Rolazz

Klausk, o mes tau atsakysim, kas susiję su PS3

Rekomenduojami pranešimai

sveiki. gal kas susidurete su tokia problema.. Katik nusipirkau ps3. susikonfiguravau interneta, susikuriau profili, bet kai noriu prisijungti online, raso, kad turiu atnaujinti programine versija.. Gerai, paspaudziu naujinti, o po to paraso, kad pas mane jau yra naujausia kokia gali buti.. kame reples? :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

1. Patikrink ar tikrai 3.55 tavo programine iranga

Settings->System Settings -> system information

2. jei taip pabandyk padaryt Restore system default

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

1. Patikrink ar tikrai 3.55 tavo programine iranga

Settings->System Settings -> system information

2. jei taip pabandyk padaryt Restore system default

 

Aciu uz pagalba, tikrai buvo atnaujine tik iki 3.50

Tai dabar jau kaip suprantu pasirasiau mirties nuosprendi, jokiais jailbreikais nebepasinaudosiu? :)

Bet anyway, kad galeciau GT5 zaisti turejau atnaujinti, o sis zaidimas to vertas :DD

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aciu uz pagalba, tikrai buvo atnaujine tik iki 3.50

Tai dabar jau kaip suprantu pasirasiau mirties nuosprendi, jokiais jailbreikais nebepasinaudosiu? :)

Bet anyway, kad galeciau GT5 zaisti turejau atnaujinti, o sis zaidimas to vertas :DD

Na Taip :) kolkas tai mirties nuosprendis :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susiduriau su dar keliomis problemomis..:

1. konsole neaptinka isorinio kieto disko ikisus i USB.. Kas gali buti?

2. Konsole aptinka mano laptopa wireleso namu tinkle, taciau nemato failu, pasharinau beveik visa kompiuteri, bet kazkodel aptiko tik viena folderiuka muzikos...

 

Aciu uz atsakymus, zalias ant konsoliu dar esu todel galiu cia jums ikyreti :o

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

1. Reikia suformatuoti FAT32 failų sistema.

2.PS3 mato kas yra pas tave Windows Media Player bibliotekoje. Per WMP nustatymus į biblioteką įtrauk katalogus su norimais failais.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

1. Reikia suformatuoti FAT32 failų sistema.

2.PS3 mato kas yra pas tave Windows Media Player bibliotekoje. Per WMP nustatymus į biblioteką įtrauk katalogus su norimais failais.

 

Aciu Tomai.

Taip ir galvojau, kad ne ta sistema suformatuota.. Bet pas mane ant Win7 duoda tik NTFS arba kazkokia exFAT formatuoti.. bandziau, abejom, nepagauna.. Gal yra kokia programa, kad galeciau FAT32 suformatuoti?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ar galima į PC parsisiųsti Guitar Hero papildomų dainų (DLC), ir kokiais nors įmantriais ar paprastais, bet man nežinomais būdais, permesti juos į PS3 ir naudoti?

Ačiū

NE

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Norėčiau paklausti apie taip vadinamus "Capture Card" (Kas eng nesupranta, tai korta leidžianti filmuoti ps3 gameplay/montage ir t.t) Taigi, norėčiau paklausti, ar LT tokius dalykus pardavinėja, ir kur būtų galima nusipirkti? O gal kas nors iš Playmanų pardavinėja capture kortas? Laukiu atsakymų

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Norėčiau paklausti apie taip vadinamus "Capture Card" (Kas eng nesupranta, tai korta leidžianti filmuoti ps3 gameplay/montage ir t.t) Taigi, norėčiau paklausti, ar LT tokius dalykus pardavinėja, ir kur būtų galima nusipirkti? O gal kas nors iš Playmanų pardavinėja capture kortas? Laukiu atsakymų

tai bet kokia TV plokste tau ir darys ta capture, bet kokioj neto parduotuvej irasyk TV plokste ir rasi.aisku kokybiskai capturint ji turi buti HD, su HMDi iejimais arba bent component.aisku kainuoja normaliai irgi. parastos pigos capturins tik SD kokybe,tai cia jau pagal kaina ir preke kaip sakoma.

siaip is pigesniu USB ploksciu tai butu EASY CAP USB 2.0. ten atrodo plokste kaip juokas koks, dydzio kai USb raktas ir is gali tik laidai iseina pajungimo ir viskas. aisku jokio HD nera, bet rezultata gali gaut tikrai gera.na kaip uz tokia kaina

 

Redagavo scalman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Yra kazkokia, AverMedia Capture HD, kazkur maciau apie 350lt. Bet dabar nerandu favorituose..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

is pigesniu ir paprastai naudojamu kad ir KWorld DVD Maker USB 2.0

 

krc kokia kokybe nori gaut ziurint ta ir perki. tu ploksciu kokiu tik nori juk visokiausiu. nori HD, mokek HD kaina.

jei norisi palygint kokybe ,nueini youtube ir paziuri kokius rezultatus zmones gauna su ivairiom kortom ir buna aisku.

Redagavo scalman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki esu naujoke nelabai ka suprantu gal paaiskintumet kaip man is pc perkelt zaidima i ps3?? per hdd? Labai aciu uz pagalba ^_^

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias
Ši tema yra užrakinta ir joje nebegalima rašyti naujų pranešimų.