Rolazz

Klausk, o mes tau atsakysim, kas susiję su PS3

Rekomenduojami pranešimai

Taip, galima, jei filmo formatas yra palaikomas (žiūr. čia). Juos taip pat galima tiesiog į HDD perkelti su USB atmintinę. Filmo failas, deja, negali būti didesnis nei 4GB, ar labai paplitusio *.mkv formato. Muzika irgi puikiai veikia iš CD/DVD. Dėl joysticko - čia subjektyvus dalykas, bet man jis patogus, net ir ilgai žaidžiant nėra diskomforto.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O pvz kaip xboxe vaziuot i prieki per gta 4 ( RT lygtais) tai taip pat ir ps3?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ant PS3 R2 reikia spausti, R1 - stabdyti. Iš esmės visų multiplatforminių žaidimų valdymas yra toks pat.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Jo, ir beje tas rankinis suck ketvirtoj daly, kaip ant ledo krč. Visose GTA naudojau vien tik rankinį, o čia jau kas? Tipo realumo norėjo pridėt?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, draugas turi 2503b su 4.30 ofw slima 320gb, nezinom su kokia fw atejo.. ar galima ji jailbreakint?

Ne į temą

apie ps neraukiu tai jai kazkokios info truksta sakykit :sorry:
Redagavo narkata
tam yra skirta skiltis kur apie tai galima klausinėti

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

didesnes ne 3.55 versjos jailbrakint negalma nera dar nulauzta aukstesne versija jei ne 3.55 tai niekaip nes

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki,

Noreciau suzinoti kokios bedos manes laukia jei as nusipirksiu ps3 super slim 12gb. Esu visiskai nesusidures su ps3. Konsole bus naudojama tik zaidimams F1 ; dirt ; ir kokia nors saudykle dar. Jei nesunku isvardinkite kokius nepatogumus sukelia tie 12gb ir duokite kokiu nors patarimu.

Dekui.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na jei tik kelis žaidimus žaisi, tai nepatogumų kaip ir nėra. 12GB aišku nedaug, jei žaidimai reikalaus daug vietos, tai galima bus ištrinti praeitų žaidimų įrašytus failus. Negalėsi daug muzikos ir filmų laikyti, norint parsisiųsti pilną žaidimą ar DLC papildymą iš Store, reikės jau pridėti daugiau GB. Bet čia irgi ne problema - tinka bet koks HDD iš laptopo (2,5"). Įdedamas jis irgi nesunkiai.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dekui uz greita ir issamu atsakyma. Muzikos ir filmu as tikrai ten nelaikysiu. Tai kaip supratau tie 12gb paveztu man pvz F1 Dirt3 ... ? Nes logiskai mastant, tai neisleistu i prekyba tokio silpno jei nieko jis nepaveztu...

 

Gal dar yra nuomoniu? :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ant žaidimų dėžučių visada rašoma reikalaujama kietojo disko talpa. Paleist, tai tikrai paleis. Tik sakau, gali tekt trinti patchus ar žaidimo dalinius instalus iš Game Data.

 

Pamiršau dar pasakyti, kad jeigu norėsi ateityje prijungtį papildomą HDD, teks pirkti papildomai šitą, nes 12GB modelio komplekte jo nėra.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dekui uz greita ir issamu atsakyma. Muzikos ir filmu as tikrai ten nelaikysiu. Tai kaip supratau tie 12gb paveztu man pvz F1 Dirt3 ... ? Nes logiskai mastant, tai neisleistu i prekyba tokio silpno jei nieko jis nepaveztu...

 

Gal dar yra nuomoniu? :)

 

Yra nuomone, man atrodo kad tu 12gb turi omenyje ramu? kad sakai paveztu tau F1? 12gb yra kietojo disko atminties talpa.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nezinom su kokia fw atejo.. ar galima ji jailbreakint?

 

isijunkit pazekit kokia fw. tada jau gali ieskot daugiau info kai zinosit tai. :whistling:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias
Ši tema yra užrakinta ir joje nebegalima rašyti naujų pranešimų.