Rolazz

Klausk, o mes tau atsakysim, kas susiję su PS3

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki,norėjau paklausti.Veiktu man gta 5 ant super slim 500gb su 4.55 versija? norėčiau nusipirkt iš uk nes kiek žiurėjau ten galima gaut ir po 50lt.Nes lietuvui jie virš 100lt kainuoja, pvz šitas veiktu ant mano ps3? http://www.ebay.com/itm/Grand-Theft-Auto-5-GTA-V-Sony-Playstation-3-2013-/261403895320?pt=Video_Games_Games&hash=item3cdce2e618.

 

PS.atsiprašau,gal ne i ta tema pataikiau,ačiū iš anksto. :)

Kodėl turėtų neveikti? Aišku, jog veiks.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kodėl turėtų neveikti? Aišku, jog veiks.

Nežinau,tesiog gal ira yrašytas i diska bet kaip neorginalas nes buna tokiu zaidimu irašytu su paveiksliuku ant disko bet buna ne orginalas,ir pasitikslinti gal neveiks,nes mano ps3 neatrištas yra.:)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nežinau,tesiog gal ira yrašytas i diska bet kaip neorginalas nes buna tokiu zaidimu irašytu su paveiksliuku ant disko bet buna ne orginalas,ir pasitikslinti gal neveiks,nes mano ps3 neatrištas yra. :)

 

:bugeyes:  nebuna tokiu ps3 zaidimu kiek zinau . pirksi orga tai ir veiks viskas. jei zaidimas prasys updeito tai ir pasidarysi. aisku juk neta ir PSN pasijunges esi juk. tai no prob . 

:nth:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nežinau,tesiog gal ira yrašytas i diska bet kaip neorginalas nes buna tokiu zaidimu irašytu su paveiksliuku ant disko bet buna ne orginalas,ir pasitikslinti gal neveiks,nes mano ps3 neatrištas yra. :)

c14.jpg

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Arba tiesiog per skelbimus rask naudota orga ir pasimk papigiam.

Ebay uk jei tai siaip nieks uz dyka nesius tau arba isvis nesius, jiem neapsimoka

Redagavo scalman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Arba tiesiog per skelbimus rask naudota orga ir pasimk papigiam.

Ebay uk jei tai siaip nieks uz dyka nesius tau arba isvis nesius, jiem neapsimoka

Skelbimuose kiek žiurėjau tai žinok tik apie 100lt gali rast,o is ebay žinau kas gali parsiusti:)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kur galima nusidazyti savo pulteli arba konsole ?

Pasiemi viedra dazu ir malevoji kaip nori :D Gal i masinu servisa vaziuok nupus gal kas su kompresorium, bet seip neapsimok jau geriau stickeri koki paimt.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveikučiai:D pasakykit tai normalu kad mano ps3 super slim'as sušyla iki 40 •? ir ji nei kila poto nei leidžiasi toke ir lieka.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveix ;)))) norm. Temperatura, konkurentu deze man iki 70 isildavo ir nieko. Nebijok :)

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias
Ši tema yra užrakinta ir joje nebegalima rašyti naujų pranešimų.