Rolazz

Klausk, o mes tau atsakysim, kas susiję su PS3

Rekomenduojami pranešimai

Tai as pasiepdamas rasiau, nes daug kas skundesi/skundziasi ps4 garsais. Pas mane viskas gerai ir tikrai garsiu nepavadinciau jo dirbimo ;)

@tomashex

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

seip noreciau paturet fata, zmones sako kad  uzia kaip tankas :D

Eh, del elektros sanaudu nesidomejau, bet del garso tai kazkokie blogi pas jus Ps turbut papuole...

 

Jokios termopastos nekeistos, koks isimtas is dezes, toks ir yra, guli ant grindu, kampe, ten kur megsta rinktis dulkes, bet garso jokio. Netgi palikus nakti siust ka nors, kai tylu, tu guledamas per metra jo negirdi. Idejus Cd atsiranda sioks toks bezdesys, bet Cd nelaikau kompe.

 

Zodziu, as kvepuoju garsiau, nei mano Ps3 (sinusitas, kad ji kas kur)

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki nesenai isigijau PS3 12GB modeli ir noreciau harda isideti. Koks hardas tinka PS3 konsolei

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki nesenai isigijau PS3 12GB modeli ir noreciau harda isideti. Koks hardas tinka PS3 konsolei

 

Na tinka visi SATA hdd diskai, tokie pat kurie dedasi ir į laptop'us.

Nežinau kaip dėl SSD ar toks įgrūstas veiktų, čia gal kiti forumiečiai atsakys.

 

offtopic, ką Sony sau galvojo leisdama 12gb modelį? Į jį nieko neįdėsi, aš žaidžiu savotišką tetrį kai siunčiu/įrašinėju kažką į savo 40gb  :flip:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kaska buvau girdejas kad dar reikia metalines ploksteles kad harda galima butu ideti ir jis laikytusi

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nežinau kaip dėl SSD ar toks įgrūstas veiktų, čia gal kiti forumiečiai atsakys.

galima ir HDD, SSD ir SSHD dėti 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Norėjau paklausti,kodel kaip bandu ait i psn parduotuve tai man ja krauna ir niekaip neuškrauna,nors interneto greitis kana gretas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ant PS3 kiek pastebėjau pradėjo labai ilgai krautis, kai buvo senas Store tai kraudavo tikrai greitai
Aišku ant PS4  Store greit užkrauna 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ant PS3 kiek pastebėjau pradėjo labai ilgai krautis, kai buvo senas Store tai kraudavo tikrai greitai

Aišku ant PS4  Store greit užkrauna 

Aišku,dėkui.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O kuom jis blogas galu but aisku geras. Bet koks slimas siaip geras.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na jei tau vertingi visi 3 zaidimai tai gal verta.  as cia tik viena zaidima matau , kitus 2 matau nereikalingus.

kad panasi kaina gaunas ir kokiam.game.co.uk paziuret konsoles su zaidimu sudetas ar su keliais, plius jei nauja pulteli papildomai imt gauna galutine kaina labai panasi kaip ir tam linke kur tariamai su nuolaida. 

Redagavo scalman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki ,kazkas nutiko mano ps3 negaliu daugiau zaist Call of Duty black ops online ,pradeda kraut ir uzstringa ,dariau formata ir vistiek tas pac ,gal kas zino kas cia gali but ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias
Ši tema yra užrakinta ir joje nebegalima rašyti naujų pranešimų.