Rolazz

Klausk, o mes tau atsakysim, kas susiję su PS3

Rekomenduojami pranešimai

O nuo to pati konsole nenukencia ? nes svarstau imti konsole su sugedusiu blue ray, ir jungti su jail break nes tada kaip suprantu blue ray isviso nereikia, galima persikelt tiesiai is kompo zaidima i ps3, gal dar kokiu pasitaiko gedimu be nusilpusio lazerio ? noriu placiau apie tai pasidomet pries perkant, o gal neverta ziuretis i tokius ? ir kiek turetu but verta tokia konsole ?

Jei tik neoriginalius žaisi, tai nusijailbreakinsi ir žaidimus žaisi iš išorinio hdd, o bluray bus visiškai nereikalingas, konsoles verte manau turėtų nukrist apie 100 LT. Dėl gedimų, tai dar yra ylod, tai yra konsoles perkaitimas, ant ps3 gan retai pasitaiko, ne taip kaip, kad po kelių metų senesnes gamybos xbox'as bet kokiu atveju perkais. Tiek info

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ziuriu ebejuje konsole ~100 svaru su neveikianciu blu ray... o lietuvoje uz plika konsole su blu ray neveikianciu praso kaikurie dar 400...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ziuriu ebejuje konsole ~100 svaru su neveikianciu blu ray... o lietuvoje uz plika konsole su blu ray neveikianciu praso kaikurie dar 400...

Anglijoj ~40 svaru vietiniuose postuose PS3 su blogu lazeriu arba su YLOD kaina apie 40 ,na iki 60 kazkur daugiausia. Ebay tai yra ebay. aisku gali but be laidu tik konsole,gali but uz 50 su viskuo,ziurint kaip uztaikysi. tikrai ne 100, uz 120 veikiantys PS3 eina. uz 150 slima su kruva geimu gali paimt.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O ylod pasitaiko tik nuo perkaitimo? ta prasme jei ilgai zaidi, o ne su laiku ji perkaista ?

Ne į temą

Na pasiziurejau tu konsoliu 200 zalio ir slimas 120gb veikiantis su visais priedais...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O ylod pasitaiko tik nuo perkaitimo? ta prasme jei ilgai zaidi, o ne su laiku ji perkaista ?

Ne į temą

Na pasiziurejau tu konsoliu 200 zalio ir slimas 120gb veikiantis su visais priedais...

na tai YLOD priezastis ir yra ta. jei jos nera ,nera ir YLOD. bet YLOD serga tik 60Gb,40GB bei 80Gb modeliai. naujesni slimai nebe. taigi imdamas pvz senesni PS3 su lazerio problema,bet veikianciu,gali pataises lazeri gauti ir YLOD dar priedo. kai sudedi viska tada gali but kad geriau jau slima imt.arba jei imi tik plika PS3 tai pultelis bei laidai kainuos dar tiek pat beveik.ir veliau gausi Slimo kaina. kuria iskart sumoketum ir nebutu bedu veliau. galima aisku pataisyt YLOD ir gyvent dar su tuo kazkaip. cia nebent jei imt fata tai tada jau 60Gb. tu 40Gb kazkaip prasmes, tada jau geriau slima.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ir jailbreak'ui reik bd rom, nevisi zaidimai veikia be disku, kai kuriems butinai reik :blink:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, ar skiriasi vaizdo kokybe hdmi laido nuo jo ilgumo? pvz 3 metru nieko nesiskirs lyginant su 1metro?

kokybe nenukentes,gali imti kad ir 10 metru,kokybe kristu jei tarkim tie 3 metrai butu is triju daliu,tada kazkiek prarastum ties kiekveinu sujungimu

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sw visi.Man iskilo viena problema.Tai va persinesiau savo ps3 i savo kambari kuris yra antram aukste ir pasijungiau ps3 interneta per wifi.Ir kai pasijungiau man rodydavo signal strengh koki 70-90prc , odabar koki nuo 2-30prc.Tai va kas negerai nesuprantu.Mano modemas yra zebrinis juodas ligu pireli firmos.Anksciau veikdavo gerai o dabar jau nebe.Gal galit padeti?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

atjunk namuos telefonus visus, tada atidaryk visas duris, isjunk mikrobange. ta pati padaryk kaimynams ir viskas veiks kaip veike :thumbsup4:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sw visi.Man iskilo viena problema.Tai va persinesiau savo ps3 i savo kambari kuris yra antram aukste ir pasijungiau ps3 interneta per wifi.Ir kai pasijungiau man rodydavo signal strengh koki 70-90prc , odabar koki nuo 2-30prc.Tai va kas negerai nesuprantu.Mano modemas yra zebrinis juodas ligu pireli firmos.Anksciau veikdavo gerai o dabar jau nebe.Gal galit padeti?

signalas paklydo kazkur.pamegink kur nors pakeisk vieta pacio routerio gal jis svinu ten kokiu uzdengei.. :thumbsup4:

o siaip iseik is namu ir vel ieik per nauja. gal pades.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

susifarmatavau isoriny hdd i fat32,pajungiu prie ps3 ,bandau perkelt nuotraukas,perkelia gal apie 10 nuotrauku ir viskas ,padekit nes ps3 vietos nebera.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki, nupirkau ps3. Gal kas galetu man paaiskinti kaip man zaisti is isorinio HDD? ka reiketu padaryti? aciu uz ats.

o jei jau buvo apie tai kalbeta, gal galima butu nuoroda? nes per paieska nerandu

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Taigi nusipirkau naudota ps3 60gb console, su visais priedais, 600 sumokejau, ir nuo ko reikes pradeti naudotis ? nes bus jungiama prie interneto, ar eina kazka tokio kaip format padaryt kad butu kaip nauja, neturejau galimybes pats patikrinti jos pirkau ant saro taip sakant. Sita konsole integruota bevieli interneta ? skaito ps2 zaidimus ? ir kaip su psn registracija ? lietuvos ten nera kiek ziurejau, kuriame regione registravotes kuriame geriausia registruotis ? jeigu yra koks nors skirtumas.

Redagavo Juliusbe

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias
Ši tema yra užrakinta ir joje nebegalima rašyti naujų pranešimų.