ch0k3

Perku/Renkuosi Televizorių *BENDRA TEMA*

Rekomenduojami pranešimai

Arc daro tik suspausta 5.1 garsa. kai tuo tarpu eArc 5.1, 7.1 suspausta, nesuspausta, sync hronizuotas garsas ir t.t..

kaip pvz as galiu palygint savo Samsung Q86R, jis nera gaves nei vieno update, pagal specifikacijas jis palaiko tik Arc, ir zinai ka, man ant LED ekrano raso tai ka praleidzia LG CX, tai yra eArc, kas fiziskai ir programiskai net nera imanoma. tai gi taip, as manau kad cia tik Sony, Samsung ir kitu yra tik PR. ale vartotojus islaikyt/pritraukt ar gera savo varda islaikyt.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nesiginčisiu, vartotjai patys išsisaiškins kaip su tais updatais. Geros dienos.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

RTINGS pagaliau paskelbė Samsung QN85A QLED (savo naujausio MiniLED) testo preliminari measurements. Pilnas review turėtu būti už kelių dienų. Negaliu susilaikyti. Su to kas paskelbta panašu kad MiniLED technologija Samsung išpildyme (ir tikios LG) yra kažkas tai UAU! Kai kurie dalykai, kurie nustebino. TV turi IPS (tiklsiau greičiausiai) PLS panelė. Samsung ir IPS tai kažkas tai neįtikėtino, nes iki šiol visada buvo tik VA (ir TV ir monitoriai). Kadangi IPS, tai kontrastas nėra toks įspūdingas (1373:1 native ir 1956:1 local dimming), bet kaip IPS panelei visai padorus. Bet Ryškumo rodikliai ir SDR ir HDR rauna stogą, OLEDai, net su jų infinite contrast ryja dulkes, nes geras, tuo labiau puikus HDR išpildymas yra ne tik kontrastas ir pasiekiama ko platesnė spalvų gamą, bet ir RYŠKUMAS, kai HDR content mastering yra nutaikytas į 1000 nits (cd/m).

Taigi: SDR Real Scene Peak Brightness  1156 cd/m². Peak 2% Window 968 cd/m², Peak 10% Window 1124 cd/m, Peak 25% Window  1144 cd/m², Peak 50% Window 1129 cd/m², Peak 100% Window  622 cd/m². Sustained 2% Window 950 cd/m², Sustained 10% Window 1120 cd/m², Sustained 25% Window  1139 cd/m², Sustained 50% Window  1124 cd/m, Sustained 100% Window  620 cd/m. Automatic Brightness Limiting (ABL) 0.034 

HDR Real Scene Highlight 1222 cd/m² Peak 2% Window 1170 cd/m² Peak 10% Window 1193 cd/m² Peak 25% Window 1243 cd/m Peak 50% Window 1144 cd/m² Peak 100% Window 673 cd/m²
Sustained 2% Window 1164 cd/m Sustained 10% Window  1188 cd/m²  Sustained 25% Window 1237 cd/m²  Sustained 50% Window 1138 cd/m²  Sustained 100% Window 671 cd/m²
Automatic Brightness Limiting (ABL) 
 0.033

Local dimming bendrai yra įvertintas 7,0 balais, bet tai yra labai geras rodiklis, nes 10 gauna tik OLEDai.

uniformity-local-dimming-small.jpg

Spalvų atkūrimas nekalibruojant 9,0 balai:  White Balance dE  1.23 Color dE 1.61 Gamma 2.21 Color Temperature  6423 K. Tai yra žiauria geri rodykliai lyg TV jau gamykloje buvo profesionliai kalibruojamas darbui su spalvom.

Input lag 1080p. 10,3 ms, 4k @ 60Hz + 10-Bit HDR 9.8 ms Manau patys suprantat ką tai reiškia. Vienu žodžiu bravo Samsung? (nors ir nesu šios markės gerbėjas).

Na ir kiai kurie Samsung jau tradiciniai dalykai: Dolby Vision nebus (tik HDR ir medijos beveik nepalaikomas HDR 10+). Dolby Atmos garso pats TV taip pat nepalaiko, tą prasmę per vidinius dinamikus. Bet per eARC perduos. DTS nepalaiko, išpjautas. HDMI 2.0 1,2 ir 3, (eARC 3, tikios Gedunex galu gale patikės kad eARC įmanomas su HDMI 2.0). HDMI 2.1 dėja tik 4 lizdas. 4K120Hz palaikomas, VRR taip pat.

Kol kas tiek. Bus daugiau?

Redagavo Javelin

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Wow, na geras variantas čia, reikia sulaukt dabar su Sony rezultatų ir tada sulaukti pačių TV, ir tada pačių nuolaidų ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš tai nesuprantu kuom tau taip IPS paneles neįtinka. Su geru local dimming išpildymu viskas gerai ten su tuo kontrastu gaunasi. Aš kai pvz. per savo IPS telika žiūriu "Gravity", o ten pilna juodų kosmoso scenų ir juodų scenu su žvaigždėm ir žiūriu naktį, be šviesų, tai pas mane grynai juodas tas kosmosas būna tikrai ne pilkas kaip visi miegsta apie IPS kalbėti. Kažkodėl tai IPS monitoriai už VA visą laiką dvigubai brangiau kainuoja.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

samsung.thumb.jpg.4dee2209a860f8ea42a464365c826c90.jpg

Na Samsung šiemet tikrai galima nominuoti "metų šūdo" nominacijai,  daugiau nei dvigubas dowgrade. Bet iš kitos pusės tai bravo , kad sugeba šitaip dowgrade'inti TV, paskleisti kliedėsius apie NEO QLED technologiją kaip OLED killerį ir parduoti šitą šūdą už ženkliai didesnę kainą nei praeitų metų atitinkamas modelis :D

Redagavo Dowydas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

bet tai gi IPS, tai gi IPS :D nieko tu nesupranti :yao:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Superinis funkcionalumas iš Sony pusės, ypač mūsų regionui, kur Lietuvoje neturim nei vieno profesionalaus kalibruotojo. Ši niša dar Lietuvoje neužpildyta, nors turbūt pakaktų ir vieno žmogaus su kalibravimo įranga, kadangi retas lietuvis perka TV kurį būtų verta kalibruoti ir dar mažiau žmonių žino jog tai galima ir reikia daryti ir kokia to nauda.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
prieš 9 valandas, gedunex parašė:

bet tai gi IPS, tai gi IPS :D nieko tu nesupranti :yao:

Tu gal tokia savoka kaip apžvalgos kampai pamiršai ir tas X-Wide viewing layer ne taip jau smarkai ir padeda. Pats puikiai žinai kad aukštas VA kontrastas eina prastu apžvalgos kampų sąskaita ir kiek smarkiau pakeitus tą kampą kontrastas, o su jo ir vaizdo kokybė krenta kaip turi būti. Patinka jums VA, pirkit VA, patinka OLED pirkit ji. Taip man patinka IPS technologija nuo PC Monitriu laiku. Be to nei vieno forumecio kur rinkosi naujus telikus neperkalbinėjau kad būtinai IPS pirktu. Ten kur Dowydas parodė IPS vs VA skirtumą nera jis jau toks ženklus kaip gali atrodyti lyginant tiesiog skaičiu. Viskam yra ribos. Yra IPS paneles su native kontrastu 900 ir mažiau, aš jų niekam ir nesiulau pirkti kokie geri apžvalgos kampai bebutu, nes tai jau yra riba.  

Redagavo Javelin

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prie ko čia kas kam patinka, ne apie tai kalba eina. Faktas, kad padarytas eilinis visos TV linijos ženklus downgrade ir parduodama už padidintą kainą, kas yra visiškas pasityčiojimas iš vartotojo.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

RTINGS 
The Samsung Q85A QLED and the Samsung Q80/Q80T QLED are both great QLEDs but they differ in significant ways. The Q85A is a Neo QLED with Mini LED backlighting, and the 55 inch that we tested uses an IPS panel with a low native contrast ratio and wider viewing angles. The Q80T, on the other hand, uses a VA panel, so it has a much higher contrast ratio and produces deeper blacks with less blooming. The Q80T also has a faster response time and is also compatible with G-SYNC, which may appeal to more serious gamers. That said, the Q80T has issues with local dimming in 'Game' mode, whereas the QN85A doesn't and its contrast is better than the native contrast suggests thanks to local dimming with actual content. The QN85A also gets much brighter in both SDR and HDR, so it may be a better option if you watch a lot of content in HDR, since it can really make highlights pop.

Local Dimming In Game Mode  5.5  vs   7.0

HDR Brightness Real Scene Highlight   702 cd/m² vs 1222 cd/m²

Redagavo Javelin

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

siaip turejau ips ir va monitorius. paciam labiau patinka va, vien backlight bleeding visada yra ir buvo problema monitoriuose, kuris gadina vaizda, net ir uz 2000 euru monitorius turi sias problemas.

o siaip, as ten tik juokavau. kiekvienam savo. tavo pinigai ir tu renkiesi. tik tiek pasakysiu, kad ziurint tv ar monitoriu, tai tu is sono niekada neziuri, sedi priesais arba vos vos i sona jei dviese ziuri. tai tie apzvalgos kampai gali rupeti nebent kokiems baru savininkams kur desimtimis zmoniu ziuri ar kas kur sedi 7-10 zmones. praktiskai, realiai, daugiausia monitoriu ir tv ziuri vienas ar du zmones. net jei ir turi vaiku, jie daznai linke sedeti ant grindu nei prie tevu, vel gi, priesais.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Taip kiekviena technologija turi savo privalumų ir trukumų. Vienodos absoliučiai geros visame kame nėra. Kiekvienas galutinį sprendimą priima pats, svarbu kad žinotu tuos advantages and drawbacks. Peace. 

Naujas Samsung MiniLed flagmanas QN90A. RTINGS nuomone yra puikus TV turintis nauja matricos pašvitos mini led technologija, kuri leidžia pasiekti ypatingai aukštus ryškumo rodiklius, daugiau negu užtektinai kad niveliuoti išorinės šviesos atspindžius bei išryškinti HDR tūrinio privalumus, taip leisdamas TV labiau kontroliuoti lokalaus užtemdimo funkciją. FALD atlieka puiku darbą pgerindamas vaizdo kokybė, tačiau jus galite pastebėti tam tikra bloomingą aplink ryškius šviesius objektus. Palaiko FreeSync ir VRR, tačiau neturi G-SYNC palaikimo. Taip pat palaiko hdmi 2.1, tačiau tik 1 lyzdą (4). Nežiūrint Samsung tradicinės VA paneles naudojimo jis turi sąlyginai plačius apžvalgos kampus dėka naudojams "Ultra Viewing Angle" technologijos, todėl tinka ir žmonėms su plačiomis sedėjimo vietomis.

Dabar kai kurios charakteristikos: Native Contrast 3510 : 1 Contrast with local dimming  26534 : 1

SDR Real Scene Peak Brightness 1428 cd/m²    HDR Real Scene Highlight 1800 cd/m²   HDR Real Scene Highlight in "Game Mode" 1862 cd/m²

Apžvalgos kampai įvertinta 7.0 balai. Color Washout  24 °, Color Shift  49 °, Brightness Loss  44 °,  Black Level Raise  70 °,  Gamma Shift  23 °

Splavų kalibravimas iš gamyklos puikus 9.2 balai.  White Balance dE 0.85,  Color dE  1.39,  Gamma 2.2,  Color Temperature  6620 K Picture Mode  Movie

Pikselių responce time:  80% Response Time  3.3 ms  100% Response Time 8.9 ms

Input lag: 1080p @ 60Hz  10.1 ms,  4k @ 60Hz + 10-Bit HDR  9.7 ms

design-medium.jpg

Na ir tradiciškai: Dolby Vision nera (tik HDR ir medijos beveik nepalaikomas HDR 10+). Dolby Atmos garso pats TV taip pat nepalaiko, tą prasmę per vidinius dinamikus. Bet per eARC perduos. DTS nepalaiko. HDMI 2.0 1,2 ir 3, (eARC 3), HDMI 2.1 dėja tik vienas (4) lizdas. 4K120Hz palaikomas, VRR taip pat.

Redagavo Javelin

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.