Rolazz

Klausk, o mes tau atsakysim, kas susiję su PS3

Rekomenduojami pranešimai

plius tas ausines lengva naudoti ir ant PC

 

Ir mikrofonas veikia puikei ant PC

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

jau uzsakyta :) o jeigu tarkim akumas pareina tai jy pasikeisti galima ar jau sakes?

Redagavo lukas5852

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kodel vienu geimu diska idejus y ps3, isiraso 5gb game datos, o ant kitu neisiraso nieko arba keli megai?

As tik 80gb turiu, su psn+, tai man labai gaila tos vietos. Imeciau RE5 diska viena kart, ir nebera 5 gigu.

 

Kai psn+ daro auto updeitus, galima padaryt kad ant kaikuriu geimu ju nedarytu? Nes buna prisiuncia automatiskai viena kart ijungtu geimu updeitu, arba tokiu updeitu kur reiksmes man neturi(remote play vitai)?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kodel vienu geimu diska idejus y ps3, isiraso 5gb game datos, o ant kitu neisiraso nieko arba keli megai?

As tik 80gb turiu, su psn+, tai man labai gaila tos vietos. Imeciau RE5 diska viena kart, ir nebera 5 gigu.

:DDDD

 

Nuo žaidimo priklauso. Patys pirmieji ps3 žaidimai įsirašydavo iki kelių šimtu megabaitų, dabartiniai su išspaustomis grafikomis reikalauja gigabaitų. Konsolė nespėtų krauti tekstūrų, jeigu nebūtų iš anksto įrašyta.

 

Kai psn+ daro auto updeitus, galima padaryt kad ant kaikuriu geimu ju nedarytu? Nes buna prisiuncia automatiskai viena kart ijungtu geimu updeitu, arba tokiu updeitu kur reiksmes man neturi(remote play vitai)?

 

Ne. Išjunk automatinį atnaujinimą. Paleidžiant žaidima atsijunk nuo interneto, kitu atveju automatiškai įrašys. Ką turi sakydamas "reikšmės man neturi". Nepamenu nei vieno atnaujimo kuris neturėjo reikšmės.

 

 

Pasikeisk kietajį diską.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nepamenu nei vieno atnaujimo kuris neturėjo reikšmės.

 

Pakartosiu, remote play ps vitai. Jeigu as neturiu ps vitos, man toky updeita siustis tik laiko ir vietos svaistymas. Redagavo nestas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O nuo update ka galva skauda ar uzima begale vietos kad ju nereiktu.updeitai tik gerina blogint nieko tikrai neblogina.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O nuo update ka galva skauda ar uzima begale vietos kad ju nereiktu.updeitai tik gerina blogint nieko tikrai neblogina.

 

Koks tau skirtumas. As paklausiau ar galima pasirinkt ar ne ka auto updeitint, atsake kad ne. Viskas. O cia aiskina nesamones visokias kuriu niekas neklause. Negana to jau kelis kart sakiau, kad toks updeitas kaip kad remote play ps vitai, man tik vieta uzima, bet ne **et, vistiek man turi aiskint kad man kazkas naudinga. Butum su 80gb paziureciau ar tu neskaiciuotum.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Koks tau skirtumas. As paklausiau ar galima pasirinkt ar ne ka auto updeitint, atsake kad ne. Viskas. O cia aiskina nesamones visokias kuriu niekas neklause. Negana to jau kelis kart sakiau, kad toks updeitas kaip kad remote play ps vitai, man tik vieta uzima, bet ne **et, vistiek man turi aiskint kad man kazkas naudinga. Butum su 80gb paziureciau ar tu neskaiciuotum.

 

Mielasis pone, prasom cia neburnoti ant scalman, zmogus tik nori padeti ir paaiskinti, kad update nera blogas dalykas ir pora megabaitu tikrai nera daug. Ir tiesiog apgalvok toki dalyka, kad naujas 300-500gb hdd dabar kainuoja labai mazai, is tavo turimu konsoliu saraso matau, kad nesi bomzas ir gali skirti kelis simtus litu savo konsolei...

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pakartosiu, remote play ps vitai. Jeigu as neturiu ps vitos, man toky updeita siustis tik laiko ir vietos svaistymas.

 

Tu suvoki, kad "remote play" įsirašo ir yra privalomas kartu su naujausiu PS3 firmware versija? :rolleyes:

 

PS Store turėjo tris atnaujinimus, youtubė pora, tai gal sony rašyk laiškus, kad jie užima kelis dešimtis megabaitų?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tu suvoki, kad "remote play" įsirašo ir yra privalomas kartu su naujausiu PS3 firmware versija? :rolleyes:

 

PS Store turėjo tris atnaujinimus, youtubė pora, tai gal sony rašyk laiškus, kad jie užima kelis dešimtis megabaitų?

 

Tai jeigu viskas eina is frimware, kodel pasileidus ico, man meta siustis updeita, parasyta kad viskas ka jis padaro, tai suteikia remote play palaikyma?

Ir dar karta visiem p**prociam sakau, cia tema "Klausk,o mes tau atsakysim", as paklausiau, atsaket, labai aciu, viskas. Gana skaiciuot mano pinigus ir aiskint ka turiu nusipirkt, arba svaigt man kad visi updeitai man yra reikalingi, ne jusu sumautas reikalas. Kai paklausiu ar reikia hdd tada ir svaikit, o cia jau kelintas iseiles turi isiterpt ar sneket tai ko niekas klausyt nenori.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai jeigu viskas eina is frimware, kodel pasileidus ico, man meta siustis updeita, parasyta kad viskas ka jis padaro, tai suteikia remote play palaikyma?

Ir dar karta visiem p**prociam sakau, cia tema "Klausk,o mes tau atsakysim", as paklausiau, atsaket, labai aciu, viskas. Gana skaiciuot mano pinigus ir aiskint ka turiu nusipirkt, arba svaigt man kad visi updeitai man yra reikalingi, ne jusu sumautas reikalas. Kai paklausiu ar reikia hdd tada ir svaikit, o cia jau kelintas iseiles turi isiterpt ar sneket tai ko niekas klausyt nenori.

 

Aš tau atsakysiu, sekanti karta tau niekas išvis nepadės su tokiais komentarais

ir ant musu čia nereikia stumt, mes juk ne PS3 programuotojai

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Ko čia užstumėt, žmogus aiškiai apibrėžė problemą pirmame poste, parašė, kokių update'ų nenori, viskas kaip turi būt. Prieš atsakinėdami paskaitykit. Protingų čia daug, bet tolerancijos nepamaišytų kai kuriems, tuo pačiu ir nestui :D
Redagavo tymbarkFM
  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Piktas as siandien, ps3 tarsket pradejo tai nervuojuos :D Bet ir jie cia :cenzura: mala
Redagavo narkata
Senai turėjai įspėjimą, su cenzūrom ????

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Aš ir piktas esu šiandien užkaliau savo AUDI, bet nevarau ant visu

 

Senai turėjai įspėjimą, su cenzūrom

 

Ir kad nebūtu daugiau Off topic'o

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Dek ta ispejima. Negaila. Prie motinos "š****" galiu pasakyt, cia dabar auklet prades.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias
Ši tema yra užrakinta ir joje nebegalima rašyti naujų pranešimų.

  • Naujausios temos

  • Naujausi pranešimai

    • POWER MU ONLINE NAUJAUSIAS 19 SEZONAS POWER MU ONLINE buvo pradėtas kurti su idėja - sukurti kokybišką tarptautinį serverį. Ilga administruojančių žmonių patirtis šiame žaidime mums leido sukurti tikrai dėmesio vertą serverį. Jeigu nenori skaityti temos toliau ir pasitiki tuo ką skelbiame, jau dabar gali jungtis į mūsų  DISCORD serverį.  Jeigu nori plačiau įsitikinti kodėl turėtum žaisti pas mus, skaityk apačioje apie mūsų serverį:                                                                      Pradėkime nuo naujausių naujienų, 2024/10/18 15:00 pradedame oficialius serverio testavimus. Penktadienį įjungiame serverį prieinamą visiems. Prisijungę gausite visus reikalingus itemus kokybiškam serverio testavimui (pridedame nuotrauką iš serverio).     Jeigu dar neteko žaisti naujausio sezono, tai galite padaryti pas mus! Kaip ir visur - kuo naujesnis sezonas - tuo daugiau galimybių žaidime. Pagrindiniai atnaujinimai kuom šis sezonas skiriasi nuo 18 sezono: Nauji žemėlapiai: Tormenta Island, Twisted Karutan. Nauja 5th klasė. Nauji 5th wings bei wings core. Naujas 5th medis (ability cards). Nauji mountai: GIANT mountas (quest), Leviathan. Naujas skill Grow lancer: PvP & PvM. Naujas Dark Lord horse & raven. Nauji Dark Lord skillai & buffai. Nauji itemai: Lightning gunai, Earrings 7th (Verdant). Turbūt klausiat - kuom mūsų serveris išsiskirs iš kitų? Atsakome jums - išsiskirsime kokybišku žaidimu, greitu problemų bei klaidų sprendimu. Taip pat, jau dabar darbai kalba patys už save, paskaitykite informaciją apie mūsų serverį: Pagrindinis exp: 500x, Mastery exp: 200x ,Majestic exp: 400x, Drop rate: 15% Paskutiniai atlikti atnaujinimai (juos taip pat galite rasti mūsų tinklalapyje bei discord serveryje): Sutvarkyti visų mapų spotai. Pakeistas item drop pagrindiniuose mapuose. Pertvarkyti trys pagrindiniai mapai: Lorencia, Noria, Devias. Sutvarkytos visos parduotuvės. Sutvarkytas balansas PvP bei PvM. Sukurtas X-SHOP. Pertvarkyti Bosai (jų hp kiekis, deffence bei drop). Pertvarkyti pagrindiniai žaidimo eventai. Sutvarkytos bei kuriamos invazijos. Sutvarkyti Elite mobai. Sutvarkyti Playtime rewardai. Sukurta Unikali bosų stiprėjimo sistema. Pridėta /offlevel bei /offtrade sistema. Paruoštas bei nuolatos naujinamas tinklalapis: https://www.power-mu.com/ Išjungta Varka, vietoj jos padaryta unikali invazija. Sukurtas launcheris. Apie kiekvieną punktą plačiau bei visas keliamas naujienas galite rasti mūsų tinklalapyje bei discord serveryje. Kyla klausimas kada startas?   Taigi, ko lauki? Junkis jau dabar!  
    • Ar turėsim varančių į šį koncą ir mūsų gretų? Made my day, kai sužinojau, kad jie pagaliau ir į Lietuvą užsuks Buvau pirmą kartą jų konce Berlyne 2023 gegužę. Buvau front row, tai buvo nerealiai linksmas ir geras show. #2 geriausias koncas kokiam tik esu buvęs. Mielai kartosiu dar kartą 🤘
  • 32 Dizainas

    1. 1. Ar patinka naujasis PlayManija.lt dizainas?


      • Taip
      • Ne
    2. 2. Kurį dizainą nuo šiol naudosite?


      • PlayManija.lt 4.0
      • PlayManija.lt 3.5 Reboot
      • RetroManija
      • Laukiu PlayManija.lt 4.0 „dark mode“

  • Naujausios viktorinos