Rolazz

Klausk, o mes tau atsakysim, kas susiję su PS3

Rekomenduojami pranešimai

1. Ar slim'as gali gaut Ylod?

2. Ar su jailbreakintu ps3 galima zaisti online?

3. ar ps3 labiau kaista negu xboxai?

 

1. Buna, kad pasitaiko, bet labai retai.

2. Čia apie tai klausti negalima, yra jaillbreake tema. Bet lyg ir buvo galima dar neseniai, bet kiek girdėjau, kad už tai Ban'ais grasino.

3. Bent jau man atrodo, kad po žaidimo Xbox'as šiltesnis būna nei PS3.

Redagavo DozY
  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki,ar kasnors bandet PS3 YLOD problema tvarkyti patys,su fenu,kaip siame video

,ar tai veikia?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Zaidima is disko isirasyti i hdd negalima, isiraso pats tik dalis zaidimo

Jei nori is zaidima zaisti be disko, tau reikia tada visa pilna zaidima nusipirkti is Playstation Store

Kitaip nieko neiseis

 

 

 

ATGAIVINKIM KLAUSIMA:

 

Tai turint originalu CD, negalima zaidimo patalpinti i PS3 hdd? Tai kokio velnio tada jis reikalingas? Ir mane domina sitas klausimas, nes norisi cd pasideti i sali ir keiciant zaidimus, kad nereiktu cd kaitelioti..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tu juk žinai, kad pacitavai atsakymą į savo klausimą? :D HDD reikalingas save'ams, patchams, žaidimų dalinei instaliacijai, muzikai, filmams laikyti ir nupirktiems iš Store produktams (pilni žaidimai, demo ir t.t.)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Taip zinau.

Dar klausimas, kaip reikia uzsiregistruoti playstation store? Uzsireginau per pc, bet per ps3 neleidzia tuo paciu pastu ir slapt prisijungti.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pas mane cia yra kiek kitaip. Yra rinktis tik Signing in, ne ,,,up. Taigi, cia reikia kazkaip kitaip prisiregistruoti.

 

Cia ziuriu tu man viuenintelis padedi, gal galeciau tau kaip nors asmeniskai parasyti?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurk naują vartotoją ten kur "Users" (XMB pradžioj, kur išjungi konsolę) ir tada turėtų atsirasti Sign Up funkcija.

 

Ne į temą

O parašyti asmeniškai gali nuėjęs į profilį arba paspaudęs ikona po mano avataru.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, norejau paklausti ant ps3 super slimo įmanoma pasikeisti hdd nepažeidziant garantijos ?

Redagavo creative323

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, norejau paklausti ant ps3 super slimo įmanoma pasikeisti hdd nepažeidziant garantijos ?

 

Taip, įmanoma, PS3 juk nereikia pilnai ardyti. Iš oficialaus Playstation puslapio: "Upgrading the HDD will not void the warranty, however, the consumer takes full responsibility when upgrading the HDD."

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

siuliau iskart 500gb imt,kiek neryskiai primoki aisku jei gaila pinigu tai imk 12

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki o per ps3 galima irasytus i diska filmus ziureti? Ar galima klausytis muzikos? Ar patogus joystickas?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias
Ši tema yra užrakinta ir joje nebegalima rašyti naujų pranešimų.