Rolazz

Klausk, o mes tau atsakysim, kas susiję su PS3

Rekomenduojami pranešimai

CHEBRA baigiam diskutuoti apie HDMI kabelius, čia apie pačią ps3 konsolę eina diskusijos. Redagavo Klubas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kiek turi but laisvos vietos svariame ps3 ? pas mane 60gb konsole, is 55 rodo ~48gb laisvi jei neklystu, tai tada reiskia yra kazkokio meslo like konsoleje ? ji nenauja naudota.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kiek turi but laisvos vietos svariame ps3 ? pas mane 60gb konsole, is 55 rodo ~48gb laisvi jei neklystu, tai tada reiskia yra kazkokio meslo like konsoleje ? ji nenauja naudota.

Nebutinai, yra kokiu demo parsiustu? filmu irasytu? Muzikos? Arba pasiziurek prie game skilties games data ar kazkas paciam virsuje. Ir ten bus zaidimai yrasyti kurie, tai jie kazkiek uzema, o siaip pati os kazkiek uzema..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na siaip ziurejau tuscia visur, o rodo is 55 - 47gb laisvi, tai tik domiuosi nes pirma karta su ps3 konsole, gal dar galit kas pasakyt kaip su tuo pulteliu sisaxis jis pasikrauna ir veikia bevieliu rezimu ? Ir kiek mazdaug laiko ji krauti ? ar jis pats issijungia kai pasikrauna ? ir ar galima krautu per PC nes ps3 kraunasi tik tol kol jis ijungtas?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na siaip ziurejau tuscia visur, o rodo is 55 - 47gb laisvi, tai tik domiuosi nes pirma karta su ps3 konsole, gal dar galit kas pasakyt kaip su tuo pulteliu sisaxis jis pasikrauna ir veikia bevieliu rezimu ? Ir kiek mazdaug laiko ji krauti ? ar jis pats issijungia kai pasikrauna ? ir ar galima krautu per PC nes ps3 kraunasi tik tol kol jis ijungtas?

Taip jis pasikrauna ir veikia bevieliu rezimu, jis kai pasikrauna pats ir nustoja krautis, kai pasikrauna lieka isijunges, galima krauti ir per pc (cia jau savaime buvo galima tai suprast).

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

norejau paklaust o psn mokamas(kaip xbox live)?

Ne į temą

:)

Ne, nemokamas, todel dauguma zmoniu ir keicia xbox i ps3 :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dar vienas klausimelis, su wifi imanoma persikelti zaidimus i ps3 ? ar reikia jungti ant laido ? cia jailbreak'ui

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gerai issiskaiciau ten viska, kol neturesiu pacio rakto nieko nepadarysiu, tad reik laukti kol ateis jis pas mane... O kaip del papildomu ausintuvu statetes kas nors ? ar jie nepripucia daugiau tu dulkiu ???

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gerai issiskaiciau ten viska, kol neturesiu pacio rakto nieko nepadarysiu, tad reik laukti kol ateis jis pas mane... O kaip del papildomu ausintuvu statetes kas nors ? ar jie nepripucia daugiau tu dulkiu ???

Nu jau ko, ko, bet ps3 tai nereikia papildomu aušintuvų :) ir išvis nemanau, kad iš čia esančių yra tokių, kurie įmontavę papildomų aušintuvų ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man atrodo yra priedas toksai kur pastatai šonu PS3 ir ten yra aušintuvai papildomi ir lyg ir aušina.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na o kaip del ylod ? nepadedu sitokie dalykai ? nes slim kiek skaiciau yra labiau apsaugotas nuo to nei kad fat, o ypac kai konsole dar 2 kartos 2007 metu ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

zaisk ir nesiparink nieko tam ps3 nebus

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, norejau paklausti, kokie buna pirmi YLOD simptomai? Man tas manau negresia, (tfu,tfu,tfu) , bet kartais "pakimba" PS3 nete, na tiesiog paspaudi ant nuorodos, ar koki veiksma atlieki (pvz. back,forward,ar refresh) ir sustoja laikrodukas ir nebegalima judinti streles, ir belieka tik isjungt ir ijungt PS3. Kelis pirmus kartus ismesdavo lentele, ar nenoriu i ps3 administracija nusiusti laisko del galimo sutrikimo, tai automatiskai issiusdavau, bet daugiau nebesiule. Dabar Killzone 2 online zaidziau ir vel staiga vidury zaidimo uzstrigo. Tai vel restartavau. Ir dabar baiminuos, ar negali tai buti kas nors rimtesnio?

P.S. Jei noreciau pravalyti ji nuo dulkiu, tuomet kaip patikrinti, ar isvis reikia tai daryti, ir jei taip, tai kur cia galima nunesti, kad pigiai pravalytu, nes pats nelabai noriu isrinkineti, nes nemoku.

 

Sveiki, norejau paklausti, kokie buna pirmi YLOD simptomai? Man tas manau negresia, (tfu,tfu,tfu) , bet kartais "pakimba" PS3 nete, na tiesiog paspaudi ant nuorodos, ar koki veiksma atlieki (pvz. back,forward,ar refresh) ir sustoja laikrodukas ir nebegalima judinti streles, ir belieka tik isjungt ir ijungt PS3. Kelis pirmus kartus ismesdavo lentele, ar nenoriu i ps3 administracija nusiusti laisko del galimo sutrikimo, tai automatiskai issiusdavau, bet daugiau nebesiule. Dabar Killzone 2 online zaidziau ir vel staiga vidury zaidimo uzstrigo. Tai vel restartavau. Ir dabar baiminuos, ar negali tai buti kas nors rimtesnio?

P.S. Jei noreciau pravalyti ji nuo dulkiu, tuomet kaip patikrinti, ar isvis reikia tai daryti, ir jei taip, tai kur cia galima nunesti, kad pigiai pravalytu, nes pats nelabai noriu isrinkineti, nes nemoku.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias
Ši tema yra užrakinta ir joje nebegalima rašyti naujų pranešimų.