Rolazz

Klausk, o mes tau atsakysim, kas susiję su PS3

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki kai dabar atsinaujino parduotuve neberandu kaip isideti pinigu i savo saskaita ,gal as koki tutoriala numesit? Dekui :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

reddeem codes atsistok ir svesk koda

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Bandyk per Account Management, o ne per Store.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, noriu pirkti Dishonored zaidima uz 180 Lt, nauja. Tik vat skaiciau , kad jis gan trumpokas. 20-40h gameplay iki 100% tai tikrai mane nuvyle. Gal kas turit sita zaidima, ar tikrai vertas tokiu pinigu?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, problema yra, kad negaliu per uk pirkti nieko. Ta prasme turiu valid kortele su kuria daug ka perku, bet va negaliu isigyt per shopa ta psn plus. Kai bandau per web browseri atsidares sony entertainment puslapi ir per ten idet i pinigine pinigu, irgi neiseina, raso kad invalid. Acc prie uk registruotas, kortele kreditine lietuviska :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Deja, su lietuviškomis kortelėmis neišeis apsipirkti. Visų pirma, turi sutapti adresas, kurį įrašei registruodamasis į PSN su banke nurodytu adresu. O tai, kai jau supratai neįmanoma su lietuviška kortele ir UK accountu. Teks pirkti papildymo korteles iš internetinių parduotuvių, pvz.: 1.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tarkim PS3 draugas mane ištrina iš draugų sarašo, automatiškai pas mane taip pat išsitrina?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, noriu pirkti Dishonored zaidima uz 180 Lt, nauja. Tik vat skaiciau , kad jis gan trumpokas. 20-40h gameplay iki 100% tai tikrai mane nuvyle. Gal kas turit sita zaidima, ar tikrai vertas tokiu pinigu?

 

Siaip gana neblogas zaidimas bet 180litu nevertas tikrai. Nera jau jisai toks super. Nuo puses pradeda gan pabosti. Imo palauk kol kaina nukris, tada ir nusipirksi. Bet cia aisku tau spresti :)

PS: Atrodo is stealth ir panasiai (nors pasts MGS, splinter cell, thief fanas), bet sitas kazko netraukia :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tarkim PS3 draugas mane ištrina iš draugų sarašo, automatiškai pas mane taip pat išsitrina?

 

Tikrai taip

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ar eina y isorini hdd isirasyti psn zaidimus? nes mano 320gb hdd jau vietos darosi anksta.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias
Ši tema yra užrakinta ir joje nebegalima rašyti naujų pranešimų.