Rolazz

Klausk, o mes tau atsakysim, kas susiję su PS3

Rekomenduojami pranešimai

o tai jeigu as turiu tarkim 3.55 versija nulauzta tai galiu visus zaidimus zaist nesvarbu kada jie isleisti ? ir ar eina pasileist ps 2 geimus ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o tai jeigu as turiu tarkim 3.55 versija nulauzta tai galiu visus zaidimus zaist nesvarbu kada jie isleisti ? ir ar eina pasileist ps 2 geimus ?

 

Klausk čia: http://www.playmanija.lt/forumas/f96/playstation-3-jailbreak/ nes šioje temoje uždrausta tokių dalykų klausinėti. Mes juk nenorim, kad tu įspėjimą gautum ;)
  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki mano nick grobuonis1on1 priimkit per ps3 i draugus gal ka palosim multyplayer :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki mano nick grobuonis1on1 priimkit per ps3 i draugus gal ka palosim multyplayer :D

 

Biski ne ten pataikei.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Biski ne ten pataikei.

 

Ne į temą

Grobuonis1on1 :D
Redagavo xbox720

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, turiu bf3 nusipirkes disku, tad noriu nusipirkti papildyma is PSN, (battlefield 3 premium), esu psn uzsiregistraves jog gyvenu anglijoje, bet is tikro esu lietuvoje, noreciau pirkti is psn premium, taigi manot, kad leis nusipirkt man papildyma is lietuvos (kaip minejau psn pasirinkau jog gyvenu anglijoje ) ? :excl:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, turiu bf3 nusipirkes disku, tad noriu nusipirkti papildyma is PSN, (battlefield 3 premium), esu psn uzsiregistraves jog gyvenu anglijoje, bet is tikro esu lietuvoje, noreciau pirkti is psn premium, taigi manot, kad leis nusipirkt man papildyma is lietuvos (kaip minejau psn pasirinkau jog gyvenu anglijoje ) ? :excl:

 

Leis, visi žmonės perka lietuvoje nors ir prisiregistravę kitose šalyse, tiesiog reiks PSN card'ą nusipirkt uk regionui, kad galėtai pirkt ir viskas.
  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Leis, visi žmonės perka lietuvoje nors ir prisiregistravę kitose šalyse, tiesiog reiks PSN card'ą nusipirkt uk regionui, kad galėtai pirkt ir viskas.

 

o eitu ne su psn card, o su visa pirkti?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o eitu ne su psn card, o su visa pirkti?

 

Dėja, bet tokios galimybės jau nebėra..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dėja, bet tokios galimybės jau nebėra..

 

ta prasme? Nes kiek ziurejau per psn tai perkant galima pasiringti jog tavo kortele visa ir suvesti duomenis, tai kodel turetu neveikti?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o eitu ne su psn card, o su visa pirkti?

 

Tai nusipirk iš užsienio papildymo kodą. Pvz. iš game.co.uk. Išsirenki tarkim 10, 20 ar kt. sumos svarų papildymą, jie tau atsiunčia kodą, per PSN Store padarai Redeem Code ir turi savo PSN sąskaitoj tą sumą. Tada galėsi pirkti ką panorėjęs iš Store. Jei reikia pagalbos apsipirkime per game.co.uk - rašyk PM, padėsiu :excl:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai nusipirk iš užsienio papildymo kodą. Pvz. iš game.co.uk. Išsirenki tarkim 10, 20 ar kt. sumos svarų papildymą, jie tau atsiunčia kodą, per PSN Store padarai Redeem Code ir turi savo PSN sąskaitoj tą sumą. Tada galėsi pirkti ką panorėjęs iš Store. Jei reikia pagalbos apsipirkime per game.co.uk - rašyk PM, padėsiu :excl:

 

bet vat man nelabai tinka tas psn, suprantu galeciau, bet man patogiau pirkt su visa. As ten per psn pasirinkau bf3 premium, tada pasirinkau visa kortele ir paprase manes jos duomenis suvest, tai manau, kad veikt ir su visa galetu?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

bet vat man nelabai tinka tas psn, suprantu galeciau, bet man patogiau pirkt su visa. As ten per psn pasirinkau bf3 premium, tada pasirinkau visa kortele ir paprase manes jos duomenis suvest, tai manau, kad veikt ir su visa galetu?

 

Ne, PSN nepriima lietuviškų kortelių. Jau Rolazz tau rašė. Su lietuviškom kortelėm tiesiai per PSN neapsipirksi. Vienintelis būdas ką nors nusipirkti būnant Lietuvoje yra PSN papildymo kortelių pirkimas. Redagavo tymbarkFM
  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Norint uzsiregistruoti UK Store reikia tureti anglišką sąskaitą, nes kortelės pririšamos prie gyvenamosios vietos ir viskas tuo pasakyta, belieka pirkt PSN korteles, netinka, tai tada verskis kaip išmanai..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias
Ši tema yra užrakinta ir joje nebegalima rašyti naujų pranešimų.

  • Naujausios temos

  • Naujausi pranešimai

    • POWER MU ONLINE NAUJAUSIAS 19 SEZONAS POWER MU ONLINE buvo pradėtas kurti su idėja - sukurti kokybišką tarptautinį serverį. Ilga administruojančių žmonių patirtis šiame žaidime mums leido sukurti tikrai dėmesio vertą serverį. Jeigu nenori skaityti temos toliau ir pasitiki tuo ką skelbiame, jau dabar gali jungtis į mūsų  DISCORD serverį.  Jeigu nori plačiau įsitikinti kodėl turėtum žaisti pas mus, skaityk apačioje apie mūsų serverį:                                                                      Pradėkime nuo naujausių naujienų, 2024/10/18 15:00 pradedame oficialius serverio testavimus. Penktadienį įjungiame serverį prieinamą visiems. Prisijungę gausite visus reikalingus itemus kokybiškam serverio testavimui (pridedame nuotrauką iš serverio).     Jeigu dar neteko žaisti naujausio sezono, tai galite padaryti pas mus! Kaip ir visur - kuo naujesnis sezonas - tuo daugiau galimybių žaidime. Pagrindiniai atnaujinimai kuom šis sezonas skiriasi nuo 18 sezono: Nauji žemėlapiai: Tormenta Island, Twisted Karutan. Nauja 5th klasė. Nauji 5th wings bei wings core. Naujas 5th medis (ability cards). Nauji mountai: GIANT mountas (quest), Leviathan. Naujas skill Grow lancer: PvP & PvM. Naujas Dark Lord horse & raven. Nauji Dark Lord skillai & buffai. Nauji itemai: Lightning gunai, Earrings 7th (Verdant). Turbūt klausiat - kuom mūsų serveris išsiskirs iš kitų? Atsakome jums - išsiskirsime kokybišku žaidimu, greitu problemų bei klaidų sprendimu. Taip pat, jau dabar darbai kalba patys už save, paskaitykite informaciją apie mūsų serverį: Pagrindinis exp: 500x, Mastery exp: 200x ,Majestic exp: 400x, Drop rate: 15% Paskutiniai atlikti atnaujinimai (juos taip pat galite rasti mūsų tinklalapyje bei discord serveryje): Sutvarkyti visų mapų spotai. Pakeistas item drop pagrindiniuose mapuose. Pertvarkyti trys pagrindiniai mapai: Lorencia, Noria, Devias. Sutvarkytos visos parduotuvės. Sutvarkytas balansas PvP bei PvM. Sukurtas X-SHOP. Pertvarkyti Bosai (jų hp kiekis, deffence bei drop). Pertvarkyti pagrindiniai žaidimo eventai. Sutvarkytos bei kuriamos invazijos. Sutvarkyti Elite mobai. Sutvarkyti Playtime rewardai. Sukurta Unikali bosų stiprėjimo sistema. Pridėta /offlevel bei /offtrade sistema. Paruoštas bei nuolatos naujinamas tinklalapis: https://www.power-mu.com/ Išjungta Varka, vietoj jos padaryta unikali invazija. Sukurtas launcheris. Apie kiekvieną punktą plačiau bei visas keliamas naujienas galite rasti mūsų tinklalapyje bei discord serveryje. Kyla klausimas kada startas?   Taigi, ko lauki? Junkis jau dabar!  
    • Ar turėsim varančių į šį koncą ir mūsų gretų? Made my day, kai sužinojau, kad jie pagaliau ir į Lietuvą užsuks Buvau pirmą kartą jų konce Berlyne 2023 gegužę. Buvau front row, tai buvo nerealiai linksmas ir geras show. #2 geriausias koncas kokiam tik esu buvęs. Mielai kartosiu dar kartą 🤘
  • 32 Dizainas

    1. 1. Ar patinka naujasis PlayManija.lt dizainas?


      • Taip
      • Ne
    2. 2. Kurį dizainą nuo šiol naudosite?


      • PlayManija.lt 4.0
      • PlayManija.lt 3.5 Reboot
      • RetroManija
      • Laukiu PlayManija.lt 4.0 „dark mode“

  • Naujausios viktorinos