Rolazz

Klausk, o mes tau atsakysim, kas susiję su PS3

Rekomenduojami pranešimai

Sveix ;)))) norm. Temperatura, konkurentu deze man iki 70 isildavo ir nieko. Nebijok :)

Aišku,dėkui seniuk:) tai dabar žaisiu ramei.Ir dar vienas klausimėlis:D Kodėl kaip užsiregines psn man i ja neprisijunge? rodo ta maišeli ir kad rodo krauna bet labai irlgai taip ir neuškrauna:)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nežinau kas čia darosi bet su mano ps3 Slim kaš kas blogai yra, kol žaidžiu viskas gerai, kai baigiu žaisti pradeda ugnimi spjaudytis, tai turbūt man jau eiti iki mašinos gesintuvą atsinešti ar geriau skambinti gaisrininkams ?

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nežinau kas čia darosi bet su mano ps3 Slim kaš kas blogai yra, kol žaidžiu viskas gerai, kai baigiu žaisti pradeda ugnimi spjaudytis, tai turbūt man jau eiti iki mašinos gesintuvą atsinešti ar geriau skambinti gaisrininkams ?

Ai,mesk perlanga,mažiau vargo bus :DD

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ai,mesk perlanga,mažiau vargo bus :DD

Ne į temą

čia jei ką, aš tave mėgdžiojau, nes tavo klausimas buvo vertas milijono 
  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

čia jei ką, aš tave mėgdžiojau, nes tavo klausimas buvo vertas milijono 

O kas su juo negerai?? Nežinau ir klausiu...:D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą
HPKLdE4.jpg
  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, zadu pirkti ps3 ir skaiciau foruma kodel nepatartina pirkti fat'o? Koki geriau tada pirkti kiek moketi uz slim tarkim deveta rista nerista ?

i ka reiketu atkreipti demesi pries perkant kaip patikrinti, nes zadu pirkti tik deveta

Redagavo kukkas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ka geriau rinktis esu zalias PS3, siulo uz 400 fat nelauzta su 5 zaidimais ir 160gb ir slimas yra uz 460. Kuri geriau pirkti noresiu manau betkokiu atveju lauzti , kad galeciau viska zaisti. Fat pardavejas sako, kad slim perkaista greiciau ir pan, noreciau nuomoniu! dekui!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ka geriau rinktis esu zalias PS3, siulo uz 400 fat nelauzta su 5 zaidimais ir 160gb ir slimas yra uz 460. Kuri geriau pirkti noresiu manau betkokiu atveju lauzti , kad galeciau viska zaisti. Fat pardavejas sako, kad slim perkaista greiciau ir pan, noreciau nuomoniu! dekui!

 

siusk tu :cenzura:   ta fat pardaveja, meluoja i akis, sia diena imk tik slim arba super slim, nes jei po sia diena dar yra gyvu fatu tai labai pasiseke.

beto jei nori lauzti, tai geriau slim, bet ir slim ne visi modeliai atrisami pigiuoju budu, o cobra ode labai brangei iseina

Redagavo narkata
nesikeikiam
  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš pirkau prieš 3sav beveik super slima 500gb su 8game 2 orginaliais joystick;kais ir kainavo man 600lt.Ir tikrai apsimokėjo ir nesigauliu kad pirkau,jei tu žaisi iš disku tai galima pajaškojus nauju super slim rasti po 450lt bent jau buvau mates as.Manau apsimokėtu jei nežadi atsirišt,o jei nori atsirišti tai tada tikriausiai pirk slim paprasta,bet negalesi tada žaisti online kiek žinau aš:) tai tau spresti.Bėje super slim yra naujesni tai kad ir devėta nusipirksi super slim tai nemanau kad bus kaškas blogai, o fat tau kur siulo tai neapsimoka kaip  sake žmogus aukščiau siusk ji... nes jis tau tikrai i akis meluoja.Nes jei aš radau su 8game orginaliais diskais super slim + 2 džiojstikai org.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš pirkau prieš 3sav beveik super slima 500gb su 8game 2 orginaliais joystick;kais ir kainavo man 600lt.Ir tikrai apsimokėjo ir nesigauliu kad pirkau,jei tu žaisi iš disku tai galima pajaškojus nauju super slim rasti po 450lt bent jau buvau mates as.Manau apsimokėtu jei nežadi atsirišt,o jei nori atsirišti tai tada tikriausiai pirk slim paprasta,bet negalesi tada žaisti online kiek žinau aš:) tai tau spresti.Bėje super slim yra naujesni tai kad ir devėta nusipirksi super slim tai nemanau kad bus kaškas blogai, o fat tau kur siulo tai neapsimoka kaip  sake žmogus aukščiau siusk ji... nes jis tau tikrai i akis meluoja.Nes jei aš radau su 8game orginaliais diskais super slim + 2 džiojstikai org.

Online eis,neklaidink zmogaus :)

Atrisimo atveju pirk senesni slim (250x kai kurie nulauziami,senesni visi).

To FAT pirkt neapsimoka,nes jei net dabar pardavejas meluoja,beveik garantuoju,kad sugedes buvo.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ka geriau rinktis esu zalias PS3, siulo uz 400 fat nelauzta su 5 zaidimais ir 160gb ir slimas yra uz 460. Kuri geriau pirkti noresiu manau betkokiu atveju lauzti , kad galeciau viska zaisti. Fat pardavejas sako, kad slim perkaista greiciau ir pan, noreciau nuomoniu! dekui!

 

Tik pasiūlymas, bet gal turi galimybę PS3 nusipirkti iš užsienio? Kad ir amazon.co.uk PS3 žvėriškai pigųs. Dėl perkaitimo nežinau, nes pas mane tik FAT'as. @lileikiss Mano FAT'as iš tų retųju - eksplotuojamas viso labo pusę metų :thumbup:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tik pasiūlymas, bet gal turi galimybę PS3 nusipirkti iš užsienio? Kad ir amazon.co.uk PS3 žvėriškai pigųs. Dėl perkaitimo nežinau, nes pas mane tik FAT'as. @lileikiss Mano FAT'as iš tų retųju - eksplotuojamas viso labo pusę metų :thumbup:

seip noreciau paturet fata, zmones sako kad  uzia kaip tankas :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

seip noreciau paturet fata, zmones sako kad  uzia kaip tankas :D

Turejau, tikrai uzia, bent kol termopastos nepakeiti :D

Tiem, kas turi PS4 ir mano, kad jis garsiai dirba kartais - isivaizduokit ta pati tik 3x garsiau :D

O prie to pacio ir elektros kaip saldytuvai keturi valgo fat'as:>

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Turejau, tikrai uzia, bent kol termopastos nepakeiti :D

Tiem, kas turi PS4 ir mano, kad jis garsiai dirba kartais - isivaizduokit ta pati tik 3x garsiau :D

O prie to pacio ir elektros kaip saldytuvai keturi valgo fat'as:>

kas taip keistai apie ps4 garsų ūžimą šneka? pvz Xas fat oho kaip ūždavo... Slima Xą turėjau,toks tylus...kaip faina galvojau...įdėjau iš disko lošt... omg kad pradėjo ūžt,net su in ear ausinėm būnant tekdavo pagarsint tv garsą :o  o ps4... Tylus vapšė, įdėjau žaidimą iš Blu ray disko palošt- nu nėr ką lygint,ūžimas super minimalus. Čia kalbėjo praktika, vyrai ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias
Ši tema yra užrakinta ir joje nebegalima rašyti naujų pranešimų.