Rolazz

Klausk, o mes tau atsakysim, kas susiję su PS3

Rekomenduojami pranešimai

o tai jeigu as turiu tarkim 3.55 versija nulauzta tai galiu visus zaidimus zaist nesvarbu kada jie isleisti ? ir ar eina pasileist ps 2 geimus ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o tai jeigu as turiu tarkim 3.55 versija nulauzta tai galiu visus zaidimus zaist nesvarbu kada jie isleisti ? ir ar eina pasileist ps 2 geimus ?

 

Klausk čia: http://www.playmanija.lt/forumas/f96/playstation-3-jailbreak/ nes šioje temoje uždrausta tokių dalykų klausinėti. Mes juk nenorim, kad tu įspėjimą gautum ;)
  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki mano nick grobuonis1on1 priimkit per ps3 i draugus gal ka palosim multyplayer :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki mano nick grobuonis1on1 priimkit per ps3 i draugus gal ka palosim multyplayer :D

 

Biski ne ten pataikei.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Biski ne ten pataikei.

 

Ne į temą

Grobuonis1on1 :D
Redagavo xbox720

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, turiu bf3 nusipirkes disku, tad noriu nusipirkti papildyma is PSN, (battlefield 3 premium), esu psn uzsiregistraves jog gyvenu anglijoje, bet is tikro esu lietuvoje, noreciau pirkti is psn premium, taigi manot, kad leis nusipirkt man papildyma is lietuvos (kaip minejau psn pasirinkau jog gyvenu anglijoje ) ? :excl:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, turiu bf3 nusipirkes disku, tad noriu nusipirkti papildyma is PSN, (battlefield 3 premium), esu psn uzsiregistraves jog gyvenu anglijoje, bet is tikro esu lietuvoje, noreciau pirkti is psn premium, taigi manot, kad leis nusipirkt man papildyma is lietuvos (kaip minejau psn pasirinkau jog gyvenu anglijoje ) ? :excl:

 

Leis, visi žmonės perka lietuvoje nors ir prisiregistravę kitose šalyse, tiesiog reiks PSN card'ą nusipirkt uk regionui, kad galėtai pirkt ir viskas.
  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Leis, visi žmonės perka lietuvoje nors ir prisiregistravę kitose šalyse, tiesiog reiks PSN card'ą nusipirkt uk regionui, kad galėtai pirkt ir viskas.

 

o eitu ne su psn card, o su visa pirkti?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o eitu ne su psn card, o su visa pirkti?

 

Dėja, bet tokios galimybės jau nebėra..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dėja, bet tokios galimybės jau nebėra..

 

ta prasme? Nes kiek ziurejau per psn tai perkant galima pasiringti jog tavo kortele visa ir suvesti duomenis, tai kodel turetu neveikti?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o eitu ne su psn card, o su visa pirkti?

 

Tai nusipirk iš užsienio papildymo kodą. Pvz. iš game.co.uk. Išsirenki tarkim 10, 20 ar kt. sumos svarų papildymą, jie tau atsiunčia kodą, per PSN Store padarai Redeem Code ir turi savo PSN sąskaitoj tą sumą. Tada galėsi pirkti ką panorėjęs iš Store. Jei reikia pagalbos apsipirkime per game.co.uk - rašyk PM, padėsiu :excl:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai nusipirk iš užsienio papildymo kodą. Pvz. iš game.co.uk. Išsirenki tarkim 10, 20 ar kt. sumos svarų papildymą, jie tau atsiunčia kodą, per PSN Store padarai Redeem Code ir turi savo PSN sąskaitoj tą sumą. Tada galėsi pirkti ką panorėjęs iš Store. Jei reikia pagalbos apsipirkime per game.co.uk - rašyk PM, padėsiu :excl:

 

bet vat man nelabai tinka tas psn, suprantu galeciau, bet man patogiau pirkt su visa. As ten per psn pasirinkau bf3 premium, tada pasirinkau visa kortele ir paprase manes jos duomenis suvest, tai manau, kad veikt ir su visa galetu?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

bet vat man nelabai tinka tas psn, suprantu galeciau, bet man patogiau pirkt su visa. As ten per psn pasirinkau bf3 premium, tada pasirinkau visa kortele ir paprase manes jos duomenis suvest, tai manau, kad veikt ir su visa galetu?

 

Ne, PSN nepriima lietuviškų kortelių. Jau Rolazz tau rašė. Su lietuviškom kortelėm tiesiai per PSN neapsipirksi. Vienintelis būdas ką nors nusipirkti būnant Lietuvoje yra PSN papildymo kortelių pirkimas. Redagavo tymbarkFM
  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Norint uzsiregistruoti UK Store reikia tureti anglišką sąskaitą, nes kortelės pririšamos prie gyvenamosios vietos ir viskas tuo pasakyta, belieka pirkt PSN korteles, netinka, tai tada verskis kaip išmanai..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias
Ši tema yra užrakinta ir joje nebegalima rašyti naujų pranešimų.