Rolazz

Klausk, o mes tau atsakysim, kas susiję su PS3

Rekomenduojami pranešimai

Nu man atrodo , kad ne.Nes uns neturi hdmi jungties.Bet gal ir pavyktu bet reiketu nusipirkti koki nors adapteri:)

Sory jei klystu:)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu man atrodo , kad ne.Nes uns neturi hdmi jungties.Bet gal ir pavyktu bet reiketu nusipirkti koki nors adapteri:)

Sory jei klystu:)

O pavyktu pajungti prie senesnio teliko (be HDMI ir ne LCD, bet su EXT jungtymis, modelio nežinau TV)?

 

Manau, kad eitu, nes

pažiūrėjus, mano turėtu pavežti... :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O pavyktu pajungti prie senesnio teliko (be HDMI ir ne LCD, bet su EXT jungtymis, modelio nežinau TV)?

 

Manau, kad eitu, nes

pažiūrėjus, mano turėtu pavežti... :)

nesuprantu ko tu klausi? taigi ps3 turi av laida su tulpe, toki pati koki ir dar ps1 turejo 96 metais.tai kaip gali negalet pajungt.jei telikas turi ti kscart gali per ta adapteri toki pajungt per tulpe,jei seniausias telikas koks tik gali but ir neturi net tulpes,tada yra tokie adapteriai kurie pavercia RCA i ta antenini signala ir tada kisi ten kur antena jungi.toki turi visi.bet dauguma turi ir av cia jau be sansu kad neturetu,nebent ruski seni telikai.visi kiti turi tulpe arba scart.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nesuprantu ko tu klausi? taigi ps3 turi av laida su tulpe, toki pati koki ir dar ps1 turejo 96 metais.tai kaip gali negalet pajungt.jei telikas turi ti kscart gali per ta adapteri toki pajungt per tulpe,jei seniausias telikas koks tik gali but ir neturi net tulpes,tada yra tokie adapteriai kurie pavercia RCA i ta antenini signala ir tada kisi ten kur antena jungi.toki turi visi.bet dauguma turi ir av cia jau be sansu kad neturetu,nebent ruski seni telikai.visi kiti turi tulpe arba scart.

O ačiū. Tada drąsiai galima jungti. :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ar išeitu man pažaisti su PS3 ant tokio monitoriaus? Dėkui. :)

na prie tokio HDMI to DVI adapteris netiks su ps3. nes per senas monikas,tada reiktu jau tik converterio signalo kad duotu is 5 tulpiu i vga . tipo kaip vga boxas. taciau vaizdas nebus toks koks butu tiesiogei pajungus. toks biski isplaukes buna vistiek. pats taip buvau pasijunges savo ps3 kazkada per vga boxa. tie daiktai gan brangfus yra siaip.manau jau geriau neujesni monika paimt arba lcd telika senesni.galima papigiai rast jei jau kito varianto nera.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

PS3 turi upscale funkcija- meniu duoda berods 4 pasirinkimus (Normal, Full Screen ir pan.). Koki upscale geriausia uzsistatyti, norint ziureti dvd, blu-ray, video failus?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Isai omeni nori prisijunkt prie Skype chato (prie kitu ps3 vartotoju)

Taip tai turejau omeny, pvz kaip yra skype chatas xbox useriams, butu smagu pabazarint apie ps3 ir jo zaidimus. Gal draugu rasciau savam mietse, zaidimais apsikeist smagu butu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

PS3 turi upscale funkcija- meniu duoda berods 4 pasirinkimus (Normal, Full Screen ir pan.). Koki upscale geriausia uzsistatyti, norint ziureti dvd, blu-ray, video failus?

pasidarai taip kaip tau geriau ir viskas,

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, kur kaune būtų galima išsinuomuoti PS3 žaidimų, arba gal galit kasnors iš čia esančių išnuomuoti? :grt: Susitartume kaipnors ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pasidarai taip kaip tau geriau ir viskas,

man geriau tave butu pasiust toli toli uz toki atsakyma :first:, o jei rimtai, tai gal kas visdelto zino, naudoja upscale funkcija, tai kuo sskiriasi tie 4 galimi pasirinkimai.

Redagavo dzonis40

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

man geriau tave butu pasiust toli toli uz toki atsakyma :first:, o jei rimtai, tai gal kas visdelto zino, naudoja upscale funkcija, tai kuo sskiriasi tie 4 galimi pasirinkimai.

as nesuprantu kas tau neaisku su ta opcija? tu ka neturi ps3 ir negali pasijungt ir paziuret kuom skiriasi? 3 opcijos OFF , Normal , Full . off reiskia nera jokio uspcalinimo, normal reiskia bus upscalinama i 4:3 ekrano formata,o full - i widescreen. viskas daugiau nieko nera. o upsclaina dvd, psone ir ps2 zaidimus i HD rezoliucija ir tiek ziniu.upscalina i 720p, 1080i, 1080p. ant filmu tai tikrai nezinau ar iziuresi skirtuma. ant psone zaidimu gal kazkiek bet taip nu beveik minimaliai.bet aisku kadangi tokia funkcija yra tai ja visad laikai aktyvuota ir tiek.

butum uzrukes minute laiko i google irasyt 2 zodzius: ps3 upscaling. visa info, screenai,video,aprasymai kas ir kaip.

Redagavo scalman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as nesuprantu kas tau neaisku su ta opcija? tu ka neturi ps3 ir negali pasijungt ir paziuret kuom skiriasi? 3 opcijos OFF , Normal , Full . off reiskia nera jokio uspcalinimo, normal reiskia bus upscalinama i 4:3 ekrano formata,o full - i widescreen. viskas daugiau nieko nera. o upsclaina dvd, psone ir ps2 zaidimus i HD rezoliucija ir tiek ziniu.upscalina i 720p, 1080i, 1080p. ant filmu tai tikrai nezinau ar iziuresi skirtuma. ant psone zaidimu gal kazkiek bet taip nu beveik minimaliai.bet aisku kadangi tokia funkcija yra tai ja visad laikai aktyvuota ir tiek.

butum uzrukes minute laiko i google irasyt 2 zodzius: ps3 upscaling. visa info, screenai,video,aprasymai kas ir kaip.

Opcijos yra ne 3 o 4 visu pirma:

 

Off Set to disable upscaled output.

Double Scale*1 Set to upscale and display with double horizontal and vertical dimensions.

Normal Set to upscale and display at a size that matches the screen size.

Full Screen*2 Set to upscale and display at full screen by stretching the image.

 

taip man neaisku, ar kiekviena karta priklausomai nuo video saltinio (pvz. DVD 4:3, 16:9) nustatineti, ar cia nuo TV prikluaso. Pas mane Full HD TV. Pagal aprasymus gaunasi, kad kiekviena karta zaisti reikia su siais nustatymais arba laikyti ant Normal. Vat tai man ir neaisku, o skaityti bandziau, bet aiskaus atsakymo neradau niekur, todel ir paklausiau cia pas jau isbandziusius ir viska zinancius.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Opcijos yra ne 3 o 4 visu pirma:

 

Off Set to disable upscaled output.

Double Scale*1 Set to upscale and display with double horizontal and vertical dimensions.

Normal Set to upscale and display at a size that matches the screen size.

Full Screen*2 Set to upscale and display at full screen by stretching the image.

 

taip man neaisku, ar kiekviena karta priklausomai nuo video saltinio (pvz. DVD 4:3, 16:9) nustatineti, ar cia nuo TV prikluaso. Pas mane Full HD TV. Pagal aprasymus gaunasi, kad kiekviena karta zaisti reikia su siais nustatymais arba laikyti ant Normal. Vat tai man ir neaisku, o skaityti bandziau, bet aiskaus atsakymo neradau niekur, todel ir paklausiau cia pas jau isbandziusius ir viska zinancius.

kaip suprast kiekviena karta nustatinet? nustatai ir palieki viskas. ko dar ten reikia nustatinet.pazek kaip tau geriau atrodo ir palik ant to.nebus ten tau didelio skirtumo. tau reikia fullscreen. bet pazek kaip atrodo dauble scale .pamatysi kaip atdoro butent ant tave teliko ,ir ta rezima palieki,ir daugiau prie to negrysti,nes nesuprantu kam dar ten reikia kazko.nesvarbu koks bus vaizdo formatas is dvd,tau juk vaizdo neistampys,paliks koks yra jei bus widescreen tai upscalins ir paliks widescreen,jei bus 4:3 tai upscalins i widescreen,jei tau tinka toks variantas aisku.siaip tik seni filmai ten turetu ta 4:3 rezima,juk visi filmai is dvd eis ant widescreen.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, norėjau paklausti, nes esu visiškai žalias dėl šitų dalykų. Kaip reikia sužinoti iki kurios versijos yra atnaujintas ps3? Dėkoju iškarto už atsakymą.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias
Ši tema yra užrakinta ir joje nebegalima rašyti naujų pranešimų.