ch0k3

Perku/Renkuosi Televizorių *BENDRA TEMA*

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki. Kaip ir daugelis sios temos dalyviu, esu TV pasirinkimo kelyje. Renkuosi su 32 coliu istrizaine. Pagrindiniai kriterijai: gera ziurejimo kokybe tiek tv, tiek filmams, Smart TV su pilna narsykle ir flash ziurejimo galimybe. Del pastarojo teko atmesti Philips variantus. Po daugelio svarstymu liko du variantai:

https://www.neriba.lt/vaizdo-technika/samsung-ue32f4500awxxh.html

http://www.bigbox.lt/Vaizdo-ir-garso-technika/Televizoriai/Televizorius-LG-32LN577S-LED-32-Smart.html

Pirmojo privalumai: grazus dizainas, plonesnis korpusas. Minusas: Hd ready. Antrojo privalumas: Full Hd. Minusas: storas korpusas. Visa kita pagal duomenis panasiai.

Salia vieno prie kito palyginti galimybes nebuvo, bet atrodo paprastam ziurejimui skirtumo nera. Kokia jusu nuomone del full hd raiskos? Kuri visgi patartumet rinktis?

Na paieskok ir kitu variantu. Kur hd ready tai tikrai neverta, nes pats turiu 32coliu full hd, ir jei ziuriu filma pvz is usb 720p, tai is arti sedint jau matosi truputi kvadraciukai,nors nezymiai. o 1080p ziurint jau viskas detalu,grazu. Taip kad ir su 32coliais matau skirtuma . Antrasis tv kur nurodei LG  (pats turiu siek tiek senesni LG), neblogas, tik idomu ar istaise jie su garso kodekais bedas,pasidomek? seniau lg DTS garso kodeko nepalaikydavo,o dabar geros raiskos filmai su tokiu garsu pagrinde (cia aktualu jei is usb ar hdd ziuresi prijunges prie tv)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Šventėm nusprendėm atsinaujinti televizorių, biudžetas apie 2000Lt. Gal kas turit pasiūlymų optimaliausiam variantui? Aišku būtų gerai kuo didesnė įstrižainė, bet kad nenukentėtų vaizdo kokybė. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

vat as nusprendziau kad man reiku smart tv jau pats laikas,norisi samsung max 40 inc dabar turiu lg 42 inch tai didokas man,ko norisi is tv tai geru spalvu ka samsung manau tikrai pasiulit gali,ziurejau snd shopuose led smart tv 40 inch 500 svaru,taciau norisi suzinot gal kas kokius geresnius tv naudojat is samsung firmos kad butu su 3d ir smart? siulkt varijantus ir argumentuokit kodel

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Šventėm nusprendėm atsinaujinti televizorių, biudžetas apie 2000Lt. Gal kas turit pasiūlymų optimaliausiam variantui? Aišku būtų gerai kuo didesnė įstrižainė, bet kad nenukentėtų vaizdo kokybė. 

Philips 42PFL5038K labai neblogas variantas už panašią kainą eina, pats turiu jau kelis mėnesius tai jokių nusiskundimų visiškai :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

vat as nusprendziau kad man reiku smart tv jau pats laikas,norisi samsung max 40 inc dabar turiu lg 42 inch tai didokas man,ko norisi is tv tai geru spalvu ka samsung manau tikrai pasiulit gali,ziurejau snd shopuose led smart tv 40 inch 500 svaru,taciau norisi suzinot gal kas kokius geresnius tv naudojat is samsung firmos kad butu su 3d ir smart? siulkt varijantus ir argumentuokit kodel

Turiu SAMSUNG 40" SLIM LED ES6710, pačiu tv esu labai patenkintas, gal norėtusi tik didesnio. Manau visus tavo reikalavimus atitinka, kadangi yra 3D, smartas, spalvom taip pat nesiskundžiu. Mano manymu geras variantas, kaina taip pat nesikandžioja.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na va, praėjo viena kita savaitė ir galiu parašyti šiokį tokį atsiliepimą apie modelį, kurį rekomendavo Impaler. Taigi, dydį ėmiau 42colių ir pilnai užtenka mano dydžio kambariui, mokėjau 2730Lt ir pirkau iš audiokomponentai.lt. tarp kitko, įdomus pastebėjimas - elix parduotuvėj toks pat modelis ~2800Lt, o audiokomponentai parduotuvėj 2700Lt (2730Lt su atsiuntimu), bet, gavus prekę ir pažiūrėjus į garantinį, pamačiau, kad prekė atkeliavusi iš elix parduotuvės (su inicialais ir logo ant pirkimo popieriaus). Pats televizorius labai išvaizdus, dizainas akiai malonus. Patiko, kad stovas sukinėjasi į šonus. Dėl kanalų kokybės, tai nieko gero pasakyti negaliu iš šios pusės, BET taip yra todėl, kad pas mane kabelinė analoginė transliacija, žiūresim kaip bus su skaitmenine. Prie to paties, su kabeline analogine tv nemaž funkcijų yra neprieinama. Kanalų kokybė prasta, bet filmų tai ohoho, nuostabi kokybė, jau geriau mano akiai ir neriekia. Yra dvi demonstracinės nuotraukos TV atmintyje, kad pažiūrėti BRAVIA sugebėjimus, tai išsižiojau pamatęs, kaip grąžiai atrodo nuotraukos, tiesiog tobulai. Dėl filmų paleidimų, žinoma piratinių, tai vienas iš konsultantų sakė, kad be media player'io filmų paprastų (mkv formato ir pan.) nepaleis TV, nes neturi kodekų tokių ar 3D filmų neišeis pažiūrėti, bet, kiek žiūrėjau, tiek ir pasileido viskas be problemų ir daug įvairių filmų ir tas pats 3D formato filmas. Dėl muzikos, tai per daug nerekia tikėtis, nes visgi telikas. Rašo kad yra erdvinis garsas, bet to nelabai pastebėjau, gal, norint tai patirti, reikia turėti garso sistemą. Interneto ar programėlių dar neišbandžiau. Tai va, kas šiuo metu šovė į galvą, tą ir aprašiau. Overall, labai dėkingas gerbiamam Impaler'iui, kad parekomendavo puikų TV modelį, taip pat ir aš rekomenduoju tiems, kas ieško gero TV už ~2800Lt. 

 

ps. beraštis esu tai atleiskit už skirybos ar gramatikos klaidas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Featfest, su 42 coliu tv tikiu kad kabelinės analogines tv tau turėjo atrodyti prastokai :D as su 32 coliu tokią tv kai pasijungiau,tai omg.. jau išsilieja vaizdas,teko daryt 14:9 formatą nes nesmagu žiūrėt,ir tai iš šonų juostos lieka :/ va skaitmeninę buvau pabandęs,tai šiek tiek geriau,bet hd kanalai atrodė nuostabiai,tai tavo dydžio tv tikrai jaustum skirtumą. ir aišku,patogios skaitm. tv funkcijos kaip programų gidas, ką dabar rodo ir kiek truks labai patogu kai išbandai :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

malonu, kad patiko TV, jo, aš kai pirkau iš varle.lt savąjį TV, tai ant jo buvo ogmios centro duomenys, o ten TV irgi brangiau kainavo. keistai ten jie..

 

aš savojo kokybe irgi labai patenkintas :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

gal galetumet pasiulyti tv?

 

butinai turetu but :

*hdmi,

*vga,

*av ,  

*component

*usb jungtys.

 

i ka atkreipti demesi renkantis tv? geriau lcd, led ar plazminis?




Kas nors gal turite tokią funkcija televizoriuje? Kaip žaidžiasi su PS3? Yra bandžiusių su aktyviais akiniais ir pasyviais? Iš įrašo atrodo labai gera funkcija. Įdomu ar ir realiai taip gerai žiūrisi viskas.



Kiek supratau pas LG su pasyviais akiniais skirtinguose stikluose, rodo skirtingus vaizdus (kam taip padarė gamintojus?). Bet galima tai ištaisyti:

 

 

kaip si funkcija vadinasi?

Redagavo lileikiss

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kaip si funkcija vadinasi?

Pas LG Dual Play

Pas Sony SimulView

Pas Samsung Dual View

 

Pirkau LG ir geras privalumas 3D televizoriaus. Matai visą ekraną, kai yra split-screen. Nepamainomas dalykas, kai žaidi dviese.

Redagavo Mantinijo

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pas LG Dual Play

Pas Sony SimulView

Pas Samsung Dual View

 

Pirkau LG ir geras privalumas 3D televizoriaus. Matai visą ekraną, kai yra split-screen. Nepamainomas dalykas, kai žaidi dviese.

aciu , kai salone rinksiuos televizoriu bus parasyta prie televizoriaus kad si funkcija yra? kaip supratau ne ant visu 3d televizoriu si funkcija dar yra?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

aciu , kai salone rinksiuos televizoriu bus parasyta prie televizoriaus kad si funkcija yra? kaip supratau ne ant visu 3d televizoriu si funkcija dar yra?

Ant visų naujų jau turėtų būti. Galbūt pigiausiuose ne visur yra. Prieš eidamas į saloną, užsuk į parduotuvės internetinį puslapį ir įsitikink, kurie turi. Redagavo Mantinijo

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš irgi šį rudenį tą patį vargą praėjau rinkdamasis...

 

Todėl drąsiai tau už tą kainą rekomenduoju - SONY KDL-42W805 LED 42" 3D Smart. 3D tik prastesnis jame, o visa kita gerai, tiesa dar aiškina kitur, kad juoda nėra totaliai juoda, bet čia kažin ar pastebės paprasti žmonės kaip mes. :) Googlink, kitur pigiau gal bus. Na o aš pats ant švenčių imsiu SONY KDL-40W905 LED 40" 3D Smart, ji jau radau už 3800 lt, laukiu gal dar kur nukris kaina žemiau.

keistai,bet pas mus (uk) Sony w905 yra pigesnis nei Samsung F8000 o kaip matau LT, tai atvirksciai, bent jau topo centre. niekaip negaliu apsispresti kuri imti :D

zinau ,jog techniskai jie labai panasus,bet taip pat kekvienas turi ir savu pliusu.dar ziurineju ir i panasonic plazmas uz panasia kaina,bet baugina kazkaip,kad prie sauletos dienos (i kambari patenka daug saules sviesos), sudetingiau isziureti juose vaizda.

gal kas pasidalins pamastymais?

p.s. pagrinde tv imu del geiminimo bei filmu.

Redagavo shaokan

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

aš Soniu labai džiaugiuosi, puikus TV. dėl plazmos atkreipk dėmesį, kad su laiku greičiau išbluks spalvos ir daugiau elektros ryja.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.