Rolazz

Klausk, o mes tau atsakysim, kas susiję su PS3

Rekomenduojami pranešimai

Norejau paklausti jei ban gauni ant ps3 psn reikia susikurti nauja acc ant psn ! ar kaip ten ir moku atsibanint dar nesu gaves jauciu greit gausu :"DDD

Kokia proga planuoji gauti?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@Dowydas, kaip Mantinijo ir sakė, imk Super Slim 500GB. Veikia tyliai, ypač jeigu žaidi geimus, įrašytus į HDD. Dar pliusas - mažesnė tikimybė gauti YLOD, nors man ir taip niekad neteko susidurt su šita problema.

 

Garso palyginimas visų PS3:

https://www.youtube.com/watch?v=7YqFxh3xP6o

 

Aš rimtai pastebėjau, kad forumiečiai pasisako prieš PS3 FAT, nes jis "triukšmingas", bet sorry, kas negerai su maniškiu, kad jis neskleidžia tokių garsų? Aš jį drąsiai lyginčiau su Slim. Jokio skirtumo ar jis suka CD ar be, garsas vienodas. Netgi mano PS2 (vėlgi, FAT) atrodo veikia tyliau, nei tas PS3 :blink:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Norejau paklausti jei ban gauni ant ps3 psn reikia susikurti nauja acc ant psn ! ar kaip ten ir moku atsibanint dar nesu gaves jauciu greit gausu :"DDD

Klausimo taip ir nesupratau, nes pats sau atsakiai rašydamas su klaidom :)) Jeigu gauni "Baną", tai nebegalėsi susikurti naujo account'o. Gaudamas "baną" gausi tokią klaidą, kai jungsies prie PSN 8002A227. Kiekviena konsolė turi ID numerį, tad pagal ją Sony blokuoja pačią konsolę.

Redagavo Rolazz
  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš rimtai pastebėjau, kad forumiečiai pasisako prieš PS3 FAT, nes jis "triukšmingas", bet sorry, kas negerai su maniškiu, kad jis neskleidžia tokių garsų? Aš jį drąsiai lyginčiau su Slim. Jokio skirtumo ar jis suka CD ar be, garsas vienodas. Netgi mano PS2 (vėlgi, FAT) atrodo veikia tyliau, nei tas PS3 :blink:

 

pasisako pries del perkaitimo tikimybes o ne triuksmo. nors jis nera tylus, bet esme ne tame , energijos vartoja bemaz dvigubai daugiau nei nauji slimai. skirtumas manau cia didziausias. del visko kito fatas ir grazus ir geras yra. pats turejau 40gb modeli nesiskundziau.

ps2 tai nelygink gal  :trl:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

turim su bratkiu tokią idėją, bet net google nerandu ar suveiktų. Nenorėjau kurti naujos temos, tai klausiu čia -

 

Ar Dead Nation išeitų žaisti Co-op tarp Vita ir PS3?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne gi visai skirtingos konsolės

P.s. Pataisykit jei klystu gal neapsiskaites aš

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne tai, kad skirtingos konsoles, bet kiek as manau - skirtingi zaidimai. Jeigu Cross-Play niekur nepamineta - zaisti nebus galima tokiu budu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na tikrai yra zaidimu kuriu online eina per visas konsoles vienas, tai nera butinas cross play. Bet  nezinau ar isvis yra tokiu zaidimu ant vitos.

Redagavo nestas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@nestas, yra, pvz. Terraria co-op galima žaist ant PS3 ir Vitos vienu metu, bet du kartus reikia žaidimą pirkti :/ 

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki. Ar ps3 pultelis tinka ir ps4? Ar cia nera skirtumo?

PS4 nepalaiko DualShock 3 pultelio.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O kiek db LT kainuoja ps3? 250gb + pulteliai

Aš už naują PS3 SuperSlim 500GB mokėjau 700lt (čia aišku įskaitant 1 pultelį). Papildomą pultelį gali rast už ~100lt manau.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O kiek db LT kainuoja ps3? 250gb + pulteliai

 

per skelbimus nuo 400 naudotus gali rast. o gb nemanau kad labai svarbu sia. slimai visi geri 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Norejau jusu paklausti,gavau ps3,sena phat modeli,veikianti,bet yra du zaidimai viduje irasyti pilni,gta 5 ir diablo 3,as noriu pasidaryti formata konsoles,nes stabdo viskas,pilna filmu ir kitokio slamsto,bet kaip man padaryti formata neprarandant zaidimu,as net nezinau ar jis jailbreikintas,ar jie siusti is psn,neesu expertas,hdd 80gb beje,laisvu tik3gb,aciu

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias
Ši tema yra užrakinta ir joje nebegalima rašyti naujų pranešimų.