Rolazz

Klausk, o mes tau atsakysim, kas susiję su PS3

Rekomenduojami pranešimai

Nu.. Aš tai pirkčiau Lietuvoj. 100Lt dar ne toks skirtumas, kad reiktų iš kito pasaulio galo temptis. Ir garantija kaži kaip.

Na o mano akimis atrodo susitaupo ~300lt uz tokia suma man garantinis iseina. O ir prekems is amerikos garantija yra, tik tiek kad reiketu siusti ja savo lesomis i garantini, na ir mano akimis as uz likusius 300lt issiunciu ji apie pasauli du kartus <_<

P.S laukiu zmogaus komentaro kuris siuntesi ir kiek atsiejo jam, nes skaiciau muitines web kad asmeniniam naudojimui taikomas tik PVM 21%, su sita salyka kompo kaina dar mazetu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, perjungiau ps3 is vienu rozeciu i kitas viska atjungdamas ir staiga ps3 nebepagauna pulteliu, arba atvirksciai, bet su usb laidu veikia. Kaip tai pasalinti, ar tai nieko rimto? Kazkur girdejau jau rodos toki dalyka, bet nepamenu, koks buvo pateiktas sprendimo budas. Aciu :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kai as atjungiu ps3 nuo elektros tinklo, tai man ir negaudo , tai ijiungiu ps3 per pati ji , ir tada pultelis jau reguoja , isiungus ps3 jau galiu ijunkti ps3 vel su pulteliu

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na o mano akimis atrodo susitaupo ~300lt uz tokia suma man garantinis iseina. O ir prekems is amerikos garantija yra, tik tiek kad reiketu siusti ja savo lesomis i garantini, na ir mano akimis as uz likusius 300lt issiunciu ji apie pasauli du kartus :rolleyes:

P.S laukiu zmogaus komentaro kuris siuntesi ir kiek atsiejo jam, nes skaiciau muitines web kad asmeniniam naudojimui taikomas tik PVM 21%, su sita salyka kompo kaina dar mazetu.

Jeigu susitaupytų 300, tai beveik visi ir siųstųsi iš USA. O muito mokėti tikrai reikės.

 

P.S. Ir, jei ne paslaptis, kur tu čia gauni PS3 vos ne dvigubai pigiau, nei Europoj?

P.P.S http://www.kinomanai.lt/ff/viewtopic.php?f=46&t=167 - truputį apie pirkimą iš JAV kalba

Redagavo VytasSi

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki,

 

Gal kas naudoja nokia Headset su ps3? Ir koks tai butu modelis??

 

As turiu nokia BH 108 , bet man neveikia :rolleyes:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki,

 

Gal kas naudoja nokia Headset su ps3? Ir koks tai butu modelis??

 

As turiu nokia BH 108 , bet man neveikia :)

Pažiūrėjau Google'je, tai jis tik Nokia'om. Kitkam negali būti pritaikytas. :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pažiūrėjau Google'je, tai jis tik Nokia'om. Kitkam negali būti pritaikytas. :D

O tai koks modelis is nokia "laisvu ranku" irangos veiktu su ps3? Nes kaip ziurejau wikipedijoj tai 108 parasyta kad veikia, bet pasirodo, kas ne :thumbsup4:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O tai koks modelis is nokia "laisvu ranku" irangos veiktu su ps3? Nes kaip ziurejau wikipedijoj tai 108 parasyta kad veikia, bet pasirodo, kas ne :)

Veikia visos ausines su bluetooth tik reik mokėt jas pajungt, suradau tau gid'ą, viskas jame paaiškinta

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

norejau paklaust, neturint routerio nebus galima sukurti ftp? nes as turiu tik paprasta interneto kabeli kuris kisasi tiesiogiai i pc

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

norejau paklaust, neturint routerio nebus galima sukurti ftp? nes as turiu tik paprasta interneto kabeli kuris kisasi tiesiogiai i pc

jei kompas turi 2 tinklo plokstes tai galima, bet galima ir su viena, atjungi interneta viena laido gala i ps3 kita i kompa it turetu veikt

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

jei kompas turi 2 tinklo plokstes tai galima, bet galima ir su viena, atjungi interneta viena laido gala i ps3 kita i kompa it turetu veikt

bet pas mane tik vienas galas, arba as kazka netaip supratau

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Reeikia papildomo kabelio. Istrauki interneto, tada pasiemi kabeli, kisi i PS3 ir i PC. I PC tapacia jungti kur buvo internetas, i PS3 ten kur internetas. Atrodo taip. :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Reeikia papildomo kabelio. Istrauki interneto, tada pasiemi kabeli, kisi i PS3 ir i PC. I PC tapacia jungti kur buvo internetas, i PS3 ten kur internetas. Atrodo taip. :)

 

o kur man gauti kita kabeli? pirkti reikia? jei taip tai kur as ji galeciau nusipirkt

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o kur man gauti kita kabeli? pirkti reikia? jei taip tai kur as ji galeciau nusipirkt

Nelabai kas už dyka dalina, šiaip rasi kiekvienoj kompiuteriu parduotuvėj (topo centras, bms, fortakas).

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias
Ši tema yra užrakinta ir joje nebegalima rašyti naujų pranešimų.