Rolazz

Klausk, o mes tau atsakysim, kas susiję su PS3

Rekomenduojami pranešimai

pirma kart taisint nereikia flux siaip,nes dar buna to pacio, pakartojant daugiau kartu jau reiktu patept skystu flux pries kaitinant, siaip geriausia fluxmarker.kad neapsikt visos motinos.

aciu scalman uz patarimus. Tai ziuresiu i 320 speju, nes dabar UK vien juos visur ir kisa, kaina seip apie 280 svaru.

 

Na del zaidimu tai cia ivairiai yra ir po 5 svarus yra ir po 40 svaru, cia pagal populiaruma eina kaina. Man asmeniskai patinka keli zaidimai tik del kuriu as pasiryzes imti ps3 , nepaslaptis tai butu :

 

2k11nba, boksas, grant turizmo, taken, macrejus, na ir saudykles karo. Bet prie ju reikia peles, o jai peles nebus ju ir nezaisiu :D

 

Gal ir keista kaskam pasirodys , bet kitu ir neitin poreikis yra dabar :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

aciu scalman uz patarimus. Tai ziuresiu i 320 speju, nes dabar UK vien juos visur ir kisa, kaina seip apie 280 svaru.

 

Na del zaidimu tai cia ivairiai yra ir po 5 svarus yra ir po 40 svaru, cia pagal populiaruma eina kaina. Man asmeniskai patinka keli zaidimai tik del kuriu as pasiryzes imti ps3 , nepaslaptis tai butu :

 

2k11nba, boksas, grant turizmo, taken, macrejus, na ir saudykles karo. Bet prie ju reikia peles, o jai peles nebus ju ir nezaisiu :D

 

Gal ir keista kaskam pasirodys , bet kitu ir neitin poreikis yra dabar :D

maciau siandia vienoj vietoj 160Gb uz 199. aisku hdd skirtumas 2x bet galima sutaupyt nemazai 80 svaru. o konsole ta pati siaip. o HDD 500GB uz 60 svaru galima paimt.

taip yra naudotu tipo nuo 5 svaru,siaip normalus geri hitiniai zaidimai bet kokiu metu senumo ir daugiau eina po 10 .15 ziurint kur. bet koks naujas zaidimas po kokio menesio buna mazdaug ant 10 pigesnis. o tai jau daug.buna kur pvz uz 30 3 zaidimai,ar 2 .bet tokie jau hitiniai.

del peles tai persigalvosi paloses zaidimus,nes ner nieko patogiau man valdyt su pulteliu.nereik noret tikslumo ir greicio rekordu,bet normaliai lost zaidimus,cia ka domina zaidimu story tai tikrai nesvarbu kiek per sekunde priesu nusausi.

Redagavo scalman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

dimacd7, visiškai tave suprantu dėl pelės. Kai pirkau PS2, tai galvojau "nu ir kaip aš šaudykles su pultelių žaisiu, nesąmonė", bet laikui bėgant man su pulteliu net ir patogiau pasidarė...

Buvau aš neseniai ant PC atsisiuntęs "Call of Duty 2", tai galiu pasakyti, kad buvo nerealiai nepatogu, o vėliau ant PS2 įsijungiau "Black", tai taip fainiai pataškiau priešus, kad pasaka. Priprasi ir bus labai patogu. :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki durnas klausimas GT5 eis zaist su 3,41 be jailbreak ar reiks vistiek 3,42? dekui uz atsakymus

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na jo gal ir priprasiu nezinau , bet ant ps2 kai bandziau iskarto isjungiau zaidima , nes uzpis.... tiesiok neturiu laiko atsistojes laukti kol ka kaip padarys, eso greito veiksmo megejas , visgi sportas man yra viskas... Tai norisi viska greitai padaryti :thumbsup4: Nu bet bus matyt , daba reikia ieskotis seilu ar seip kokiu pardavimu gheresniu ir reikes griebti, bet dar mintis kyla palaukti po nauju iskarto gali kaina manau geresne paiimti. Nes visi zmones perkasi per sventes "tipo sale" nors nihuja...

 

O po nauju jau niekas nepirkineja , tai kaina gali suderinti su pardaveju... :) Tai vat tiek :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na jo gal ir priprasiu nezinau , bet ant ps2 kai bandziau iskarto isjungiau zaidima , nes uzpis.... tiesiok neturiu laiko atsistojes laukti kol ka kaip padarys, eso greito veiksmo megejas , visgi sportas man yra viskas... Tai norisi viska greitai padaryti :) Nu bet bus matyt , daba reikia ieskotis seilu ar seip kokiu pardavimu gheresniu ir reikes griebti, bet dar mintis kyla palaukti po nauju iskarto gali kaina manau geresne paiimti. Nes visi zmones perkasi per sventes "tipo sale" nors nihuja...

 

O po nauju jau niekas nepirkineja , tai kaina gali suderinti su pardaveju... :) Tai vat tiek :)

Kad maciau kainos pries kaledas kaip tik krito, pasiziurek argos puslapyje, man atrodo dabar pats tinkamiausias metas isigyt.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki,ketinu pirkti ps3.pasirinkau tokia komplektacija http://www.prekes.net/preke/511801 .Ar apsimoka uz tokia kaina?

Nelabai nes abu žaidimus atskirai gali nusipirkt už 150 lt kazkur, o ta laida koki kinieti duos paprasta ir viskas, o pati konsole išeina apie 1100 lt, geriau tada imt ps3 slim 320 už 1200 lt http://pigu.lt/knygos_muzika_dvd_zaidimai/..._slim?id=748487, visgi naujesnis modelis, dar mažiau elektros ims ir daugiau vietos.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki man yjungus psp3 pasigirsta du pyptelijimai ir jis ishkart ishsijungia kas tai galetu buti ?

 

sveiki man yjungus psp3 pasigirsta du pyptelijimai ir jis ishkart ishsijungia. Kas tai galetu buti ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na tai manau sita ir paimsiu.O is kur patartum dasipirkirkt hdmi laida,zaidimu?

Redagavo ps2_fan

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

zinoma hdmi nusipirkti reiketu. pats naudoju sita

http://www.amazon.co.uk/4Gamers-HDMI-Cable...207&sr=1-12

 

kai as pirkau net svaro nekainavo o veikia geriau nei mano draugo uz 30$ pirktas :) O zaidimus pats renkies ka nori.

 

EDIT: Amazone pasiknaisius radau, kad kainavo 0,45svaro :)

Redagavo bebad4fun

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, ar skiriasi vaizdo kokybe hdmi laido nuo jo ilgumo? pvz 3 metru nieko nesiskirs lyginant su 1metro?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal kas galit pakomentuoti kokie dazniausi gedimai pasitaiko Ps3 blue ray ? ir kiek remontas atsiena, tikiuosi i sia tema pataikiau, jei ne tai patarkit kur rasyt.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal kas galit pakomentuoti kokie dazniausi gedimai pasitaiko Ps3 blue ray ? ir kiek remontas atsiena, tikiuosi i sia tema pataikiau, jei ne tai patarkit kur rasyt.

nusilpsta lazeris lazerio kaina apie 40£, o pasikeisti ir pats gali nera labai sudetinga

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O nuo to pati konsole nenukencia ? nes svarstau imti konsole su sugedusiu blue ray, ir jungti su jail break nes tada kaip suprantu blue ray isviso nereikia, galima persikelt tiesiai is kompo zaidima i ps3, gal dar kokiu pasitaiko gedimu be nusilpusio lazerio ? noriu placiau apie tai pasidomet pries perkant, o gal neverta ziuretis i tokius ? ir kiek turetu but verta tokia konsole ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias
Ši tema yra užrakinta ir joje nebegalima rašyti naujų pranešimų.