Rolazz

Klausk, o mes tau atsakysim, kas susiję su PS3

Rekomenduojami pranešimai

Ar eina y isorini hdd isirasyti psn zaidimus? nes mano 320gb hdd jau vietos darosi anksta.

 

Ne

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Laba diena,

 

Esu "žalias" konsolių srityje, planuoju pirkti PS3, tačiau kai dabar yra Super slim, slim ir paprastas PS3 ir galybė Move produktų, žaidimų, 3D palaikymas ir kiti niuansai, labai sunku išsirinkti ką pirkti, kokias komplektacijas ir t.t, gal atsirastu koks ps3 asas, kantrus žmogus, kuris galėtų protingai patarti nuo ko pradėti.

 

Iš esmės klausimas toks ar pirkti Super slim ar už tą pačią kainą Slim + Move packą?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Cia jau tavo skonio reikalas,kaip sakant kas tau labiau vizualiai patinka, ir man nepatinka tos stumdomos "dureles",kad ideti cd :) as imciau slima,nes man jis arciau dusios na ir dar + move packas :D tas slimas ir taip jau nera didelis ir jis buvo/yra puikiai perkamas,o superslimai ka tik iseje gal dar kokie defektai ziurek islys (tas aisku labai abejotina bet...)vienu zodziu is esmes cia gaunasi grozio/patogumo reikalas :thumbsup4:

Redagavo FUZA

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As rinkciausi slima+move komplektacija, super slimo pliusas, kad naudoja maziau energijos, bet nemanau kad tau tai svarbus rodiklis :) nes pats skirtumo tai tikrai nepajusi :), ir pagomu atzvilgiu manau paprasciau ydeti diska iki puses, ir konsole jy toliau pasiim, o pas super slima reik stumdyti tas durikes :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O ar bandėte 3D žaidimus, ar pasiteisina? Yra koks efektas ar dar neišdirbta sritis? Ir ar daug žaidimų reikia antro Move kontrolerio ir Move navigatoriaus?

 

Ir kaip su 3D filmų peržiūromis parsisiunčiant iš interneto ir įsirašant į playstationą? Ar tai įmanoma, ar skaito tik mažesnius failus, o 3D filmai tik blu-ray?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

3d labai gerai padaryta ipač ant tokiu žaidimu kaip Killzone 3 , Uncharted 3 ir kiti ps3 eksliuziviniai žaidimai kurie turi 3d palaikymą, bet tam dalykui aišku reikalingas 3d tv

 

Aš perku filmus 3D ir leidžiu per playstation, nes piratiniai filmai iš torentu tokie kaip 3d filmu nepasižiūrėsi per playstation nes jie daug užima

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kiek yra tiesos tame, kad nusipirkus tam tikrus 3D akinius, galima shooterius ant vieno teliko žaisti be splito? Mačiau keletą youtube filmukų, kur suklijuoja skirtingus 3D akinius.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kiek yra tiesos tame, kad nusipirkus tam tikrus 3D akinius, galima shooterius ant vieno teliko žaisti be splito? Mačiau keletą youtube filmukų, kur suklijuoja skirtingus 3D akinius.

 

Ir man teko girdėti, kad yra tokie specialūs akiniai, kad du žmonės žaidžia vieną žaidimą per split screen ir mato tik savo player vaizdą.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sony Playstation 3D TV tikrai žinau, kad palaiko tokią funkciją kaip anonsavo per E3. Ši technologija vadinasi "SimulView". Daug nesidomėjau, bet google - visagalis ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na, pirkti atskirą televizorių vien dėl SimulView jau prabanga..., aš turiu naują Sony Bravia su 3D ir FullHd, turėjau viltį, kad su tam tikrais akiniais bus galima ir ant jo kažką panašaus išgauti.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na, pirkti atskirą televizorių vien dėl SimulView jau prabanga..., aš turiu naują Sony Bravia su 3D ir FullHd, turėjau viltį, kad su tam tikrais akiniais bus galima ir ant jo kažką panašaus išgauti.

 

http://www.amazon.co.uk/Sony-PlayStation-3D-Monitor/dp/B007RLRRB0/ref=sr_1_sc_1?ie=UTF8&qid=1353058157&sr=8-1-spell

Cia tas 3D monitorius :)

Redagavo Tii

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Viskas aišku, aš naiviai tikėjausi, kad naujos kartos Sony 3D televizoriai ir tam tikri akiniai galės atstoti šiuos monitorius. Kažkaip nelogiška, turint didelį, gerą televizorių dar pirkti ir monitorių geimingui :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gipro kartono plkste issprestu viska :melvin: dedi per puse teliko ir losiat, nei viens kito matysi nei ekrana kita ziuresit :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias
Ši tema yra užrakinta ir joje nebegalima rašyti naujų pranešimų.