ch0k3

Perku/Renkuosi Televizorių *BENDRA TEMA*

Rekomenduojami pranešimai

Dar norejau paklausti kaip su tais Hz? Kiek yra gerai ir kiek pakankamai? Aciu labai.

 

Aciu. Nusipirkau Sony.

 

nu skaitosi 100+ gerai ,bet ir nuo tų 60hz nieko blogo nebus. Tie hercai nurodo kiek kartų per sekunde ekranas atnaujina vaizdą ,nuo daugiau hz vaizdas ekrane skladžiau atrodo . Parduotuvėse gali pasižiūrėti kaip atrodo su 60 hz ir su kokiais 400 ar 800.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nu skaitosi 100+ gerai ,bet ir nuo tų 60hz nieko blogo nebus. Tie hercai nurodo kiek kartų per sekunde ekranas atnaujina vaizdą ,nuo daugiau hz vaizdas ekrane skladžiau atrodo . Parduotuvėse gali pasižiūrėti kaip atrodo su 60 hz ir su kokiais 400 ar 800.

 

Va sita nusipirkau: http://www.cclonline.com/product/112800/KDL42W653ABU/Televisions/Sony-W65-Full-HD-42-inch-Edge-LED-Backlit-Television/PLA0434/

Su Sony nemanau kad bus problemu :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki. Planuojam ryt važiuot į krautuvę pirkti naujo televizoriaus. Apie televizorius daug nenusimanau, todėl reikia jūsų pagalbos/konsultacijos. Į televizorių bus žiūrima iš 3-4m. atstumo, žinau, kad įstrižainei tai turi įtakos.

 

 

PS ant jo žadu intensyviai game'int pasijungus ps3  :sweet:

 

Ypatybės :

 

Įstrižainė netūrėtų siekti 100cm

Nepakabinamas 

Pirmoj vietoj - vaizdo kokybė

Kaina iki 3k LT

Visi tie navarotai (3D, smart'ai ir pan.) nėra būtini, bet nepamaišytu

 

Atrodo tiek iš tų ypatybių.

 

Pirmenybę duočiau Sony televizoriams, bet, žinoma, nenurašau ir kitų firmų

 

Persiprašau, per skubėjimą nepastebėjau, kad tokiem dalykam yra bendra tema. Jei galit, moderatoriai perkelkit temą į bendrąją.

Redagavo FeatFest

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

 nezinodamas i ka ziureti ziurek i spec lentele, nors skirtingi modeliai su vienodais spec gali tureti savu + ir-

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai taip. Is spec lenteles galima pasakyti, kad geras, nes daug visokiu technologiju prirasyta, taciau ne visada taip, taip pat ir su smart telefonais - jei brangus su daug ypatybiu, tai dar nereiskia, kad geras ir vertas savo kainos.

 

Del TV tai zinau, kad maziausiai jau 100Hz reikia ziureti, kad butu apie 5ms, geriausia (?) LED (kazkur skaiciau, kad LED geriausi - Sony, o LCD - Phillips). Tiesa ? Noretus, kad parekomenduotumet konkretu modeli, kuri gal kas turit ar draugas turi, ar panasiai

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš irgi šį rudenį tą patį vargą praėjau rinkdamasis...

Todėl drąsiai tau už tą kainą rekomenduoju - SONY KDL-42W805 LED 42" 3D Smart. 3D tik prastesnis jame, o visa kita gerai, tiesa dar aiškina kitur, kad juoda nėra totaliai juoda, bet čia kažin ar pastebės paprasti žmonės kaip mes. :) Googlink, kitur pigiau gal bus. Na o aš pats ant švenčių imsiu SONY KDL-40W905 LED 40" 3D Smart, ji jau radau už 3800 lt, laukiu gal dar kur nukris kaina žemiau.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš irgi šį rudenį tą patį vargą praėjau rinkdamasis...

 

Todėl drąsiai tau už tą kainą rekomenduoju - SONY KDL-42W805 LED 42" 3D Smart. 3D tik prastesnis jame, o visa kita gerai, tiesa dar aiškina kitur, kad juoda nėra totaliai juoda, bet čia kažin ar pastebės paprasti žmonės kaip mes. :) Googlink, kitur pigiau gal bus. Na o aš pats ant švenčių imsiu SONY KDL-40W905 LED 40" 3D Smart, ji jau radau už 3800 lt, laukiu gal dar kur nukris kaina žemiau.

 

Geras variantas, bet per didelis, nes pas mane salionas per mažas tokiai įstrižainei :sad: jau didžiausia įstrižainė 37coliai. Kuo mažesnis TV, tuo prastesnis ?

 

EDIT: pertvarkėm, permąstėm ir naujai pamatavus tinka toks dydis, tik įdomu ar pavyks rasti Telšiuose tokį modelį.

Redagavo FeatFest

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

jei nepavyktų tai drąsiai googlink va taip:

site:*.lt "42W805"

arba tik w805 ar 42-w805, kol rasi kas geriausią kainą siūlo. ir dar būtinai atkreipk dėmesį ar 5 metus garantija duoda, nes ne visi prekeiviai ją duoda kažkodėl. Žodžiu būtinai prašyk 5 metų. Galimas daiktas, kad kai kurie prašys ~3%+ vertės (kas išeis ~100 lt) už 5 metų grantiją vietoj 2.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kiek buvau krautuviu ir kiek internete ziurejau tai tik 2 metus duoda, o Topocentras nori 13proc nuo kainos, kad butu 5 metu garantija. Taip paprastai, kad butu 5metu garantija, abejoju, kad yra

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kazkaip per daug gerai pas tuos elix :D siuntimas is Kauno i Telsius nemokamas, pinigus galiu i rankas arba banko pavedimu, garantija tokia kokia sony duoda (kiek supratau, tai 5metai), TV jau antradieni pas mane butu. Pats is ten pirkai ir viskas tvarkinga, taip kaip jie sako ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nu tai, o ko tau bijoti, jeigu mokėjimas tik gavus prekę? viskas normaliai man atrodo. ne, nepirkau dar, laukiu dar, kol kainos kris iki kitos savaitės galo ir kogero tada imsiu ten kur bus pigiausia.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na as nebijau, tik paziurejus ka kitos krautuves siulo, tai cia atrodo per gerai. O del to dalyko, kad norint 5metu garantijos, reikia uzsimoket 10proc nuo kainos, tai cia gerai ar buna, kad be jokiu uzsimokejimu duoda tokia garantija ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki. Kaip ir daugelis sios temos dalyviu, esu TV pasirinkimo kelyje. Renkuosi su 32 coliu istrizaine. Pagrindiniai kriterijai: gera ziurejimo kokybe tiek tv, tiek filmams, Smart TV su pilna narsykle ir flash ziurejimo galimybe. Del pastarojo teko atmesti Philips variantus. Po daugelio svarstymu liko du variantai:

https://www.neriba.lt/vaizdo-technika/samsung-ue32f4500awxxh.html

http://www.bigbox.lt/Vaizdo-ir-garso-technika/Televizoriai/Televizorius-LG-32LN577S-LED-32-Smart.html

Pirmojo privalumai: grazus dizainas, plonesnis korpusas. Minusas: Hd ready. Antrojo privalumas: Full Hd. Minusas: storas korpusas. Visa kita pagal duomenis panasiai.

Salia vieno prie kito palyginti galimybes nebuvo, bet atrodo paprastam ziurejimui skirtumo nera. Kokia jusu nuomone del full hd raiskos? Kuri visgi patartumet rinktis?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.