Rolazz

Klausk, o mes tau atsakysim, kas susiję su PS3

Rekomenduojami pranešimai

Ar pajunksiu ps3 ant paprasto teliko? per scart jungty, dar kitaip vadiniama sokolada? ar gali ir per tris laidus junktis be sokolado?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ar pajunksiu ps3 ant paprasto teliko? per scart jungty, dar kitaip vadiniama sokolada? ar gali ir per tris laidus junktis be sokolado?

gali jungtis per sokolada arba be sokolado..kaip nori taip jungt gali.jei tv turi RCA iejimus,jungi tiesiai tulpes,jei ne tada sokolada per tulpes. :whistling:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu sita ir norejau isgirsti :whistling: tiesiog kaskaip pradejau galvoti kad be LCD su ps3 nepazaisi :rolleyes:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o aitu kaip nors pajungti kelis televizoriu/moniturius ant vieno PS3 ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu sita ir norejau isgirsti :whistling: tiesiog kaskaip pradejau galvoti kad be LCD su ps3 nepazaisi :rolleyes:

pazaisi jei turi prie PS3 ta paprasta 3 tulpiu laida. tinka ir nuo PS2 tas pats video laidas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Turiu kaskur metosi berods, ps2 isveziau y remonta pries daugiau nei metus, tai iki dabar nepaskambina atsiimti :rolleyes:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, pasikeiciau savo PS3 harda ir kai ji ijungiau man parase, kad prijungciau joystika prie usb ir paspausciau PS, lyg ir nieko tokio, bet as neturiu orginalaus pultelio, o i mano wireless madcatz joystika nereguoja....

 

Gal turi pasiulimu kokiu ?

 

Gal netycia yra kedainieciu forume ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, pasikeiciau savo PS3 harda ir kai ji ijungiau man parase, kad prijungciau joystika prie usb ir paspausciau PS, lyg ir nieko tokio, bet as neturiu orginalaus pultelio, o i mano wireless madcatz joystika nereguoja....

 

Gal turi pasiulimu kokiu ?

 

Gal netycia yra kedainieciu forume ?

vat cia jau reikia orgo pultelio ir pajungto per usb.pasiskolink tam kartui pulteli.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Problemos po 1 nevaiksto :thumbsup4:

Nepazistu neivieno zmogaus kedainiuose su ps3 ;D

 

zinau 4 su xbox, bet nei vieno su ps3 :XX

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Problemos po 1 nevaiksto :lol:

Nepazistu neivieno zmogaus kedainiuose su ps3 ;D

 

zinau 4 su xbox, bet nei vieno su ps3 :XX

Įdėk skelbimą surasi ką nors.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O tavo tas dzoistikas neturi usb laido jungties? pabandyk jy ant laido pajunkti gal kasnors gausis

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O tavo tas dzoistikas neturi usb laido jungties? pabandyk jy ant laido pajunkti gal kasnors gausis

usb laidas dar nieko nereiskia. cia butent reikia PS knopkes,kurios neturi jokie usb joistikai.beje kaip galima turet konsole be pultelio, tipo pametei? :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei trumpai, renkuosi siuo metu tarp Xbox slim ir PS3, bet nezinau, ka pasirinkti, nes Xbox anksciau jau turejau, bet sugedo, o apie PS3 nezinau visiskai nieko. Kadangi skaityti yra tikrai daug, o as megstu taupyti laika, tai tiesiog paklausiu, kas man rupi ir kas neduoda ramybes. Busiu dekingas uz pagalba.

 

1. Kiek supratau, tai PS3 jau yra pilnai nulauztas. Ka man reiketu zinoti ? Ar uztenka tiesiog reguliarai atnaujinti nulauzima pas koki meistra ir galiu ramiai pustis zaidimus ir dziaugtis gyvenimu ? Ar vis delto, reikalingi kazkokie mano veiksmai, kokiu tai programu parsisiuntinejimas ir pan.

 

2. Kokios PS 3 galimybes lyginant su Xbox 360 ? Domina PS 3 pliusai :)

 

3.Maciau, kad zaidimus kolegos irasineja i hardus. Ar tai sudetinga, ar reikalingos papildomos priemones, gal galima isikelti zaidima is karto is pc i ps3 ? kokie kompaktai perkami zaidimams ir kur ju gautu ? Ar kiekviename elektronikos prekybos centre ju yra?

 

4.Kaip su PS3 live ? ar yra kokiu ban uz nulauzima ?

 

5. nzn, galit dar ka nors svarbaus pasakyti. :)

 

 

Klausimai gal ir atrodo kvaili, nes Jus viska zinot, o as ne. Tad pasidalinkit savo zinioms :)

Redagavo narkata
Nebutina du kartus ta pati kartoti i viena posta

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei trumpai, renkuosi siuo metu tarp Xbox slim ir PS3, bet nezinau, ka pasirinkti, nes Xbox anksciau jau turejau, bet sugedo, o apie PS3 nezinau visiskai nieko. Kadangi skaityti yra tikrai daug, o as megstu taupyti laika, tai tiesiog paklausiu, kas man rupi ir kas neduoda ramybes. Busiu dekingas uz pagalba.

 

1. Kiek supratau, tai PS3 jau yra pilnai nulauztas. Ka man reiketu zinoti ? Ar uztenka tiesiog reguliarai atnaujinti nulauzima pas koki meistra ir galiu ramiai pustis zaidimus ir dziaugtis gyvenimu ? Ar vis delto, reikalingi kazkokie mano veiksmai, kokiu tai programu parsisiuntinejimas ir pan.

 

2. Kokios PS 3 galimybes lyginant su Xbox 360 ? Domina PS 3 pliusai :)

 

3.Maciau, kad zaidimus kolegos irasineja i hardus. Ar tai sudetinga, ar reikalingos papildomos priemones, gal galima isikelti zaidima is karto is pc i ps3 ? kokie kompaktai perkami zaidimams ir kur ju gautu ? Ar kiekviename elektronikos prekybos centre ju yra?

 

4.Kaip su PS3 live ? ar yra kokiu ban uz nulauzima ?

 

5. nzn, galit dar ka nors svarbaus pasakyti. :)

Klausimai gal ir atrodo kvaili, nes Jus viska zinot, o as ne. Tad pasidalinkit savo zinioms :)

 

Jei trumpai, renkuosi siuo metu tarp Xbox slim ir PS3, bet nezinau, ka pasirinkti, nes Xbox anksciau jau turejau, bet sugedo, o apie PS3 nezinau visiskai nieko. Kadangi skaityti yra tikrai daug, o as megstu taupyti laika, tai tiesiog paklausiu, kas man rupi ir kas neduoda ramybes. Busiu dekingas uz pagalba.

 

1. Kiek supratau, tai PS3 jau yra pilnai nulauztas. Ka man reiketu zinoti ? Ar uztenka tiesiog reguliarai atnaujinti nulauzima pas koki meistra ir galiu ramiai pustis zaidimus ir dziaugtis gyvenimu ? Ar vis delto, reikalingi kazkokie mano veiksmai, kokiu tai programu parsisiuntinejimas ir pan.

 

2. Kokios PS 3 galimybes lyginant su Xbox 360 ? Domina PS 3 pliusai :)

 

3.Maciau, kad zaidimus kolegos irasineja i hardus. Ar tai sudetinga, ar reikalingos papildomos priemones, gal galima isikelti zaidima is karto is pc i ps3 ? kokie kompaktai perkami zaidimams ir kur ju gautu ? Ar kiekviename elektronikos prekybos centre ju yra?

 

4.Kaip su PS3 live ? ar yra kokiu ban uz nulauzima ?

 

5. nzn, galit dar ka nors svarbaus pasakyti. :)

Klausimai gal ir atrodo kvaili, nes Jus viska zinot, o as ne. Tad pasidalinkit savo zinioms :)

1. ps3 turi CFW kaip ir PSP panasus principas,nieko ardyt nereikia,nieko pazeidinet,nei garantiju lupt nieko.nereikia jokiu meistru,nebent jau visai toj sriti nieko nesupranti.ir veliau nereikia disku pirkt kad zaidimus rasyt,nes viska i HDD keli.

 

2. galimybes be zaidimu? na bluray filmai, 3D filmuose bei zaidimuose. online free. pacio CFW pliusai nes gali visa homebrew pasileist,emules,linux ir pan visa kita ka sukurs ateiti. xbox reiktu jtga tam reikalui jau.ko nepadarysi naujiem xbox.

 

3. zaidimai eina is bet ko aisku eitu ir is disku teoriskai, bet ka mkazka pirkinet jai visa ki HDD susikelt gali, gali i vidini,gali i isorini. na tam reiks abieju ir abu keist i talpesnius.nes na yra 3,4 zaidimai kurie apie 40GB uzima.tai vien ji jau kiek uzims. standartinis ps3 HDD niekaip neuzteks,jei noret daugiau is kart prisimest. isorini HDD gali bet koki jungt kad butu tik usb. ividini isikelia viskas per FTP pasikuri per LAN.

 

4. online su CFW jo gali gaut bana.ir sony del to gan grieztai nusiteikus. tas niekada nebus saugu,bet rizikuot galima.

 

5. zada isleist naujus PS3 modelius tipo nenulauziamus, neaisku kokiu ateiti veiksmu gali imtis,bet na offline is taves tai niekad neatims. del online cia jau negali but aisku.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

sweiki, kas gali pasakyti kas ce gali buti zaidziu zaidziu cod bo online ir p*** atsijungia nuo playstation network... taip apie kelis kartus per diena, ar ce konsole kalta ar intikas?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias
Ši tema yra užrakinta ir joje nebegalima rašyti naujų pranešimų.