ch0k3

Perku/Renkuosi Televizorių *BENDRA TEMA*

Rekomenduojami pranešimai

Nebus pries ka pasigirti paskui :fedup:

 

Ne į temą

Aj nu tai aisku cia dar vaikiskas toks poziuris ,kad reikia pasustravot pries kitus :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ar verta pirkt toki telika, ar nebus taip, kad mano mociute su virbalais ismezga geresni 3d efekta nei sis telikas?

Beje siandien, bet kuriuo atveju nusipirksiu tv tai jei sitas labai blogas, gal turit ka geriau pasiulyt? :thumbsup4: dekui

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ar verta pirkt toki telika, ar nebus taip, kad mano mociute su virbalais ismezga geresni 3d efekta nei sis telikas?

Beje siandien, bet kuriuo atveju nusipirksiu tv tai jei sitas labai blogas, gal turit ka geriau pasiulyt? :thumbsup4: dekui

 

Kokio dydzio reikia? ir iki kokios kainos?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

32'' kitoks nelabai telpa, kaina iki ~2000lt.

 

3D labai gerai atkuria LG, akiniai patogus ir pigus. 3D filmu pasirinkimas nera didelis, bet cia ne problema, laikui begant padauges.

Didziausia problema su LG mano galva tai kad telikai nepalaiko DTS garso (nenusipirke licencijos) o daugiau nei puse HD filmu yra su DTS takeliu.

takeli aisq galima konvertuoti, i Doulby Didital (AC3), bet uztrunka nuo 10 iki 30min priklausomai nuo failo dydzio ir kompo galingumo.

na aisq jei LG nusipirks licencija tai isleis update su DTS supportu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dekui uz informacija, bet vis tiek nusipirkau lg lw5500 ir esu ziauriai patenkintas. Katik ziurejom step up 3d, labai graziai atkure efektus.

 

Ne į temą

Viper kol kas neturiu vip neguliu uzdet + sori :D kai turesiu butinai uzdesiu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dekui uz informacija, bet vis tiek nusipirkau lg lw5500 ir esu ziauriai patenkintas. Katik ziurejom step up 3d, labai graziai atkure efektus.

 

Ne į temą

Viper kol kas neturiu vip neguliu uzdet + sori :D kai turesiu butinai uzdesiu.

 

o is kur siuntei filma? ir ar leidai tiesiai per USB?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Siunciau is linkomanijos. Leidau per usb, bet despicable me ir dar viena filma tik per pc paleido, formatas netiko.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Siunciau is linkomanijos. Leidau per usb, bet despicable me ir dar viena filma tik per pc paleido, formatas netiko.

 

jei lietuviskai dubliuotas irgi nepaleis, kinofano realyzai kažkaip ta garso takeli force'ina ir taip telikas mato kaip sugadinta faila.

o kaip tu PC pajunges prie TV, per HDMI? nes kitu atveju deje kentes kokybe siek tiek.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Taip per hdmi, parduotuvej patare, kuris tiks 3d filmam is pc paleist. Bet jei per pc leidziu filma labai mirguliuoja vaizdas, akys greit pavargsta, is usb tas pats filmas eina be problemu. Reiks gal pasieskot info kaip viska sutvarkyt ant tv, nes pc antras ekranas lyg ir gerai sukonfoguruotas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki turiu klausima pas mane toks lievas lb telikas ten palaiko vos 640p ar dar maziau, ir yra scart jungtis ir tulpiu tai va as visalaik per scart buvau pajunges o gal per tulpes geresnis vaizdas :??? modelio nezinau teliko bet cia jis

 

Ne į temą

ir dar ar vertas jis tiek ??

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki turiu klausima pas mane toks lievas lb telikas ten palaiko vos 640p ar dar maziau, ir yra scart jungtis ir tulpiu tai va as visalaik per scart buvau pajunges o gal per tulpes geresnis vaizdas :??? modelio nezinau teliko bet cia jis

 

Ne į temą

ir dar ar vertas jis tiek ??

 

per scart 576i per tulpes 480p.

ir nevertas jis tokiu pinigu 150lt max

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne tiesiog planuoju paimti 40D6500 :) Tai gal kas atsiliepimus pasakytu kokius. 3D nera aktualu, bet reiketu ka butu vaizdo kokybes apgreidas. Dabar turiu 32C530 :>

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.