Rolazz

Klausk, o mes tau atsakysim, kas susiję su PS3

Rekomenduojami pranešimai

Prijunk prie pc ta hdd ir kai atsiras icona to hdd paspausk desini mygtuka ir turi ten but format ir paspaudes pasirenki fat 32 ,arba prie konsoles prijunk ir tikrai turi but pasirinkimas format ir ten suformatuos.

Niekaip nesigauna suformatuoti isorinio HDD WD My Passport Essential 250GB i FAT32 (HDD visiskai naujas, jokiu failu jame nera isskyrus kazkokius WD failus, tokius kaip: "WD Quick Formatter.exe", "WD SmartWare.exe", keleta Wd folderiu).

Bandziau spausti desini mygtuka, trumpai sakant, parase "unable format". Isbandziau kita varianta su WD siuloma programa: http://support.wdc.com/product/download.as...=34&lang=en. Irgi neiseina, raso: "Error: Drive size is too small or not supported! (WD071AUSBDevice)". I PS3 buvau pajunges, nesiulo jokiu formatavimu, nebent per kazkur reikia ieiti ir uzduoti formatavimo i FAT32 komanda?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

bandik su syta programa EASEUS Partition Master arba Paragon Partition Manager ,linkomanijoj yra jie , tikrai gerai suformatuoja hardus ,buvo cia man su vienu hardu (Paragon Partition Manager nepadejo ,bet su EASEUS Partition Master sutvarkiau) vienas is ju tikrai tau pagelbes

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

bandik su syta programa EASEUS Partition Master arba Paragon Partition Manager ,linkomanijoj yra jie , tikrai gerai suformatuoja hardus ,buvo cia man su vienu hardu (Paragon Partition Manager nepadejo ,bet su EASEUS Partition Master sutvarkiau) vienas is ju tikrai tau pagelbes

o gal man nesigauna del to, kad pas mane susiinstaliavo WDSmartware?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pats kankinausi su sita problema tik 1TB, bet esmes cia nekeicia :D Susirask "Fat32Formatter" ir suformatins per kelais sekundes ir veiks visi Gb kiek yra be jokiu skaldymu disku i NTFS ir FAT32 :D O jai nerasi, rasyk pm atsiusiu :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pats kankinausi su sita problema tik 1TB, bet esmes cia nekeicia :D Susirask "Fat32Formatter" ir suformatins per kelais sekundes ir veiks visi Gb kiek yra be jokiu skaldymu disku i NTFS ir FAT32 :D O jai nerasi, rasyk pm atsiusiu :D

Didelis aciu narkata uz pagalba - Easeus Partition Master suformatavo i FAT32 :D. Tiesa, kol kas dar neisbandziau isikelti failu ir paleisti ant PS3 - tikiuosi viskas bus ok. O su Fat32Formatter man mete, tai nesigavo ;(. Visiems aciu, kas padejo, tikiuosi bus naudinga ir kitiems, susirsiantiems su FAT32 formatavimo sunkumais :D.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal ir yra jau kur apie tai sneketa, bet tikrai labai daug skaityt... Tad paklausiu, ir tikiuosi gauti atsakyma, ar galima kaip nors su nulauztu ps3 zaisti online ? Nebandziau, skaiciau kad gali uzbanint.. Aciu uz atsakymus!!!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal ir yra jau kur apie tai sneketa, bet tikrai labai daug skaityt... Tad paklausiu, ir tikiuosi gauti atsakyma, ar galima kaip nors su nulauztu ps3 zaisti online ? Nebandziau, skaiciau kad gali uzbanint.. Aciu uz atsakymus!!!

na tam yra nulauzimo tema sukurta.ne negalima,ir nebus galima. be to negalima losti su juo ir nauju zaidimu. MOH jau negalima ir visu nauju bus negalima irgi. nebent sugalvos ka nors.o online tikrai neatsiras. cia be sansu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal ir yra jau kur apie tai sneketa, bet tikrai labai daug skaityt... Tad paklausiu, ir tikiuosi gauti atsakyma, ar galima kaip nors su nulauztu ps3 zaisti online ? Nebandziau, skaiciau kad gali uzbanint.. Aciu uz atsakymus!!!

Ne, nes reikia naujo updeito, o jei padarysi updeita, tada nebeeis nulauzt ps3 :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na tam yra nulauzimo tema sukurta.ne negalima,ir nebus galima. be to negalima losti su juo ir nauju zaidimu. MOH jau negalima ir visu nauju bus negalima irgi. nebent sugalvos ka nors.o online tikrai neatsiras. cia be sansu.

Tai tarkim mano ps nulauztas, bet as zaidziu originalu zaidima, su disku! Tada galima ? :)))

 

Ne, nes reikia naujo updeito, o jei padarysi updeita, tada nebeeis nulauzt ps3 :)

Ai, viskas aisku, be update online is vis neimanomas.. Supratau, aciu jum :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai tarkim mano ps nulauztas, bet as zaidziu originalu zaidima, su disku! Tada galima ? :)))

 

Ai, viskas aisku, be update online is vis neimanomas.. Supratau, aciu jum :)

ps3 nera nulauztas siaip,jis bus tik spec rezime kai ji uzkrausi su tuo jailbreak usb ikistu,jei ijungsi be jo tada ps3 normalus ir gali losti viska.BET.jei idesi org zaidima ir busi pasijunges live ir noresi laost online,aisku reikes daryt updeit,jei tai pasidarysi jailbreak daugiau neveiks.

 

faktiskai be updeit online imanomas,bet su jailbreak neimanomas.viskas labai aisku, nori jailbreak - pamirsk online.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Koks ps3 skypo forumo adresas. Gal kas prijungt galetu, buciau dekingas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Koks ps3 skypo forumo adresas. Gal kas prijungt galetu, buciau dekingas.

Ka cia sumalej? `skypo?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Isai omeni nori prisijunkt prie Skype chato (prie kitu ps3 vartotoju)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias
Ši tema yra užrakinta ir joje nebegalima rašyti naujų pranešimų.