ch0k3

Perku/Renkuosi Televizorių *BENDRA TEMA*

Rekomenduojami pranešimai

Kuo daugiau hz, tuo geriau, logiska. Tuo geresnis, skaidresnis, tikroviskesnis vaizdas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, ieškau nediduko televizoriaus. Skersmuo - 72-80cm. Telikuose nelabai nusimanau. Televizorius bus prijungtas prie ps3 bei bus kabinamas. Biudžetas iki 1000LT. Nusižiūrėjes esu šituos variantus -http://pigu.lt/televizoriai/televizorius_samsung_ue32eh5300?id=3411461 , http://pigu.lt/televizoriai/televizorius_samsung_ue32f5300?id=4022201 Kas galėtu mane šiek tiek pakunsultuoti ar pasiūlyti geresnį variantą už tokia sumą. Dėkui iš anksto :)

Cia kaip supratau ismanieji ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ple tai kainos. aš savo pirkau naujų metu pradžioj lygiai tiek pat mokėjau o mano ne išmanusis...

Redagavo Qwerty2k

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kai aš pirkau pirmąjį TV Samsung c8000 led 3d smart, mokėjau 1600£ plius dar 2-jus 3d akinius už 160£
Aišku jei dabar pirksiu tai pirksiu TV su 4K palaikimu, bet vėl bus aukštos klasės TV, nes žemos klasės tikrai aš nepirksiu

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pasiemiau snd samsung UF40F6320 telika 40 inchu tai patenkintas esu,kaip jusu nuomones apie jy ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

6 klasės TV , daugiau nieko neturiu ką pasakyti  :fedup:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

dėkui @narkata , dabar viskas aišku. O @Oligarchas visai normalų tv pirkai,nematau kažkokių minusų iškart,čia praktiškai pažiūrėsi ir pamatysi nebent kokį spalvų bajerį, juodos spalvos prastesnį atvaizdavimą, nu nebent,čia kaip pvz :) 

Redagavo tomashex

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, reik naujo televizoriaus.Gal ka pasiulit turit, investuot zadu iki 1000lt nebent brangesnis variantas butu tikrai kazkuo pranasesnis smarkei,tada galima ir daugiau investuot.pagrinde bus naudojama su ps3 zaist, bet atliks ir kitas funkcijas savo.ar apsimoka tuos smartus ziuret ar cia tik tam jie reikalingi, kad madinga dabar.ar ieskot gal net nenaujo o per skelbimus?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

svarbu butų full hd ir patariu imti nuo 32coliu istrižaines. Iki 1000lt smart tv tikrai neimčiau ;) ir žiurek kad skleistines dažnis butų bent 100hz ,50hz nepirk. Na ir baltos /juodos spalvų balansa patariu pasižiūret.o jungtis žiūrekis pagal savo poreikius,esminius dalykus išvardyjau :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.