MHz ram tai duos naudos kokios nors naudos negu 1600MHz ram, nes intelio puslapi raso kad i5 palaiko tik iki 1600MHz.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nieko neduos tie 2400. Tik kai turbini sistemą tokie ram yra geriau, o kad palaiko tik iki 1600 tai nesvarbu, gali virsyti šį skaičių turbinant. Tik intelio naudai tas jokios reikšmingos įtakos kaip ir neturi. AMD labiau išnaudoja ram greitį. Priedo kaip standartas visose sistemose, būna, kad aprašyme rašo pvz: palaiko 1600mhz ram'us, bet sistema veikia žemesniu dažniu nei nurodyta, nurodyto pavyzdžio atveju tai būtų 1333mhz. Ir visur taip vienu laipteliu žemiau. Turi rankiniu būdu perstatyti multiplier'į.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

greitesni ramai inteliui neduos, AMD APU duos skirtuma normalesni, bet visgi ramu kainos skirtumas irgi yra. tai cia dar nezinia kas geriau butu.

 

Na pas mane rezoliucija max 1280x1024. tai del to galvoju man su APU visai pigiai gal eitu prasisukti :D

 

kad ir pigus CPU su pigia gpu irgi cia pigiai prasisuki,irgi rezos nekeli ir irgi padoriai ant vidutiniu nustatymu gali geimint.

pigiai cia turejau omeni jei 200lt CPU ir 200lt gpu pvz. jei imt AMD APU mano nuomone tokia: arba imi A6 5400k kuris pats 200 lt kainuoja ir jau nededi gpu . gaunas pigiai,nes jei gali tam skirt 400 tai jau geriau pigus intel cpu arba pigus Athlon x4 640 su pigia gpu.

tai cia tiesiog kiek ar 200 lt skirt gali cpu+gpu ar gali 400 ir daugiau gal. 400 lt AMD APU jau neapsimoka tokio.tiesiog perf atzvilgiu gali daugiau islost is cpu+gpu uz ta kaina.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mano nuomone:

Nori lost ant max: Mid end cpu ir High end gpu

Nori lost ant medium : Mid end cpu ir mid eng gpu

Nori lost ant low: Low end cpu mid end gpu arba amd apu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nuo 2000 iki 3000, bent jau as tiek skirciau.

 

Nuo 3000 Lt kaip MINIMUM. Už 2500 Lt išeina I5 4570, Radeon 7950 ir 8 GB RAM. Reikia bent I5 4670k arba net I7 su kokia GTX 770 arba Radeon 7970, kad lošti ant Ultra arba bent jau beveik ant tiek. Čia kalba apie 1080p. Redagavo Roger

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nuo 3000 Lt kaip MINIMUM. Už 2500 Lt išeina I5 4570, Radeon 7950 ir 8 GB RAM. Reikia bent I5 4670k arba net I7 su kokia GTX 770 arba Radeon 7970, kad lošti ant Ultra arba bent jau beveik ant tiek. Čia kalba apie 1080p.

 

I5 4570 Radeon 7950 ir 8 GB RAM pilnai uztenka lost ant MAX, bet neustenka 1080p lost ant ULTRA. Seip ULTRA ir MAX skiraisi :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

I5 4570 Radeon 7950 ir 8 GB RAM pilnai uztenka lost ant MAX, bet neustenka 1080p lost ant ULTRA. Seip ULTRA ir MAX skiraisi :)

 

Da fuck? Tai Max turėtų būti aukščiausi nustatymai, bet ant High I5 4570 Radeon 7950 ir 8 GB RAM kol kas pakanka.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

siaip nesiskiria beveik.max ir ultra tai cia neaisku kaip tu tai gali nusistatyt. palik kazka ultra ,kazka high uzteks ir kazka dar numazint ir skirtumo nepamatysi. tik galvosi kad kazka matai ten. bet didesne dalis to dalyko tik del to kad jausmas butu kad va as pasiekiau max . deja max nepasieksi niekad..nes reza gali dar kelt ir kelt. 3 monikus statyk tada pazesim su kuo maxinsi :melvin:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Šiaip Max = Ultra. Žaidimuose retai rasi tokią opciją kaip "Max", būna High arba Ultra užvadinta. O kad nematysi skirtumo tarp Ultra ir High tai Scalman klysti.

Taipogi norint lošti Max nustatymais, gali ir mi-end PC užtekti, tik labai žemas FPS bus. Todėl klausiantiems pagalbos dėl PC surinkimo siūlyčiau iškarto paminėti ko norite, ar kad žaidimas eitų Max nustatymais, kokiu FPS, kokia rezoliucija ir kokiuose žaidimuose. All this matters.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, nelabai seniai prašiau pagalbos surenkant PC iki 1000LT ir iš keleto pasiūlytų variantų išsirinkau sau tinkama. Dabar pažįstamas prašo padėti jam surinkti PC, kaina iki 1500LT, tačiau į tą kainą turi įeiti monitorius. 22" 1080p monitorių kiek mačiau įmanoma nupirkti už ~350LT, todėl pačiam PC sakykim lieka 1200LT, ką galit už tokią kainą pasiūlyti? Žinoma kuo galingesnį sudėti, tuo geriau :) Gali nebūti dėžės, dvd rom'o ir hdd, nes jie lieka nuo seno pc.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Va pasirodė palyginimas AMD APU 6800K su 1600Mhz RAM vs 2400Mhz RAM, rezultatai geri :) Dar ateityj laukia video palyginimas su berods GTX780 + APU prieš i7 920 ir žada įdomius rezultatus :thumbsup4:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.