trinchiuz

Kelias link HOMEBREW. XBR custom kernel.

Rekomenduojami pranešimai

Pas mane su naujausiais update ir jis sake gali padaryti jtag, beja pats ir supute man jis tuos update. PACIAM EPIC FAIL

As su tavim nebesigincisiu, tu laimejai. Eik darytis jtaga. Redagavo kame

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pas mane su naujausiais update ir jis sake gali padaryti jtag, beja pats ir supute man jis tuos update. PACIAM EPIC FAIL

tai saunu! naujausi update tai cia labai gerai darykis ta jtaga, bet ytariu gausis TAGJ

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

tai viskas imanoma, bet ne viskas pavyksta, irsvis ko jus cia imat i galva prieina dabar pastaruoju metu geniju "serviso" guru. ir kalba nesamones. Scene negali atlikt tokiu dalyku, cia lietuviai servisuos atlieka ;DD ohoho marijos zeme.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

is kitos puses smagu zinoti, kad Lietuvoje yra tokiu hackeriu, kurie padaro tai ko likes pasaulis negali :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jeigu parašyta kad netinka tai ir netiks kaip jūs nesuprantat to ?

Nebūtina ginčytis "Mano močiutė sakė kad aš galėsiu JTAG pasidaryt su naujausiais x'o updeitais o jūs nekniskit man proto, mano močiutė visada teisi". vargu ar žino kas tas JTAG...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jeigu parašyta kad netinka tai ir netiks kaip jūs nesuprantat to ?

Nebūtina ginčytis "Mano močiutė sakė kad aš galėsiu JTAG pasidaryt su naujausiais x'o updeitais o jūs nekniskit man proto, mano močiutė visada teisi". vargu ar žino kas tas JTAG...

Gera mociute turi :D As tai ne pas mociute tokiu dalyku klausiu, o pas zmogu kuris jau kokiu 15 metu konsoles tvarko :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gera mociute turi :) As tai ne pas mociute tokiu dalyku klausiu, o pas zmogu kuris jau kokiu 15 metu konsoles tvarko :)

ir turboot visus 15metu su xbox 360? yra toks zmoniu tipas kurie paskys, bet ka kad tik atsi*** sako "jo ok bus jtagas ir mega burnas su ledu porcija" irtariu tu ji taip uzpi***, kad ir sako bus. ir jam nuspjauti ant to tavo jtago abejojiu isvis ar ji daro nera paklausos lietuvoje, kiti netiki, kad toks egzistuoja sako "NEBUNA TOKIU" butu labai gerai jai per visa lietuva 50jtagu butu :)

ir kaip tavo paskymas 8955 pasidaro juoka kelia kaip gali darytis jai paskutnis buvo 7371. metus laiko niekas nejuda, o tavo pazystamas daro tai gal jis ir jtaga atrado?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

prie to paties. gal jau kas gaminosi internal 500gb hdd

arba bent koki normalu tutoriala turi kaip pasidaryt

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

prie to paties. gal jau kas gaminosi internal 500gb hdd

arba bent koki normalu tutoriala turi kaip pasidaryt

kuria prasme isorini ar vidi? teko abudu darytis. Nieko sudetingo jai vidinis tai pats xas suformatuoja harda. Minusai jai turi win7 ne visas softas deramai vekia + reikia transfear kito. Kalbant apie isorini tai as uz ji koki ir turiu formatuoji i fat32 jungi prie pc sukeli zaidimus su quickboot sukuri shorkutus ir leidi, o jai be shorkutu tada per xexmeniu arba per direktorija.

Redagavo pashis

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

prie to paties. gal jau kas gaminosi internal 500gb hdd

arba bent koki normalu tutoriala turi kaip pasidaryt

ka reiskia gaminti ? jei labai norisi grynai internal, tai reikes issiimti dvd rom, nes vietos nera - o daugiau viskas paprasta - sata + maitinimas. nors manau paprasciau paimti hdd ideti i bet kokia dezute ir pajungti per USB. daugiau nieko modifikuoti nereikia.

 

Ne į temą

o kita vertus, dazniausiai buna 3-5 zaidziamiausi zaidimai + siek tiek arcade, tai tiek daug vietos nereikia

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kuria prasme isorini ar vidi? teko abudu darytis. nieko sudetingo jai vidinis tai pats xas suformatuoja harda inusai tokie jai turi win7 ne visas softas deramai vekia + reikia transfear kito. Jai isorinis tai as uz ji koki ir turiu formatuoji i fat32 jungi prie pc sukeli zaidimus ir su quickboot sukuri shorkutus arba galima ir be shorkutu per xexmeniu leidi.

 

Fat32? Tai kaip tu 7GB iso gali ikelt, jai fat32 max palaiko 4gb? Gal omeni turejai NTFS?

 

ka reiskia gaminti ? jei labai norisi grynai internal, tai reikes issiimti dvd rom, nes vietos nera - o daugiau viskas paprasta - sata + maitinimas. nors manau paprasciau paimti hdd ideti i bet kokia dezute ir pajungti per USB. daugiau nieko modifikuoti nereikia.

 

Ne į temą

o kita vertus, dazniausiai buna 3-5 zaidziamiausi zaidimai + siek tiek arcade, tai tiek daug vietos nereikia

Tai XBLA, DLC galima ir is isorinio leist? Ar tu cia omeni turejai x'o hdd?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

vietoj 120 noriu 500gb

bet nesvarbu. jau susiradau

Redagavo WirmiS

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.