Rolazz

Klausk, o mes tau atsakysim, kas susiję su PS3

Rekomenduojami pranešimai

Nu ir as taip galvoju, nes kaip ziurejau nustatymuose tai nieko panasaus nemaciau :thumbsup4:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Siaip pastebejau kad kartais ir siuncia kol zaidi jai per interna zaidi tai tikrai nesiuncia jai zaidi demo siuncia, jai zaidi pilna zaidima tada lyg nesiuncia.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Siaip pastebejau kad kartais ir siuncia kol zaidi jai per interna zaidi tai tikrai nesiuncia jai zaidi demo siuncia, jai zaidi pilna zaidima tada lyg nesiuncia.

jo butent kiek pastebejas irgi, jei losi online nesiuncia,bet jei offline,arba siaip ka darai per PSN tai siuncia pilnai.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš truputį dėl PSN walleto.

 

Ar jį galima papildyti LT banko kortelįmis ar tik PSN cardais lietuvoje. Situacija:

Turiu VISA kortelę su 80LT ir noriu papildyti PSN walletą svarainiais. Ar tai yra įmanoma?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Turi pirkti PSN card. Ir suvedineti koda.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Laba. Gal kas galit padėt, kaip pasijungti PS3 prie PC per ethernet kabelį tiesiogiai be routerio.

 

Jau užsiknisau, niekaip nepavyksta prisijungti, kad streaminti video ir kitą šlamštą į PS3 arba naudotis intiku.

 

Anksčiau buvau nusivedęs kabelė nuo PS3 į routerį ir per jį viską pasidarydavau. Dabar truputį situacija pasikeitė, nes laidus visus pašalinau, einančius per pusę buto nuo routerio. Kompas gaudo wireless n greičiu, o PS3 prie pat kompo, iš routerio signalo nedaneša, tai galvoju, reikia nuo kompo jungti.

 

Turiu "išverstą" kabelį, bandžiau prisijungti prie kompo - IP neranda, o jeigu manual nustatau, tai randa IP, bet interneto vis tiek nepaleidžia ant PS3 (ne PSN man reikia, o tiesiog kad ir youtube galėčiau pasileisti per PS3).

 

Anyway, atjungiau firewall, antivirusinės nenaudoju, padariau allow access to internet ir t.t. Nežinau, gal kur kokios varnelės neuždėjau ar nenuėmiau. Jau nervas ima. Jeigu galit parašykit kokių patarimų. Ačiū.

 

 

 

 

UPDATE: Kadangi niekas nenorėjo padėti. B) Tai radau pats išeitį. Jeigu kam nors bus ta problema, tai padarykite tarp tų dviejų network adapterių bridge connection`ą. Suveikė. Liuks. :)

Redagavo MadLinas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ar skaito ps3 yrasytus dvd, cd diskus?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pridursiu kad ir skaito bluray yrasytus diskus, bet tik filmu

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Taip, dabar as turiu problema, pirkau savaji ps3 slim uk ir buvau pasijunges ant mazo storo teliko viskas veike spalvotai(ce dar kai buvau uk), dabar esu kanadoi ir pasijungiau prie storo teliko ir viskas eina nespalvotai, pajunkta su av kabeliu 3 tulpiu, taigi ar yra kokia iseitis matyti spalvotai neperkant naujo teliko?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Paziurek , gal TV turi HDMI jungti , tokiu atveju tereiktu ta laida nusipirkt..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Taip, dabar as turiu problema, pirkau savaji ps3 slim uk ir buvau pasijunges ant mazo storo teliko viskas veike spalvotai(ce dar kai buvau uk), dabar esu kanadoi ir pasijungiau prie storo teliko ir viskas eina nespalvotai, pajunkta su av kabeliu 3 tulpiu, taigi ar yra kokia iseitis matyti spalvotai neperkant naujo teliko?

Na problema yra tame, kad pas tave PAL, o tu dabar NTSC zonoje esi, dėl to ir nespalvotai rodo. :P

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Taip as irgi su tuo sutikciau, nes skiriasi regionai, seip gal eina ant pacios konsoles pabandyti pakeisti, o dar klausimas ar bandei paleisti kanadietiska zaidima? ar viskas normaliai ejo?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

All the PS3 games are region free. That means it dosent mater where you bought the console, or where you buy your games, they will all be combatible.

 

 

 

There are a few things to be aware of though.

 

 

 

First the games still exist in PAL, or NTSC versions. That means if your are using and older TV wich does not have HDMI, some games will not work correct, you may expirience weird colors, or black white screen or other odd things. If you use a new TV with HDMI there is nothing to worry about. since when using HDMI signals there is no suchs things as PAL, or NTSC.

 

 

 

Second. if you import a game from another region. You must also buy eventual DLC from the store wich your original game is linked with.

 

 

 

Third. Some games have region locked online play. wich means if you import a US game, you will only be able to play online with other people who have the US version.

 

 

 

Fourth. The bluray movies are still region locked. So you cant import US movies to watch on your EU PS3 unless the movie it self is region free.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o va pas draugeli ps3 fatas tai eina spalvotai ir lietuvoi ir ce amerikoi,jo pirktas amerikoi ps3, tai tipo fatas geriau? (ce visa kalba eina apie senus telikus, taigi hdmi iseities nesiulykite)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias
Ši tema yra užrakinta ir joje nebegalima rašyti naujų pranešimų.