Rolazz

Klausk, o mes tau atsakysim, kas susiję su PS3

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki, norėjau paklausti, nes esu visiškai žalias dėl šitų dalykų. Kaip reikia sužinoti iki kurios versijos yra atnaujintas ps3? Dėkoju iškarto už atsakymą.

meniu eini i kaire puse kiek galima,te eini i system setting,ir ten system info buna. siaip jei turi ps3 juk nesunku pereit per menu manyciau. ar netgi tai tingim padaryt??..joooo :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

man geriau tave butu pasiust toli toli uz toki atsakyma :grt:, o jei rimtai, tai gal kas visdelto zino, naudoja upscale funkcija, tai kuo sskiriasi tie 4 galimi pasirinkimai.

Ne į temą

netinka mano atsakymas ,tada atsakyk tu i mano klusima : koki garsa nusistatyti zaidziant ant 15 ,ant 20 ar ant 21 ? galeciau pabandyti visus tris variantus,bet kam,juk lengviau parasyti i foruma
Redagavo narkata
Galejei ir i Off Tagus idet savo posta

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

jei bus 4:3 tai upscalins i widescreen,jei tau tinka toks variantas aisku.siaip tik seni filmai ten turetu ta 4:3 rezima,juk visi filmai is dvd eis ant widescreen.

Aciu uz atsakyma. Man todel ir idomu, kadangi ziuresiu pagrinde koncertus ir klipus is DVD per PS3, kuriu formatai labai ivairus, t.y. yra daug ir 4:3 ir 16:9, sakyciau gal per puse (ypac klipu DVD). Na ok, reikes issibandyti kas ten gaunasi.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As asmeniskai video nustatymuose esu pasidares double, o ziuredamas naudoju arba zoom pagal verikalias krastines (nukerpa kazkiek virsaus ir apacios, bet neiskraipo aspect ratio), arbe stretch to full screen (jei tarkim koks anime yra 4:3, bet nenori prarasti subtitru).

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal kas zinote kodel man per PS3 daugiau nei 50% visu .WMV video failu eina be garso? Gal galima kazkur per nustatymus kazka padaryti?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nu as ziuriu HDrip arba DVDrip .AVI formatu ir visalaik buna garsas , retas filmas papuola kad garso nebuna

Redagavo narkata

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nu as ziuriu HDrip arba DVDrip .AVI formatu ir visalaik buna garsas , retas filmas papuola kad garso nebuna

Man ant TV ekrano raso VC-1 - gal cia kazkoks kodekas tu .wmv failu, ir butent su tuo VC-1 garso nebuna. Gal yra visdelto kazkokiu "vaistu" per PS3 nustatymus?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man ant TV ekrano raso VC-1 - gal cia kazkoks kodekas tu .wmv failu, ir butent su tuo VC-1 garso nebuna. Gal yra visdelto kazkokiu "vaistu" per PS3 nustatymus?

yra vaistu per konvertuot filma per pc. nes kaip matai ps3 neima.su ps3 nieko nepakeisi tikrai.ne visis filmai buna ripinit ivienodai aisku ,todel vieni su vienais kodekais eina,kiti su kitais.o ps3 neturi jokio kodeku atnaujinimo ar pan dalyku.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal zinot kaip , PS3 prijungt prie Pc ekrano ?

err..tiesiogei pajungt. reikia sakyt prie moniko.monikas juk nepriristas prie pc ,ji jung prie ko tu nori. aisku jei neturi HDMI,tada ziuri ar tavo monikas palaiko HDCP,jei nera HDMi ,bet monikas nesenas aisku LCD ir tui DVI,bei palaiko HDCP,tada jungi tiesiog per DVI>HDMI adapteri. jei monikas senesnis ir nepalaiko HDCP,tada jau reikia VGA box,arba kito konverterio kuris is component konvertuotu i vga.jie kainuoja ir negausi tokio tikslaus vaizdo vistiek, bet geriau nei prie paprasto SD TV vistiek.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nuotrauka

Pastebėjau, kad dažnai žmonių kuria įvairias temas, į kurias jau buvo atsakyta :).Tad nusprendžiau sukurti temą,visus dominančius klausimus klauskit čia,taip mažiau sulauksim nereikalingų temų.

Labas as noriu paklausti.kas gali buti su ps3 mano.Na jei tiksliaui su vienu is ju.Nepasileidzia jis man.Nori ijungti.Atrodo veiks.zalia lempute uzsidega ir tik po keliu sekundziu ismeta ji.automatiskai atsijungia ir mirgsi raudona .Vaizdas nieko nerodo,nes taip ir nespeja pakrauti.Noriu paklausti kas gali buti jam.Gal kietasis diskas perdege ,o gal kur nors rimtesne problema.Ir ar galeciau be mechaniko pagalbos ka nors padaryti.Na bent jau pabandyti pataisyti. Aciu uz supratima bei pagalba is anksto.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Labas as noriu paklausti.kas gali buti su ps3 mano.Na jei tiksliaui su vienu is ju.Nepasileidzia jis man.Nori ijungti.Atrodo veiks.zalia lempute uzsidega ir tik po keliu sekundziu ismeta ji.automatiskai atsijungia ir mirgsi raudona .Vaizdas nieko nerodo,nes taip ir nespeja pakrauti.Noriu paklausti kas gali buti jam.Gal kietasis diskas perdege ,o gal kur nors rimtesne problema.Ir ar galeciau be mechaniko pagalbos ka nors padaryti.Na bent jau pabandyti pataisyti. Aciu uz supratima bei pagalba is anksto.

Sveikas perkaitinai savo ps3 gavai ylod gedima patvarkyti imanoma bet laikina kur laikei savo ps3 jei stalciuje kur nors tai taip ir atsitiko?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, iškilo bėda... Taigi ikišu USB į savo PS3. PS3 suranda ta USB, bet išmeta, kad tas USB tusčias.. Aš kiek žinau, jei neklystu reikia, kad būtų kažkoks formatas to USB.. Koks jis turi būti ? O gal visai ne tas, reikia dar kažko ?

 

Dėkoju už atsakymus. :}

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tu čia update įsikelt nori? O šiaip bandyk spaust ;) ir Display All

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, iškilo bėda... Taigi ikišu USB į savo PS3. PS3 suranda ta USB, bet išmeta, kad tas USB tusčias.. Aš kiek žinau, jei neklystu reikia, kad būtų kažkoks formatas to USB.. Koks jis turi būti ? O gal visai ne tas, reikia dar kažko ?

 

Dėkoju už atsakymus. :}

aiskiau reikia klausti. su kokiu turiniu ikisai USB,kas jame turej buti.jei foto ,video ten tai ,jo reikia daryt trikampi ir kad show all.neaisku su kuotu ji ikisai,gal koks ps3 nepalaikomas formatas tai ir nerodo nieko.

 

Labas as noriu paklausti.kas gali buti su ps3 mano.Na jei tiksliaui su vienu is ju.Nepasileidzia jis man.Nori ijungti.Atrodo veiks.zalia lempute uzsidega ir tik po keliu sekundziu ismeta ji.automatiskai atsijungia ir mirgsi raudona .Vaizdas nieko nerodo,nes taip ir nespeja pakrauti.Noriu paklausti kas gali buti jam.Gal kietasis diskas perdege ,o gal kur nors rimtesne problema.Ir ar galeciau be mechaniko pagalbos ka nors padaryti.Na bent jau pabandyti pataisyti. Aciu uz supratima bei pagalba is anksto.

pazek ar tame tarpe kai uzgesta zalia ir uzsidega raudona,ar sumirksi geltona lempute?. jei taip gavai YLOD.nieko baisaus per daug.kadangi turi kelis ps3,tai megink pasitaisyt.tada dastumk.tik niekam nesakyk to ka darei. ;) yra nete smulkiu gidu kaip isardyt,ka daryt. siaip reikia termo pastos bei heat gun,(tinka buitinis statybinis) .ir atsuktuvu specialiu.daugiau nieko nereikia.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias
Ši tema yra užrakinta ir joje nebegalima rašyti naujų pranešimų.