Rolazz

Klausk, o mes tau atsakysim, kas susiję su PS3

Rekomenduojami pranešimai

nemanai kad naujas black ops patchas bus kaltas?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

visko gali but bet tikiuosi ne nes blin isijautes taskai visus ten lentoi pirmas esi p*** atjungia susinervini eini rukai ir nebezaidi

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki, atsirisiau ps3,ta prasme isirasiau CFW 3.55. Noriu isikelt zaidymuu per ftp,manes praso "Now go to Install Packages under the games tab, Install PS3-FTP-Server" . nueinu i games tab`a ir nera ten nieko panasaus.. gal tai reiskia kad mano ps3 vis dar neatristas? aisku idedu flasha su ftp serveriu.

Redagavo vytautasgu

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

visko gali but bet tikiuosi ne nes blin isijautes taskai visus ten lentoi pirmas esi p*** atjungia susinervini eini rukai ir nebezaidi

Jeigu ps3 internetas eina per maršrutizatorių(wlan ne per wired) ir gauni connection problemas, vadinasi maršrutizatoriaus kaltė.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki, atsirisiau ps3,ta prasme isirasiau CFW 3.55. Noriu isikelt zaidymuu per ftp,manes praso "Now go to Install Packages under the games tab, Install PS3-FTP-Server" . nueinu i games tab`a ir nera ten nieko panasaus.. gal tai reiskia kad mano ps3 vis dar neatristas? aisku idedu flasha su ftp serveriu.

Tau siuo klausimu, niekas sioje temoje nepades, eik i tam skirta tema kuri susijusi su PS3 nulauzimu

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Trumpai drutai, ar eina ps3 pasijunkti per HDMI kabeli ant laptopo ekrano?kad nepaskubeciau pirkti paskui

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Trumpai drutai, ar eina ps3 pasijunkti per HDMI kabeli ant laptopo ekrano?kad nepaskubeciau pirkti paskui

Ne. Nebent tavo laptopas turi HDMI in (kas labai reta). :)

Beabejo gali pasinaudoti EasyCap (berods taip jis vadinas). <_<

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu tai turi jis HDMI, neklausciau jei neturetu, neykisiu y usb as jo gi <_<

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu tai turi jis HDMI, neklausciau jei neturetu, neykisiu y usb as jo gi :)

HDMI IN turi jis? <_< Jai nekiši į USB, tada nepirk kaip sakei, nes nepajungsi. :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu neuzilgo parsinesiu kabeli paziuresiu koks ten tas hdmi in ar out

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu neuzilgo parsinesiu kabeli paziuresiu koks ten tas hdmi in ar out

laptopo modeli per google paziurek info ir matysi. nes geriau nekisk laido ir nejung tiktai.nes gali suvaryt ka nors.sujungsi 2 out signalus tarpusavi. <_< beveik aisku kad laptopas tures out , jei turetum su IN tai tikrai apie tai zinotum. niekas siaip sau tokiu laptopu neperka paprastam naudojimui.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jojo out yra, ant lipduko parasyta :) ir gerai kad nepuoliau dar pirkti stacia galva, ir kaskaip man visai isgaravo tie dalykai IN ir OUT :)

 

O yra kokiu free game parsisiunti is oficialaus puslapio? nes kaskaip nieko nerandu, tik va back to the future demo parsisiunciau viena epizoda prazaidziau ir baigesi demo :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jojo out yra, ant lipduko parasyta :) ir gerai kad nepuoliau dar pirkti stacia galva, ir kaskaip man visai isgaravo tie dalykai IN ir OUT :)

 

O yra kokiu free game parsisiunti is oficialaus puslapio? nes kaskaip nieko nerandu, tik va back to the future demo parsisiunciau viena epizoda prazaidziau ir baigesi demo :)

na demo skiltis per PSN, pilna demo juk.o free game nera bet yra demo bei trial versiju pamegint.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu taip taip apie tai ir kalbejau :) tik kaskaip nesiseka man rasti tos skilteis, o gal nelabai atkreipiau demesi :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu taip taip apie tai ir kalbejau :) tik kaskaip nesiseka man rasti tos skilteis, o gal nelabai atkreipiau demesi :)

cia per pati ps3 as turiu omeni is PSN .demo kruvos apie 200 gal daugiau

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias
Ši tema yra užrakinta ir joje nebegalima rašyti naujų pranešimų.