Rolazz

Klausk, o mes tau atsakysim, kas susiję su PS3

Rekomenduojami pranešimai

Sitas aisku kaip du kart du, bet kad man raso jog neranda irenginio galincio kaupti informacija. Ir pas mane tu usb jungciu 4, bet man atrodo, kad jos tik zaidimu pulteliu pakrovimui.

 

labai blogai atrodo tau. tikrai ne tik. tiesiog tavo flashai ne to formato.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

labai blogai atrodo tau. tikrai ne tik. tiesiog tavo flashai ne to formato.

 

o koks turi buti formatas?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aciu, sitiek metu turejau ps ir tik dabar suzinojau kaip failus persikopint :)

 

gyveni ir mokais. :read:

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

manau kaina per didele

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kai paleidžiu Crysis 2 po kai kurio laiko konsolė pradeda garsiai veikti. Žaidžiant kitus žaidimus to nepastebėjau. Ar gali būti, kad Crysis taip prievartauja PS3?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kai paleidžiu Crysis 2 po kai kurio laiko konsolė pradeda garsiai veikti. Žaidžiant kitus žaidimus to nepastebėjau. Ar gali būti, kad Crysis taip prievartauja PS3?

 

nu zinok kazint pries pora savaiciu pas pusbroli buvau tai zaidziau crysis 2 su ps3 super slim nieko tyliai gerai sukas,nors nemanau kad slim paprastas turetu skleist garsa,galbut dulkiu prisinese,nors jei butu dulkiu matai bet ka zaidziant garsas butu,gal su disku problema

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Žaidžiu iš HDD tai diskas čia kaip ir ne prie ko. Jo, tikrai gal dulkių prisikaupė, bet kad prieš Naujus valiau... Nu nžn, dar ryt paeksperimentuosiu su kitais žaidimais. Dabar va išjungiau Crysis 2 ir palikau šiaip įjungtą XMB, tai vistiek garsiai veikia, nerimsta.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

gal visa dena grajijai gal uzkaito biski ir stipriau veikt pradejo,pabandyk isjungta palaikyt

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pries savaite ar dvi, 5paras buvo ON ps3 istisai GT5 sedejau, eini miegoti telika OFF, ir jokiu garsu keistu man nebuvo, tik pastrigo viena karta , restartas ir vel GT5 kaip dirbo taip dirbo kaip nuo pirkimo, dulkes matosis is tarpu nieko nevalau as

 

Jei ten del kiek vieno isskleisto garselio kokio, kreipciau demesi tai senai buciau nerimaves as

Jei suges tai suges reiskes buvo laikas jam, nera amzinu daiktu visada buna kad ateina laikas ir turi sugesti, kiti dar sedi su pirmais ps3 modeliai ir jokiu problemu dar neturi, o cia del garseliu kreip demesi ant SLim , tiliu as tada

 

Arba nezaisk , tada tikrai negirdesi keistu garsu

Redagavo narkata

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias
Ši tema yra užrakinta ir joje nebegalima rašyti naujų pranešimų.