Rolazz

Klausk, o mes tau atsakysim, kas susiję su PS3

Rekomenduojami pranešimai

Tai va, turiu senoka gan pc, yra planai susilipdyti nauja uz 2000k, bet kartu jauciu nostalgija isigyti ps3, nors gero tv ir neturiu ( nebent ateityje) atlieka tik LCD monitorius. Tai pat uzmaciau ebay.co.uk naujas ps3 slim 320 eina iki 1000LT su parisuntimu, ir seip kazkaip norisi nulipti nuo to pc isbandyti kazka kitokio. Ka manot apie tai ? Kazin kiek gyvuos dar ta ps3 konsole ? Ar verta ?

Redagavo Mariuska89

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai va, turiu senoka gan pc, yra planai susilipdyti nauja uz 2000k, bet kartu jauciu nostalgija isigyti ps3, nors gero tv ir neturiu ( nebent ateityje) atlieka tik LCD monitorius. Tai pat uzmaciau ebay.co.uk naujas ps3 slim 320 eina iki 1000LT su parisuntimu, ir seip kazkaip norisi nulipti nuo to pc isbandyti kazka kitokio. Ka manot apie tai ? Kazin kiek gyvuos dar ta ps3 konsole ? Ar verta ?

Kad gyvuos, tai tikrai dar nemažai. Pabandyti verta, tik gerai pagalvok, ar tai nebus tik užgaida pirmiem dviem mėnesiam ir ar po to neteks gailėtis, nes pinigai vis gi nemaži sueis tiek už konsolę, tiek už žaidimus, nebent žadi žaisti tik Offline ir PSN yra nereikalingas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai va, turiu senoka gan pc, yra planai susilipdyti nauja uz 2000k, bet kartu jauciu nostalgija isigyti ps3, nors gero tv ir neturiu ( nebent ateityje) atlieka tik LCD monitorius. Tai pat uzmaciau ebay.co.uk naujas ps3 slim 320 eina iki 1000LT su parisuntimu, ir seip kazkaip norisi nulipti nuo to pc isbandyti kazka kitokio. Ka manot apie tai ? Kazin kiek gyvuos dar ta ps3 konsole ? Ar verta ?

verta del zaidimu. nori PS3 geimu imi,nenori ,arba nzn kas per velniai tai gal net nepatiktu,neimi. dar tavo LCD monikas gali net netikt prie PS3 jei nepalaiko HDCP. kiek gyvuos ? dar gyvuos. ne esme kiek gyvuos.esme ka lostum ant jo ir ar lostum ,ar tik siaip va is lempos pasimt. apie kiek gyvuos tai manau bereiksmes cia galvot,nes per metus gali tiek perlost su juo kad...nes itariu jei nori naujo PC tai su turimu nieko gero nepalosi.reiskia nelosei nieko kas ejo per paskutinius kelis metus.o tai yra daug zaidimu tikrai. visa kruva. taigi tiesiog ka nori lost ta renkiesi. kas cia zino gal tu Wii nori. :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kad gyvuos, tai tikrai dar nemažai. Pabandyti verta, tik gerai pagalvok, ar tai nebus tik užgaida pirmiem dviem mėnesiam ir ar po to neteks gailėtis, nes pinigai vis gi nemaži sueis tiek už konsolę, tiek už žaidimus, nebent žadi žaisti tik Offline ir PSN yra nereikalingas.

Manau nesigaileciau, online'as man isties svarbus , o del zaidimu tai zinoma jie brangus ,bet galima gauti ir pigiau, visgi norisi ismeginti tuos exclusive'us.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kad gyvuos, tai tikrai dar nemažai. Pabandyti verta, tik gerai pagalvok, ar tai nebus tik užgaida pirmiem dviem mėnesiam ir ar po to neteks gailėtis, nes pinigai vis gi nemaži sueis tiek už konsolę, tiek už žaidimus, nebent žadi žaisti tik Offline ir PSN yra nereikalingas.

keistai mastai..tai jei nori sutaupyt ,kaip tik su online ir sutaupyt gali daug.nes online nomokamas. na jei uzsikabinsi ant MP, nereiks daug zaidimu pirkt o uzteks ir keliu kalt online. LBP2 isvis ten amziams uzteks. dar paimi kelis geimus kurie idomus ir galima labai ilgai sedet su keliais geimais.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

keistai mastai..tai jei nori sutaupyt ,kaip tik su online ir sutaupyt gali daug.nes online nomokamas. na jei uzsikabinsi ant MP, nereiks daug zaidimu pirkt o uzteks ir keliu kalt online. LBP2 isvis ten amziams uzteks. dar paimi kelis geimus kurie idomus ir galima labai ilgai sedet su keliais geimais.

Tai aš apie tai ir kalbu, bet gal žmogus turi didesnį pasirinkimą. O dėl LBP2 tai čia jau kaip kam, man asmeniškai, tai žaidimas kuris užkabino pirmam kartui, pamenu kai YouTube prisižiūrėjau, kaip linksma ir t.t. Nusipirkau, palošėm 4iese vieną kartą ir to užteko, kad suprasčiau, jog tai ne man ir ačiū dievui pavyko išsikeist. Nors LBP2 iš tiesų atrodo įdomiau dėl didesnės įvairovės, tačiau tai tikrai ne tas žaidimas kurį galima kalti pastoviai

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai aš apie tai ir kalbu, bet gal žmogus turi didesnį pasirinkimą. O dėl LBP2 tai čia jau kaip kam, man asmeniškai, tai žaidimas kuris užkabino pirmam kartui, pamenu kai YouTube prisižiūrėjau, kaip linksma ir t.t. Nusipirkau, palošėm 4iese vieną kartą ir to užteko, kad suprasčiau, jog tai ne man ir ačiū dievui pavyko išsikeist. Nors LBP2 iš tiesų atrodo įdomiau dėl didesnės įvairovės, tačiau tai tikrai ne tas žaidimas kurį galima kalti pastoviai

tiesiog tu sakei kad jei sedesi offline ,daugiau sutaupysi..is kur jau.. na tikrai dauguma megsta MP shooterius kalt,ne taip kaip as,o tai labai prailgina losima su vienu zaidimu,ko pasekoje nereikia pirkt 5 nauju per ta laika. va tas ir sutaupo, dar sutaupo GT5, cia gali daugiau nieko isvis nepirkt jei esi masinu fanas, kuriam laikui.velgi susitaupo kai naudoji online ,nes tas nieko nekainuoja. nori pamegint nauju geimu, imi demo palosi. vel nieko nemoki juk. o ka offline. cia tik jei nori CFW. o LBP tai cia labiau bendravimo stilius. su kazkuo kas yra gerokai nutoles nuo taves, o jei 4 surenki ir kabini tiesiogine prasme ant ju makaronus ir kitka, tai fun buna iki zvengimo.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

verta del zaidimu. nori PS3 geimu imi,nenori ,arba nzn kas per velniai tai gal net nepatiktu,neimi. dar tavo LCD monikas gali net netikt prie PS3 jei nepalaiko HDCP. kiek gyvuos ? dar gyvuos. ne esme kiek gyvuos.esme ka lostum ant jo ir ar lostum ,ar tik siaip va is lempos pasimt. apie kiek gyvuos tai manau bereiksmes cia galvot,nes per metus gali tiek perlost su juo kad...nes itariu jei nori naujo PC tai su turimu nieko gero nepalosi.reiskia nelosei nieko kas ejo per paskutinius kelis metus.o tai yra daug zaidimu tikrai. visa kruva. taigi tiesiog ka nori lost ta renkiesi. kas cia zino gal tu Wii nori. :dribble:

Nu kiek prisiziurejau youtubej tai net ant paprasto CRT monitoriaus pajungia PS3, aisku su visais tais jungtukais,laidu perejimais

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu kiek prisiziurejau youtubej tai net ant paprasto CRT monitoriaus pajungia PS3, aisku su visais tais jungtukais,laidu perejimais

na jo pajungia ,nereikia tam jokiu perejimu su PS3 buna siaip paprastas laidas iskart,ir dar gali but HDMI daznai. tai cai gali jungt ka nori. svarbu ta geltona tulpe turet ,ir jung tu sena TV ir losk. viskas ok cia. wifi neta pasigauni ir ok viskas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ar yra kokia programa kad butu galima zaisti zaimimus, kurie reikalauja 3.50 software nors pas mane 3.41?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

atsijunk nuo neto,man taip buvo,tai neto kabeli istrauki ir ziuri.o kitaip kaip ir sakai,net 20min nereik <_<

Bet žinok, tame ir bajeris, kad laidas atjungtas.

 

Norejau paklausti,kaip reikia irasyti Pc zaidimus i PS3 su DVD disku? :)

Kam Tau rašyti tuos PC žaidimus į PS, jeigu vis tiek negalėsi jų žaisti. Su PS3 žaidi PS3 žaidimus, o PC nepažaisi. Čia du skirtingi dalykai.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ar yra kokia programa kad butu galima zaisti zaimimus, kurie reikalauja 3.50 software nors pas mane 3.41?

yra CFW. bet gali isirasyt 3.55 oficialia per flasha, o ne per neta. offline puikiai viska zaisi.

 

Norejau paklausti,kaip reikia irasyti Pc zaidimus i PS3 su DVD disku? <_<

pc zaidimu negali isirasyt i PS3 ,su disku ar be disko nesvarbu kaip,negali vistiek. matyt ne taip norejai paklaust kazka.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Taigi noreciau i savo PS3 40GB Fata isideti 500GB vidini hdd.Ziurinejau youtubej klipus kaip tai padaryti ir vienam buvo pasakyta,kad tinka tik 5400rpm.Ar mano senukui tikrai netinka 7200rpm?

Toliau kaip suprantu reiks per USB system update pasidaryt.Pas mane dbr 3.55 CFW.Tai man vel reiks isirasyti 3.55 OFW o tada 3.55 CFW?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Taigi noreciau i savo PS3 40GB Fata isideti 500GB vidini hdd.Ziurinejau youtubej klipus kaip tai padaryti ir vienam buvo pasakyta,kad tinka tik 5400rpm.Ar mano senukui tikrai netinka 7200rpm?

Toliau kaip suprantu reiks per USB system update pasidaryt.Pas mane dbr 3.55 CFW.Tai man vel reiks isirasyti 3.55 OFW o tada 3.55 CFW?

Ir 7200 ir 10000rpm puikiausiai tinka. Update nereikės.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias
Ši tema yra užrakinta ir joje nebegalima rašyti naujų pranešimų.