Rolazz

Klausk, o mes tau atsakysim, kas susiję su PS3

Rekomenduojami pranešimai

Gerai issiskaiciau ten viska, kol neturesiu pacio rakto nieko nepadarysiu, tad reik laukti kol ateis jis pas mane... O kaip del papildomu ausintuvu statetes kas nors ? ar jie nepripucia daugiau tu dulkiu ???

Ne į temą

papildomi pripucia miglos daug ant akiu, po to nesimato nieko..nei mastyt eina paciam,nieko. :D

 

Sveiki, norejau paklausti, kokie buna pirmi YLOD simptomai? Man tas manau negresia, (tfu,tfu,tfu) , bet kartais "pakimba" PS3 nete, na tiesiog paspaudi ant nuorodos, ar koki veiksma atlieki (pvz. back,forward,ar refresh) ir sustoja laikrodukas ir nebegalima judinti streles, ir belieka tik isjungt ir ijungt PS3. Kelis pirmus kartus ismesdavo lentele, ar nenoriu i ps3 administracija nusiusti laisko del galimo sutrikimo, tai automatiskai issiusdavau, bet daugiau nebesiule. Dabar Killzone 2 online zaidziau ir vel staiga vidury zaidimo uzstrigo. Tai vel restartavau. Ir dabar baiminuos, ar negali tai buti kas nors rimtesnio?

P.S. Jei noreciau pravalyti ji nuo dulkiu, tuomet kaip patikrinti, ar isvis reikia tai daryti, ir jei taip, tai kur cia galima nunesti, kad pigiai pravalytu, nes pats nelabai noriu isrinkineti, nes nemoku.

ne del dulkiu gaunamas YLOD. nemanau kad reikia valyt bet gali aisku. paimi atviortke ir atsuki kelis varztelius nu ..smulkiai viskas nuo A iki Z yra youtubese. kaip sukt ,ka sukt ,ir kokia tvarka. beje jai ateina YLOD tai tu nuo to neissigelbesi nei dulkes valydamas nei buciuodamas ten ji.( sarcasm) :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aciu, bet tai klausiau, kokie simptomai buna? Juk turi kazkokie ispiejamieji zenklai buti? Ir kokios dazniausiai to priezastys buna (ylod)? Ir juk ps3 retai ji pasigauna? Na ta prasme manau kokiu 1:10 santykiu, ar net maziau? Ar klystu? Nes kokie xboxai tai 1:4

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aciu, bet tai klausiau, kokie simptomai buna? Juk turi kazkokie ispiejamieji zenklai buti? Ir kokios dazniausiai to priezastys buna (ylod)? Ir juk ps3 retai ji pasigauna? Na ta prasme manau kokiu 1:10 santykiu, ar net maziau? Ar klystu? Nes kokie xboxai tai 1:4

Pagrinde gauna nuo dulkių. :D

 

Ne į temą

del XBOX'o, tai gauna jasperiu 0:4 jei laikai tinkamoje vietoje (vedinamoje, neuždengiant angų). O ne jasperiai tai irgi priklauso kur laikai, nors tas nebepriklauso jau labai. :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aciu, bet tai klausiau, kokie simptomai buna? Juk turi kazkokie ispiejamieji zenklai buti? Ir kokios dazniausiai to priezastys buna (ylod)? Ir juk ps3 retai ji pasigauna? Na ta prasme manau kokiu 1:10 santykiu, ar net maziau? Ar klystu? Nes kokie xboxai tai 1:4

zenklu nelabai buna . pradeda uzstrigt arba issijungt po kokiu 15 -20 minuciu zaidimo. tada jau arteja.o siaip gali veikt ,ir kita sekunde jau neveikt ir viskas. :D ar dulkiu maziau bus ar daugiau nuo to nepriklausys cia labai.nei nuo laiko kiek tu losi ar 1 val i menesi ar 10 val i diena.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Eik tu sau.... Tai jauciu ir man pareina ps3, bet as nesuprantu kame esme? As ji pirkau pries kokius ~6menesius Visiskai nauja.

Tai va man buvo zaidziant mw2 online viena karta uzstriges tai teko isjungti ir vel ijungti ir killzone 2 online du kartus uzstriges. Is viso 3 kartus, bet tai tie uzstrigimai labai retai i kokius 2 menesius 1 karta. Tai turiu klausima ar jums nera nors karta uzstriges ps3? Ar cia man labai susirupinti? Gal kazka galima padaryti?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Eik tu sau.... Tai jauciu ir man pareina ps3, bet as nesuprantu kame esme? As ji pirkau pries kokius ~6menesius Visiskai nauja.

Tai va man buvo zaidziant mw2 online viena karta uzstriges tai teko isjungti ir vel ijungti ir killzone 2 online du kartus uzstriges. Is viso 3 kartus, bet tai tie uzstrigimai labai retai i kokius 2 menesius 1 karta. Tai turiu klausima ar jums nera nors karta uzstriges ps3? Ar cia man labai susirupinti? Gal kazka galima padaryti?

padaryt tai nieko tu negali.gelbejimo operacijos nera. bet gal tau kimba ne del to.tai arba nervinkis dabar arba losk sau ir tiek. na ir yra kad zaidimai patys uzcrashina irgi juk,ne vien del konsoles.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Eik tu sau.... Tai jauciu ir man pareina ps3, bet as nesuprantu kame esme? As ji pirkau pries kokius ~6menesius Visiskai nauja.

Tai va man buvo zaidziant mw2 online viena karta uzstriges tai teko isjungti ir vel ijungti ir killzone 2 online du kartus uzstriges. Is viso 3 kartus, bet tai tie uzstrigimai labai retai i kokius 2 menesius 1 karta. Tai turiu klausima ar jums nera nors karta uzstriges ps3? Ar cia man labai susirupinti? Gal kazka galima padaryti?

Visiskai normalus dalykas :D Klaidu pasitaiko visur :D net ir gyvenime, todel del siu freeze neturetum labai susirupinti, paprasiausia zaidimo klaida :D
Ne į temą

Man ant Xbox'o buna, kad ant kaikuriu zaidimu freezai pasirodo, o ant kitu ne
:D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Turejau ps3 fat 80gb stigdavo ir ant zaidimu ir internete visur ,ir nesuku sau galvos , draugelis iki dabar dar naudoja ji ir kuo puikiausei veikia jokio ylod, Dabar turiu ps3 slim tai turbut irgi buvo visur pastriges zaidime internete ir t.t. ir nesuku sau galvos, cia tas pats kaip ir ant PC sedetum

Redagavo narkata

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, noriu paklausti jeigu PS3 neskaito diskų, ir tarkim aš jam padarysiu Jailbreak, tai žaidimai veiks, ar ne?

 

P.S. jeigu galima norėčiau greitai atsakymo.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Juk zaidimus tai is HDD loadinsi,arba is flasiuko kokio.

Aišku, dėkui. Prie to pačio, jeigu PS3 bus padarytas JB, galima naudotis internetu, arba žaisti žaidimus online? Ar juos jau galima pamiršti?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, noriu paklausti jeigu PS3 neskaito diskų, ir tarkim aš jam padarysiu Jailbreak, tai žaidimai veiks, ar ne?

 

P.S. jeigu galima norėčiau greitai atsakymo.

kadangi backup manageriu yra ne vienas ir ne 5 ir ne 10 jau, tai priklausomai ka naudosi,su kokiu jailbreak ku ir pan. vienur reikia disko butinai ,kitur gal ne, bet siaip dar zaidimai kai kurie gali reikalaut irgi. na ziurint kaip kas ir su kuo bus naudojama. atsakyt neimanoma nes neaisku koki tu jailbreak turesi ir kas jame ten bus, kokia versija, ar bus jis atnaujinamas ar ne. krc delov kucia.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aciu vyrai. Kaip ir sake lyg akmuo nuo sirdies. Nuraminote mane.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aišku, dėkui. Prie to pačio, jeigu PS3 bus padarytas JB, galima naudotis internetu, arba žaisti žaidimus online? Ar juos jau galima pamiršti?

Apie online gali pamiršt, nes jei noresi prisijungt prie PSN, turėsi atsinaujint į naujausią fw versiją, o ji šiuo metu nenulaužiama.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias
Ši tema yra užrakinta ir joje nebegalima rašyti naujų pranešimų.