Rekomenduojami pranešimai

Viskas susitvarkė, atsiuntė 126MB update ir viskas veikia phone nefreezina

Redagavo Džekeris

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

GTA 5 PC vėl nukeltas. Planuojama PC išleidimo data yra balandžio 14.

 

Heists turėtų išeiti kovo 10d.

 

Man atrodo, kad aš greičiau pabaigsiu 9 mėnesių karinius apmokymus (tikiuosi, kad seimas turės proto to nepriimti) nei R* išleis GTA 5 ant PC :)

 

Šaltinis: http://www.rockstargames.com/newswire/article/52394/gtav-updates-online-heists-coming-march-10-gtav-for-pc

Redagavo Emilis09

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Šiaip Rockstar Games neparašė išleidimo metų (kiek permečiau akimis). Gal jie kalbėjo apie 2076 metų balandžio 14? :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Eh, man kuo toliau, tai tuo geriau realiai (žinoma, bet kad šiais metais). Nelabai yra to laiko lošt, kai egzaminai netoli, tai dėl manęs gali kad ir vasarą išeit. :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kazkaip ir haipas praejo tos pagerintos pc / next gen versijos o kai dar tiek atidelioja...nebent nebutu visai jau ka lost balandi.


..ai tai dar nezinia ar jis iseis ta balandi siaip ...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ne niekuo...  tikrai nebuvo taip, kad delstu PC zaidimu isleidima del konsoliu promociju, tikrai nesam mate, kad PC versija dirbtinai apkarpo.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Visi kas nori lošt heistus , taip rimtai GTA V lošiat . Pridėkit mane PS4 , Marelis8522

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Klausykit, jums rockstar social klube rodo checklist'ą normalei? Nes man rodo, kad nieko neįvygdęs, nors perėjau 87%. Anksčiau rodė viską normalei. Dabar nei žinau ko trūksta nieko.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

New Grand Theft Auto V PC Screens

gtav02272015_1.jpggtav02272015_2.jpggtav02272015_3.jpggtav02272015_4.jpggtav02272015_5.jpggtav02272015_6.jpggtav02272015_7.jpggtav02272015_8.jpggtav02272015_9.jpggtav02272015_10.jpggtav02272015_11.jpggtav02272015_12.jpggtav02272015_13.jpggtav02272015_14.jpggtav02272015_15.jpg

Redagavo audirs4

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jau praėjo kelios valandos nuo Heists išleidimo. Kolkas serveriai labai nestabilūs. Labai sunku prisijungti, dažnai išmeta iš žaidimo ir t.t. Tikėkimės, kad greit sutvarkys.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.