Impaler

Sony PSP vs. Nintendo DS

Rekomenduojami pranešimai

kiek skaiciau, naujas PSP netures 3D, tipo sake sony kad jiems to nereikia, bent jau pagaliau ant PSP2 bus 2 analogai? :) ir tai jau butu didelis pliusas, beje, ash neatsimenu ant 3DS vienas ar 2 analogai bus?

1, tačiau jis taip pat turi touchscreen, kas manau atperka viską :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

1, tačiau jis taip pat turi touchscreen, kas manau atperka viską :D

touchsreen analogas , nu nezinau gal bet kas is to kas cia atperkancio .Manau yra skirtumas kur 1 kur 2 o kad ir touchsreen manau didelio skirtumo nera nes jame vis vien nieko nematai o tik valdai juolab manau analoga geriau jaust kur pasuki.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na siaip tai kolkas jokiu ziniu apie psp2.

e3 parodoj visi lauke jo anonso bet isgirdo tik koks geras dabartinis ir kiek beviltisku zaidimu jam pasirodys.

vienintelis vertas demesio God Of War

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na siaip tai kolkas jokiu ziniu apie psp2.

e3 parodoj visi lauke jo anonso bet isgirdo tik koks geras dabartinis ir kiek beviltisku zaidimu jam pasirodys.

vienintelis vertas demesio God Of War

NU manau dar demesio verti kingdom hears,3rd birthday,valkyria chronicles , patapon3. Redagavo Batista

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

touchsreen analogas , nu nezinau gal bet kas is to kas cia atperkancio .Manau yra skirtumas kur 1 kur 2 o kad ir touchsreen manau didelio skirtumo nera nes jame vis vien nieko nematai o tik valdai juolab manau analoga geriau jaust kur pasuki.

Arba aš nesupratau tavo posto arba tu mano :D aš turėjau omenį, jog jis turi vieną analogą paprastą, kaip psp ir + touchscreen. :)

Redagavo Xadex

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Arba aš nesupratau tavo posto arba tu mano :D aš turėjau omenį, jog jis turi vieną analogą paprastą, kaip psp ir + touchscreen. :)

Taip iseina as taves nesupratau.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na ištikro reikia laukti ir žiūrėti ką sony sugalvos. Nemanau, kad jie ims ir numos į viską ranka. Dar yra nemažai laiko kol pasirodys 3DS, taigi jie tikrai gali ką nors sugalvoti ir iki to laiko (gal jau ir yra sugalvoją) anonsuoti. Tik kyla šiokios tokios abejonės, po tokių veiksmų, kaip pspGo išleidimas. Galėjo jie jau tuo metu galvoti kažką naujo, o ne išleisti tapatį tik kitame pavidale. Ir mano nuomone dar prastesnį, sumažino ekraną, padarė nepatvaresnį, na ir mum čia gal ne taip aktualu: atsisakė umd diskų.

Na čia tokia mano nuomonė, norėčiau išgirsti ir jūsų. :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na ištikro reikia laukti ir žiūrėti ką sony sugalvos. Nemanau, kad jie ims ir numos į viską ranka. Dar yra nemažai laiko kol pasirodys 3DS, taigi jie tikrai gali ką nors sugalvoti ir iki to laiko (gal jau ir yra sugalvoją) anonsuoti. Tik kyla šiokios tokios abejonės, po tokių veiksmų, kaip pspGo išleidimas. Galėjo jie jau tuo metu galvoti kažką naujo, o ne išleisti tapatį tik kitame pavidale. Ir mano nuomone dar prastesnį, sumažino ekraną, padarė nepatvaresnį, na ir mum čia gal ne taip aktualu: atsisakė umd diskų.

Na čia tokia mano nuomonė, norėčiau išgirsti ir jūsų. :D

na zinant dabartine situacija su psp. tai sony turetu jau pasiskubinti. nes jei iskart anonsuos nauja produkta pries tai jo normaliai neisreklamave tai pardavimai vel bus tragiski.

tegul jie viena karta pasimoko is nintendo. kazkur pries puse metu jie paskelbe apie 3ds. bet jokios info nedave kas tai per daigtas buvo. ir iskart internete pasirode visokios spekuliacijos kas tai bus. kaip jis galetu atrodyti ir kokie gali buti jam zaidimai. ir pasiziurekit kas is to gavos. atejo e3 ir pagaliau jie parode 3ds. ir ne tik parode bet iskart paskelbe daugybe zaidimu kurie iseis. parode 3d efekta. ir tai iskart sukele didziuli susidomejima. net nezinant kainos dauguma jau kalba apie jo isigyjima.

ir po viso sito psp nauju zaidimu anonsas pasirode daugiau nei apgailetinas. reikejo duoti tai ko visi lauke. bent jau kokias nors uzuominas apie psp2. kad zmonem butu ko laukti ir apie ka sneketi.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ka as zinau tai kad psp mano akyse numire jau pries puse metu , o DS pasiimu visur su savimi..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na ištikro reikia laukti ir žiūrėti ką sony sugalvos. Nemanau, kad jie ims ir numos į viską ranka. Dar yra nemažai laiko kol pasirodys 3DS, taigi jie tikrai gali ką nors sugalvoti ir iki to laiko (gal jau ir yra sugalvoją) anonsuoti. Tik kyla šiokios tokios abejonės, po tokių veiksmų, kaip pspGo išleidimas. Galėjo jie jau tuo metu galvoti kažką naujo, o ne išleisti tapatį tik kitame pavidale. Ir mano nuomone dar prastesnį, sumažino ekraną, padarė nepatvaresnį, na ir mum čia gal ne taip aktualu: atsisakė umd diskų.

Na čia tokia mano nuomonė, norėčiau išgirsti ir jūsų. :D

Nu , kad umd atsisake man irgi yra minusas umd bent man yra psp dalis.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

jo, sony del UMD tai pripjove zhiauriai :/ man irgi kaip ir daugumai zhaideju patinka ne siustis geimus o tureti juos rankoje ir ideti i pacia konsole arba i kolekcija - lentyna :) beje kad ir koki Sony zhada ishleisti PSP2, vistiek jo nepirksiu, imsiu 3DS, nes manau tai bus tik geresne grafika, daugiau tikrai nemanau kad jie galetu ka nors sugalvoti.. beje kad ir ishleistu superine grafika, neaishku kiek PSP2 batareika ishtemptu.. :) DS liks DS, ypac zhaidimu francizes, kurias taip megstu :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Bet tarkim ant PSP2 jau turetu but,kap cia pavadinus geriau "normalus zaidimai" t.y. ne visokie portai nuo ps2 ir pns ?Nors ir dabar yra geru kaip god of war,mgs,bet ju tikrai nera daug.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O gal sony turi kas ka gero , bet nutilejo per E3, norejo palaukt ka Nintendo bus paruosus,

O cia mes galime tik ginciotis , tiesiog palaukime ir suzinosim kaip cia bus su tuo PSP ir DS

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.