ch0k3

Perku/Renkuosi Televizorių *BENDRA TEMA*

Rekomenduojami pranešimai

siaip tai as ir kalbu apie tos pacios klases bei metu tv lyginima,niekas ir nesako,jog lg la860 yra prastesnis uz sams'a c6000...

tiesiog, kai kurie zmones vienareiksmiskai teigia,jog lg karalius, neminedami nei modelio,tai neminejau ir as jokio... nesu tv ekspertas,bet nesu ir naujokas situose reikaluose...

Taip pat mini kaip ir tu apie samsunga, kas is review, kas is praktikos , kas dar is kaskur...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

atsiprasau, kad neparasiau modeliu,bet kas skaite diskusijas kai rinkaus tw, minejau ir turimo samsung modeli,bei imeciau lg foto su jo pavadinimu.as neaukstinu nei vienos firmos . Rinkaus tiek is philips samsung lg ir dar kaskurio gamintojo, tik is sony puses neradau to ko man reikejo uz man atitinkama kaina. O manajame tv yra viskas ko man reikejo. Tik yra minusu, tarkim juoda spalva. Ji yra tokia lyg isblukusi, zaidziant uncharted ir iejus i tamsią patalpą,tai ryskiai matosi,bet pameginsiu pazaist su spalwu nustatymais,gal sutwarkysiu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, gyvenau visa amziu su senu storu teliku per kury viskas atrodo lyg nupiesta, tai teko taupyt taupyt ir pritaupiau jau kazkiek tai nusprendziau pirkt kazka kad butu akiai malonus vaizdas, paskaiciau, kad Plasma nuo led skirias kaip diena nuo nakties, istikro draugas turi samsung telika uz 2.5k lt tai vaizdas gan blankokas... tai va siek tiek pagooglinau ir radau sioki toki varijanta. Galbut galetu kasnors ivertint ir pakomentuot ar pasiulyt geresniu varijantu uz panasia suma?

 

LG 60PH6700 Pigesnis su siuntimu gaunasi apie 3600lt ar LT uz panasia suma imanoma butu isigyt ar  cia gangeras varinatas ?
 
 
Radau dar toki varianta,  labai didelis skirtumas be kainos ir kad nera 3d ?
 
Redagavo Simonys

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na daugybe review perskaiciau ir perziurejau,tai pagal picture quality Sony W9 tik per nago juodima lenkia Samsung F8000. tiesiog reikejo laiko man priprasti prie kitaip atrodanciu sony spalvu ir tiek.

bet imant bendrai kaip tv, iskaiciuojant visas funkcijas ir kitus privalumus, tai F8000 visa galva lenkia W9. jei buciau pirkes tv lietuvoje,tai tikrai buciau emes Samsung,nes jis dar visu 1000lt (46 inch) ir pigesnis.

Dėl funkcijų tai net nesiginčysiu kad Samsung geriau. O dėl vaizdo tai čia mano asmeninė nuomonė pasižiūrėjus kaip rodo abu modeliai sudėti vienas šalia kito. :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

 

Sveiki, gyvenau visa amziu su senu storu teliku per kury viskas atrodo lyg nupiesta, tai teko taupyt taupyt ir pritaupiau jau kazkiek tai nusprendziau pirkt kazka kad butu akiai malonus vaizdas, paskaiciau, kad Plasma nuo led skirias kaip diena nuo nakties, istikro draugas turi samsung telika uz 2.5k lt tai vaizdas gan blankokas... tai va siek tiek pagooglinau ir radau sioki toki varijanta. Galbut galetu kasnors ivertint ir pakomentuot ar pasiulyt geresniu varijantu uz panasia suma?

 

LG 60PH6700 Pigesnis su siuntimu gaunasi apie 3600lt ar LT uz panasia suma imanoma butu isigyt ar  cia gangeras varinatas ?
 
 
Radau dar toki varianta,  labai didelis skirtumas be kainos ir kad nera 3d ?
 

 

As tai siulyciau imti is lt parduotuviu, kaina gausis panasi, bet bent garantini turesi

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kažkaip neina sutikti su tavim. Jei tu rašai kad neturi nei lg nei smasung tv, ir tiki vien apžvalgomis,tai liūdna. O @lileikiss kaip matom, praktiškai išbandė abu,ir jei reikėtų kažkuo tikėti,labiau pasitikėčiau praktika,negu kažkokiu matytu subjektyviu "review".

Pritariu. Aš manau kad ne visada tie review yra patikimi. Firma pamokėt babkių gali tai koks "specas" belekaip gerai atsilieps apie tą TV. (Čia tik mano pamąstymas)

Redagavo PixelPlayer

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

saliopis ir as jau tokia išvada per nakti padariau ir seip palyginau kelis variantus su uzsienio parduotuvem tai gavos tik 200lt pigiau tas vidurkis

 

na va dar panarsius paieskojus radau kelis patinkancius variantus galit padet issirinkt ?

 

 
Redagavo Simonys

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

 

saliopis ir as jau tokia išvada per nakti padariau ir seip palyginau kelis variantus su uzsienio parduotuvem tai gavos tik 200lt pigiau tas vidurkis

 

na va dar panarsius paieskojus radau kelis patinkancius variantus galit padet issirinkt ?

 

 
PANASONIC TX-P50ST60E

siek tiek brangesnis,bet techniskai geresnis,panasonic'ai plazmose nepralenkiami po kol kas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

 

saliopis ir as jau tokia išvada per nakti padariau ir seip palyginau kelis variantus su uzsienio parduotuvem tai gavos tik 200lt pigiau tas vidurkis

 

na va dar panarsius paieskojus radau kelis patinkancius variantus galit padet issirinkt ?

 

Abu tikrai geri, keista kad LG toks nebrangus,jame esanciu funkciju "per akis" man butu :)

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

plazminiai man asmeniskai ne prie širdies, jau geriau led tv rinktis. Paeik kelis punktus atgal sioje temoje, esu numetes nuorodu i ka atkreipti demesi renkantis tv.

siaip savuoju tv(42la660s lg) esu labai patenkintas, bet yra keli trukumai:

*Juoda spalva gan blanki, negrynai juoda,bet pazaidus su nustatymais truputi istaisyt ta problema galima.

*nepatariu pirkt smart tv iki 2k lt nes juose kartais megsta pakibti smart tv funkcijos. Tarkim youtubas. Bet siaip sistema gan sklandziai veikia ir man netrukdo.

* vos sugalvojau 3 trukuma, seip greitai nusiteplioja ekranas ir telikas gan sunkus,na kad sunkus gal reiskia kad kokybiskos dalys,seip korpusas metalinis.

 

Privalumai :

*tikrinau ar nesikeicia spalvos ziurint is ivairiu kampų, tv labai gerai rodo is bet kokio kampo , spalvų kokybe nepakinta.

* neminesiu tu visu 3d ir kitu funkciju kurios yra parasytos gamintojo puslapyje.

*gali prisijung pele ir klaviatura (nustebino)

*Jei turi kitu lg gaminiu ,kaip namu kinas arba kitas lg tv gali laisvai naudotis 1 pulteliu ant bet kurio tv. (nustebino,kai pirma kart pajungiau savo naujaji tv :D buvo taip - mano senasis lg tv buwo ijungtas, ir tuo metu paspaudziau ijungimo mygtuka su naujojo tv pulteliu ir pyst ziuriu senasis issijunge o naujasis isijunge :D ) si funkcija šeip gera kai po ranka neturi reikiamo pultelio ,tai su kito aparato pulteliu gali perjungt kanalus, reguliuot garsa, perjunginet ivesciu režima ir t.t.

* yra intikas, integruotas wifi ,skype ir zaidimu yra,bet dabar neina prisijungt prie lg serverin.beto man patiko internetine tv, bet reikia turet gan greita neta.

Viska pasakiau is savo patirties, bet nepersu pirkti butinai lg , siaip nei kiek nesigailiu nusipirkes ir paklojas 2k lt.

 

Turim taip pat samsunga 6 kartos kaip ir mano lg ,pirkom pries 2 metus sumokejom tiek pat ,bet skirtumas yra akivaizdus. Jei nori pamatyt kaip atrodo mano kambaryje nueik i mano galerija, esu nufotkines kai halo 2 losiam per xbox original.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Turim taip pat samsunga 6 kartos kaip ir mano lg ,pirkom pries 2 metus sumokejom tiek pat ,bet skirtumas yra akivaizdus. Jei nori pamatyt kaip atrodo mano kambaryje nueik i mano galerija, esu nufotkines kai halo 2 losiam per xbox original.

tai tu lygini samsunga 2m senumo (nesvarbu,kad is tos pacios ''svorio'' kategorijos) su lg, kuris 2013 modelis ?

as turiu tv kurio verte 6k ir tikrai jame matau daugiau nei 3 trukumus,tai cia zinai jau nuo zmogaus ir jo poreikiu priklauso...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

butent, sitame tv yra viskas ko man reikia, bet juk pasakiau kad 2 metu skirtumas, manau visi suprato.

Beto parasei kad telike už 6k lt matai daugiau nei 3 trukumus,bet argumentų ir irodymų neparasei. O as tuo tarpu isvardijau viska kaip yra is tikruju , o ne is kaskokiu reviewsu

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

butent, sitame tv yra viskas ko man reikia, bet juk pasakiau kad 2 metu skirtumas, manau visi suprato.

Beto parasei kad telike už 6k lt matai daugiau nei 3 trukumus,bet argumentų ir irodymų neparasei. O as tuo tarpu isvardijau viska kaip yra is tikruju , o ne is kaskokiu reviewsu

o tai kam tada pabrezei,jog matai skirtuma,tarp naujo tv ir 2m senumo ? :D tai cia bet kam turetu but aisku,jog skirtumas bus,del to brandas nekaltas.

nesuprantu kuo blogai yra pasiziureti/pasiskaityti review pries perkant tv ?

savo tv minusu nerasiau,nes zmogus ziuri visai i kitokius modelius,tai nemaciau ir tikslo cia ju rasyt. patenkintas esu tv kuri turiu,tik norejau pabrezti,kad net ir brangesni tu minusu neisvengia. tobulybej nera ribu,taip sakant :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

va butent ,bet kai nuo kineskopinio (ar kaip ten vadinas... As tai sakau telikas su subine :D) persoki ant plokscio ir dideles istrizaines ir su daugiau jungciu tv.tai tas tv tikrai palieka gera ispudi, galiu patvirtinti ,nes paciam taip buwo. :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

plazminiai man asmeniskai ne prie širdies, jau geriau led tv rinktis. Paeik kelis punktus atgal sioje temoje, esu numetes nuorodu i ka atkreipti demesi renkantis tv.

siaip savuoju tv(42la660s lg) esu labai patenkintas, bet yra keli trukumai:

*Juoda spalva gan blanki, negrynai juoda,bet pazaidus su nustatymais truputi istaisyt ta problema galima.

*nepatariu pirkt smart tv iki 2k lt nes juose kartais megsta pakibti smart tv funkcijos. Tarkim youtubas. Bet siaip sistema gan sklandziai veikia ir man netrukdo.

* vos sugalvojau 3 trukuma, seip greitai nusiteplioja ekranas ir telikas gan sunkus,na kad sunkus gal reiskia kad kokybiskos dalys,seip korpusas metalinis.

 

Privalumai :

*tikrinau ar nesikeicia spalvos ziurint is ivairiu kampų, tv labai gerai rodo is bet kokio kampo , spalvų kokybe nepakinta.

* neminesiu tu visu 3d ir kitu funkciju kurios yra parasytos gamintojo puslapyje.

*gali prisijung pele ir klaviatura (nustebino)

*Jei turi kitu lg gaminiu ,kaip namu kinas arba kitas lg tv gali laisvai naudotis 1 pulteliu ant bet kurio tv. (nustebino,kai pirma kart pajungiau savo naujaji tv :D buvo taip - mano senasis lg tv buwo ijungtas, ir tuo metu paspaudziau ijungimo mygtuka su naujojo tv pulteliu ir pyst ziuriu senasis issijunge o naujasis isijunge :D ) si funkcija šeip gera kai po ranka neturi reikiamo pultelio ,tai su kito aparato pulteliu gali perjungt kanalus, reguliuot garsa, perjunginet ivesciu režima ir t.t.

* yra intikas, integruotas wifi ,skype ir zaidimu yra,bet dabar neina prisijungt prie lg serverin.beto man patiko internetine tv, bet reikia turet gan greita neta.

Viska pasakiau is savo patirties, bet nepersu pirkti butinai lg , siaip nei kiek nesigailiu nusipirkes ir paklojas 2k lt.

 

Turim taip pat samsunga 6 kartos kaip ir mano lg ,pirkom pries 2 metus sumokejom tiek pat ,bet skirtumas yra akivaizdus. Jei nori pamatyt kaip atrodo mano kambaryje nueik i mano galerija, esu nufotkines kai halo 2 losiam per xbox original.

 

 

vakar nuejau y technorama klaipedos akropolyje paziuret teliku koks skirtumas yra, ir sugalvojau paklaust konsultanto kur ir padariau klaida, gavos taip, kad nusipirkau :D nebuvau moraliskai pasiruoses tokiu faktu atlaikyt kokius pasake na bet gryzes namo isbandziau tai yspudi paliko tikrai gera, deja pervelai paskaiciau tavo komentara del smart nes istikro pastebejau ta dalyka del strigimo, bet nemaiso tai ir kaina prienama buvo :) va stai toks variantas http://www.tvsale.lt/product.php?id_product=325&gclid=COSX5O78zbwCFUj4wgodMngAow mokejau 2300 su 5 metu garantija

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.