Rolazz

Klausk, o mes tau atsakysim, kas susiję su PS3

Rekomenduojami pranešimai

Taip,toks,speju blogai? :)

 

Blogai, labai blogai. Google YLOD. Sakei ką tik nusipirkai PS3? Reikalauk pinigų grąžinimo!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Blogai, labai blogai. Google YLOD. Sakei ką tik nusipirkai PS3? Reikalauk pinigų grąžinimo!

 

Taip,o uz tokia bukle galima gaut 200lt? beto kas cia per beda?kaput jam?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pirkai ir net nepatikrinai ar veikia? :mellow:

Galima sakyti, kad "kaput"

Redagavo emz

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pirkai ir net nepatikrinai ar veikia? :mellow:

Galima sakyti, kad "kaput"

[/quot

Taip,pirkau nepatikrines,pastu,radau sitame puslapi,kaina buvo 190,todel susidomejau.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O pardavejas ka sake? kad jis veikia? ar sake kad ne? reikalauk kad pinigus grazintu, kuo greiciau

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mačiau šitą skelbimą. Dar be pultelio pardavinėjo. Jeigu sakė, kad neveikia, tai jau kaip ir pats įlindai į kilpą.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mačiau šitą skelbimą. Dar be pultelio pardavinėjo. Jeigu sakė, kad neveikia, tai jau kaip ir pats įlindai į kilpą.

 

Niekas nesake kad neveikia :) raso dar tipo perkraut reikia,nu zodziu,pasakytu tiesa,neveike ar kaip ir man dzin,tas 190 man nelabai dideli pinigai.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Niekas nesake kad neveikia :) raso dar tipo perkraut reikia,nu zodziu,pasakytu tiesa,neveike ar kaip ir man dzin,tas 190 man nelabai dideli pinigai.

 

Ne į temą

Man 190 tai nemazi pinigai...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Man 190 tai nemazi pinigai...

 

Na bet taip nera.kad dabar si konsole visiskai nieko neverta,dalim gal?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Vienintelė išeitis reikalauti pinigų grąžinimo. Bandyk geruoju susitart. Arba taisyk iš savų lėšų. Bet žinok blogai padarei, kad pirkai naudotą konsolę prieš tai nepatikrinęs ar veikia.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

to zmogaus dar klausiau koks system fw atrase kad 4.11 ... tai suprask dabar kaip nori, beto jis buvo idejas skelbima tada kitoj dienoj buvo parasyta kad parduota trecioj dienoj vel atsirado kad parduoda o dabar vel kad parduota, suprasi cia, matyt kazkas jau viena kart grazino atgal, as tavo vietoj bandyciau grazint 190lt nemazas pinigas, kiek pamenu jis 80gb, ant daliu nelabai jau ka ir surinksi

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

to zmogaus dar klausiau koks system fw atrase kad 4.11 ... tai suprask dabar kaip nori, beto jis buvo idejas skelbima tada kitoj dienoj buvo parasyta kad parduota trecioj dienoj vel atsirado kad parduoda o dabar vel kad parduota, suprasi cia, matyt kazkas jau viena kart grazino atgal, as tavo vietoj bandyciau grazint 190lt nemazas pinigas, kiek pamenu jis 80gb, ant daliu nelabai jau ka ir surinksi

 

Aisku,dekui uz zinias.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

1. Ar slim'as gali gaut Ylod?

2. Ar su jailbreakintu ps3 galima zaisti online?

3. ar ps3 labiau kaista negu xboxai?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias
Ši tema yra užrakinta ir joje nebegalima rašyti naujų pranešimų.