ch0k3

Perku/Renkuosi Televizorių *BENDRA TEMA*

Rekomenduojami pranešimai

Manau kaip zaidimams per mazas ekranas, reiketu mano manymu, bent 32coliu. Bet cia aisku tikmano nuomone. Geriausia butu jei pasakytum kokia suma gali isleisti ant Tv ir mes tau patartumem

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na as pats nezinau tos tikslios sumos kadangi pirksiu po vasaros o vasara dirbsiu ir nezinau kiek uzdirbsiu o dabar po skelbimus narsau ir ieskau gal ka pigaus rasiu ir anksciau nusipirksiu bet kogero teks klausti jusu nuomones kai turesiu tikslia suma :P

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Rinktis 6 menesius pries pirkima? :P Koki dabar issirinksi telika jis nupigs, o per ta laika geresnis telikas papigs ir bus tokios pat sumos kokia ir dabar galvoji isleist...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai va nusprendziau nusipirkt nauja telika,betnlbjuose gaudaus. Galgaletumet patart koki pasirinkt telika kad butu 40 coliu ir iki 4000Lt.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

SAMSUNG 32" LED-TV D6500 kaina 2000lt apsimoka?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu biski per didele kaina jo yra seip kaskur turetu kainuoti apie ~1800lt (bet aisku cia lietuva kainos buna kartais tikrai perlektos)

nes seip UK kaina yra ~419svaro

 

Seip radau simtu pigiau http://www.mediashop.lt/vaizdo-ir-garso-technika/televizoriai/led-televizoriai/ue32d6500vsxxh-samsung-televizorius-led

 

 

6 klases TV

smart tv

Nu tik neturi 3D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na nusipirkau as ta samsung D6500 TV ir ka galiu pasakyt kad achujenas tv rodo ziauriai graziai garsiai groja paprastas valdymas tik dizainas galetu but grazesnis:) pacio 3D dar nebandziau neturiu akiniu...bet siaip rekomenduoju si tv tikrai pas mane 80cm istrizaine kaip mano kambarij tai pilnai uztenka bet ausku noretusi didesnes:)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki vyrukai, kas mane pamena ikirejau su xboxu :D xboxa turiu, dabar bandysiu ispest info apie televizorius. Taigi domina TV kaskur uz 1500lt ~. noriu geros raiskos, istrizaines apie 1m. idomu ar i tokia kaina isitektu 3d funkcija? nezinau ar dydziai turi itakos xboxso atkurimui. pavizdiui sakykim ar yra kaskoks televizoriaus dydis kuris puikia tinka zaidziant xso zaidmus. siulimai, pasiulimai. isanksto dekoju :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki taigi ruosiuosi prikti nauja televizoriu

 

Biudzetas:1600-1800LT

Salis:Lietuva

Dydis:81cm

 

Televizoriaus savybes

 

3D

FULL-HD

 

ka patartumete pirkti

Esu issirinkes si TV http://www.mediashop.lt/vaizdo-ir-garso-technika/televizoriai/led-televizoriai/32lw4500-lg-led-televizorius ka galite pasakyti apie ji?gal kas turite ji?Taip pat pasiulikte savo variantu

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki taigi ruosiuosi prikti nauja televizoriu

 

Biudzetas:1600-1800LT

Salis:Lietuva

Dydis:81cm

 

Televizoriaus savybes

 

3D

FULL-HD

 

ka patartumete pirkti

Esu issirinkes si TV http://www.mediashop.lt/vaizdo-ir-garso-technika/televizoriai/led-televizoriai/32lw4500-lg-led-televizorius ka galite pasakyti apie ji?gal kas turite ji?Taip pat pasiulikte savo variantu

 

Patarčiau šitą http://www.mediashop.lt/vaizdo-ir-garso-technika/televizoriai/led-televizoriai/32pfl7406k-02-philips-led-televizorius

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal kas turit LG 32LW570S? kaip 3D vaizdas žaidziant zaidimus?

 

as turiu LG, siaip pilnaverte 3D funkcija kolkas turi tik keli žaidimai (AC:R ir COD:BO) ir tai jie eina 720p, na cia apie xbox as, ps3 gal daugiau turi.

Bet beveik viesiem žaidimam kuriuos losiu ijungiu 2D i 3D konvertavima ant TV, man daug gražiau atrodo vaizdas plius atsiranda nedidelis gylis žaidime.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.