Rolazz

Klausk, o mes tau atsakysim, kas susiję su PS3

Rekomenduojami pranešimai

gal kabelis ''labai kokybiskas'' pas tave :D pabandyk kita pajungti is ko nors pasiskolines

Susitvarkiau sia problemele, pasirodo hdmi laidas nuo daugkartinio keitaliojimo devisi, tai reikejo truputi sakute paspausti su replemis ir viskas susitvarke

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dabar maintance viksta? Ar cia man vienam meta errora kai bandau ,,sign in".

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dabar maintance viksta? Ar cia man vienam meta errora kai bandau ,,sign in".

Klasiokas irgi negali prisijungt, nors man ir kitiem 12 draugu nera problemu. Man atrodo tik kai kuriem regionam maintenance. :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

man buvo taip pat , bet prisijiungiau , reikejo pasiskaityt taisykles naujos, ir vel buvo galima prisijiunkti :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

turiu beda, pirma karta siunciausi filma is psn ir dabar praso kodo kur as ji tureciau gaut?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

turiu beda, pirma karta siunciausi filma is psn ir dabar praso kodo kur as ji tureciau gaut?

tikrinkis emaila,gal ten atsiunte

 

nesu tirkas kaip ten viskas veikia,bet uz filmus reikia moketi,itariu tu nesumokejai :)

Redagavo kazinak

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tu blogai itari.... viska susitvarkiau...

Redagavo Jama

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, ps3 turetojai. Esu naujas narys tad nezinau tiksliai ar cia pataikiau sioje skiltyje , bet mane domina tam tikri klausimai. Is kart atsiprasysiu uz galbut ne itin protingus klausimus , bet ne tas amzius mano kad viska zinociau apie concoles :)

Taigi pradesiu.

 

Mane domina aplamai . kuom skiresi visos PS3 concoles leistos , visu net galbut nezinau bet - 40 ; 60; 80, GB kur eina pirmosios, ir dabartines SLIM 120, 160 , 250, 320 GB

 

Skirtumai tarp ju kuom skiresi ? Ka as prarandu pirkdamas Senaja versija, ka as gaunu ppirkdamas nauja SLIM, minusai , pliusai, :

 

Toliau tos versijos GB 120 , 160 , 250 , 320 Cia skirtumas tik GB - HDD disko apimtyje ir kainoje , ar kazkoks softas naujas ar dar kas.

Tas pats ir su senesnem.

 

Taigi gal galite paaiskinti.

 

 

Toliau, mane domintu kainos, kas but permoketa kas normali , naudoto , ir naujo. Abieju koncoliu atzvilgiu.

 

Toliau mane domina toks klausimas, del TV ps3 naudojumo. Teko girdeti kad LCD televizoriai trukciojimu( tarsi paletinimas kaip matrica) o ant Plazmos , to kaip ir nebuna. Taigi vel cia butu klausimas kas is tikro domejosi ir zino, ar tai ismislai, ar realybe.

 

I kokius parametrus TV perkant reiktu ziureti, ( butent susija su PS3 naudojimu )

 

Tai teik but pradziai.

Lauksiu pasisakymu, zinanciu apie ka kalbu.

Dekoju.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, ps3 turetojai. Esu naujas narys tad nezinau tiksliai ar cia pataikiau sioje skiltyje , bet mane domina tam tikri klausimai. Is kart atsiprasysiu uz galbut ne itin protingus klausimus , bet ne tas amzius mano kad viska zinociau apie concoles :)

Taigi pradesiu.

 

Mane domina aplamai . kuom skiresi visos PS3 concoles leistos , visu net galbut nezinau bet - 40 ; 60; 80, GB kur eina pirmosios, ir dabartines SLIM 120, 160 , 250, 320 GB

 

Skirtumai tarp ju kuom skiresi ? Ka as prarandu pirkdamas Senaja versija, ka as gaunu ppirkdamas nauja SLIM, minusai , pliusai, :

 

Toliau tos versijos GB 120 , 160 , 250 , 320 Cia skirtumas tik GB - HDD disko apimtyje ir kainoje , ar kazkoks softas naujas ar dar kas.

Tas pats ir su senesnem.

 

Taigi gal galite paaiskinti.

 

 

Toliau, mane domintu kainos, kas but permoketa kas normali , naudoto , ir naujo. Abieju koncoliu atzvilgiu.

 

Toliau mane domina toks klausimas, del TV ps3 naudojumo. Teko girdeti kad LCD televizoriai trukciojimu( tarsi paletinimas kaip matrica) o ant Plazmos , to kaip ir nebuna. Taigi vel cia butu klausimas kas is tikro domejosi ir zino, ar tai ismislai, ar realybe.

 

I kokius parametrus TV perkant reiktu ziureti, ( butent susija su PS3 naudojimu )

 

Tai teik but pradziai.

Lauksiu pasisakymu, zinanciu apie ka kalbu.

Dekoju.

skiriasi siaip naudojamom dalim viduje, kuo naujesnis tuo naujesnes tehnologijos chipai ,mazesni ir energijos naudoja maziau.aisku skiriasi korpusas fatu nuo slimu.daugiau tai siaip nieko.seni fatai turejo daugiau USB lizdu bei kortu skaitytuva, cia 60GB modelis ,kuris dar skaito ir PS2 zaidimus. visi kiti ps3 po jo neskaito PS2. ir turi 2 USB lizdus.bet naujausi Slimai uztata energijos naudoja tik puse kiek naudoja 60Gb modelis.taigi per puse mazesni elektros suvartojimai jei ne daugiau.fatai dar turi bedu del perkaitimo,nors man to nebuvo bet yra zmoniu kurie sugeba. slimai jau neperkaista. ir aisku HDD svarbus dalykas.nors HDD gali isidet bet koki pats,kad ir 500GB.

del naujo ,naudoto cia kievienas turi savo nuomone.ir aisku atsiremia i finansus.ir kur gyveni.as imciau naudota nes nieko blogo jam nebus naudotam tikrai.aisku jei kaina normali.tada verta.

del TV tai cia plati tem,ziurint koks TV bus.viskas priklauso nuo to.senu LCD aisku nebus puiku labai jau. bet apie naujo LCD isigijima manau nereiktu net sukt galvos kas geriau ,imi kas patinka.TV parametrai geriau kad butu full HD ir aisku HDMI ka visis ir turi.o toliau ziuri kaip rodo patys Tv ir kokio dydzio norim.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, ps3 turetojai. Esu naujas narys tad nezinau tiksliai ar cia pataikiau sioje skiltyje , bet mane domina tam tikri klausimai. Is kart atsiprasysiu uz galbut ne itin protingus klausimus , bet ne tas amzius mano kad viska zinociau apie concoles :dwn:

Taigi pradesiu.

 

Mane domina aplamai . kuom skiresi visos PS3 concoles leistos , visu net galbut nezinau bet - 40 ; 60; 80, GB kur eina pirmosios, ir dabartines SLIM 120, 160 , 250, 320 GB

 

Skirtumai tarp ju kuom skiresi ? Ka as prarandu pirkdamas Senaja versija, ka as gaunu ppirkdamas nauja SLIM, minusai , pliusai, :

 

Toliau tos versijos GB 120 , 160 , 250 , 320 Cia skirtumas tik GB - HDD disko apimtyje ir kainoje , ar kazkoks softas naujas ar dar kas.

Tas pats ir su senesnem.

 

Taigi gal galite paaiskinti.

 

 

Toliau, mane domintu kainos, kas but permoketa kas normali , naudoto , ir naujo. Abieju koncoliu atzvilgiu.

 

Toliau mane domina toks klausimas, del TV ps3 naudojumo. Teko girdeti kad LCD televizoriai trukciojimu( tarsi paletinimas kaip matrica) o ant Plazmos , to kaip ir nebuna. Taigi vel cia butu klausimas kas is tikro domejosi ir zino, ar tai ismislai, ar realybe.

 

I kokius parametrus TV perkant reiktu ziureti, ( butent susija su PS3 naudojimu )

 

Tai teik but pradziai.

Lauksiu pasisakymu, zinanciu apie ka kalbu.

Dekoju.

Na nezinau,gal mane kas ir keiks.Bet pats turiu 3 ps3 du is ju senesni 40 ir 60 gb ir naujausia slim su 250gb

. Drasiai galiu teikti,kad jokiu skirtumu nematau.O del garantijios ilgai jie eis ar ne negaliu pasakyti,nes neaiskiaregis.Visko buna . Kaip naudosi taip ir eis..Na pas manbes vienas sugedes dabar is senesniu .40 gb. Bet jis buvo pirktas kai atsirado ps3. Taigi manau atitarnavo savo. Dalim tiks .Taisyti nezinau gal ir taisysiu kada.

Televizorius sakai lcd.Nemanau kad yra skirtumas. Turiu omenyje trikdziai ir visa tai. Neteko susidurti.Jungiau ir ant vienokio ir kitokio ir nebuvo trikdziu.Tik vaizdo kokybe keiciasi.Rezoliucija kitokia ,raiska kitokia ,spalvu gama . Va cia ir skirtumas tarp televizoriu.Scart jungtis prastesne .HDMI aisku auksta kokybe,bet ir tai jei nusipirksi laida pigiai skirtumas didelis patikek.Turiu ir uz pussimti pirkta ir turiu gerokai brangesni ,nes norejau isspausti viska ka duoda ps3. Patikek skikrtumas didelis tarp pigesnio ir brangesnio. Pralaidumas kitoks , kokybe kitokia. Tai tiek. Cia is patirties o ne is galvos . Patinka kam ar ne ,bet tai yra ka pamaciau.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Keli klausimai:

Maždauk kokio interneto greičio reikia norint žaist online tokius žaidimus kaip black ops, BC2?

Manasis:

Nuotrauka

Nuotrauka

 

Gal kas nors žaisdami naudojat Mezon internetą? Normaliai veikia, nestringa?

Ar eina įsirašius iš kompiuterio į fleshiuką ir iš fleshiuko perkėlus i ps3 HDD žiūrėti filmus ir dianas?

Redagavo almantsas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na kadangi psn serveriai ne kaune stovi, tai nelabai aisku, bet teoriskai turetu pakakti. Didelio pralaidumo ten ipatingai nereikia, bet su ping tai jau kitas klausimas, cia jau svarbu kokio tipo zaidimus zaisi ir kaip atlaidus jie bus lagui.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Keli klausimai:

Maždauk kokio interneto greičio reikia norint žaist online tokius žaidimus kaip black ops, BC2?

Manasis:

Nuotrauka

Nuotrauka

 

Gal kas nors žaisdami naudojat Mezon internetą? Normaliai veikia, nestringa?

Ar eina įsirašius iš kompiuterio į fleshiuką ir iš fleshiuko perkėlus i ps3 HDD žiūrėti filmus ir dianas?

Del intiko tokio nezinau..Bet kas liecia muzika ir filmu ziurejima per ps3 tai taip .einajie is flasho Pats ziuriu ir klausauesu netgi Pc sujunges interneto tinkle su ps3. Tai tada nereikia ne flash . gali ziureti tiesiai is kompiuterio HDD per ps3./

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki. Dar neseniai tik nusipirkau ps3 ir turi toki klausima, gal jau buvo ji kas anksciau uzdave. Is kur galima siustis ps3 zaidimus nemokamai? ar tik is ps sveitaines?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki. Dar neseniai tik nusipirkau ps3 ir turi toki klausima, gal jau buvo ji kas anksciau uzdave. Is kur galima siustis ps3 zaidimus nemokamai? ar tik is ps sveitaines?

Siųstis tai yra daug kur. Pvz: torrentai - labai daug ten yra, tik jei nori juos ir žaisti, tai reikia nusipirkti PS jail-break kuris kainuoja 100-200lt. :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias
Ši tema yra užrakinta ir joje nebegalima rašyti naujų pranešimų.