tomasvilda

Liteon 83850-v2 ir Liteon 93450 dvd hack'as

Rekomenduojami pranešimai

Taigi scenoj atsirado budas kaip nulauzti naujausius liteon'us ir juos nuflashinti.

 

-Lift pin 101 and 122 (The MT Chip)

-solder a cable to pin 100, pin 101 and one to 3,3V

-use a 2-way switch which either connects 101 to 3,3V or to 100

-put the switch into the position so that it connects 100 to 101

-power drive

-start Dosflash, it will recognise the SPI with Status x72

-if you read it out now, it will just give you a .bin full of FFFFFFFF, but thats OK, this is how we tricked the Flash Controller to think the SPI is empty

-put the switch in the other position (so that 101 is connected to 3,3V)

-now read the flash

lietuviskai kalbant, dvd rom'e stovi chip'as apipiltas epoxy (kuri gan lengvai nusiima prie ~350laipsniu), poto pakeliami du pin'ai 101 ir 122. tarp 100, 101 ir 3.3v prilituojamas 2-way tumbleris. Toliau pagal auksciau instrukcija. Istraukiamas dump'as, JF'as istraukia is dump'o key, ir atgal jau galima sukisti 83850 ixtreme 1.6 fw. Tai tiek. Pokolkas lengvesnio budo nera.

 

Kas nori paaukoti savo nenuflashinama konsole? ;) Isbandysiu, jei viskas gerai nuflashinsiu, jei ne galesit naudoti kaip dvd grotuva :)

 

Papildymas: kartu istraukiamas ir original fw :) Taigi galima bus atstatyti liteon'us (visus) i originalia bukle.

Redagavo tomasvilda

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na kadangi visi liteon'ai vienodai gerai issitraukia naujuoju budu, reikes ryt pabandyti saviski liteon ismesineti :)

 

Papildymas: cia kiti taskai, kurie yra lengvai prieinami ir nereikia numineti epoksido ir lysti prie chip'o koju

 

Nuotrauka

Redagavo tomasvilda

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki

 

esu naujas, zalias ir mano xbox toks pat jaunas 2009-11-07 MFD. kaip ir parodyta gide uzmaciau geltona laida LIteOn'o - klausimas ar sita konsole eis nufleshint ar turiu dar laukti stebuklu??

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki

 

esu naujas, zalias ir mano xbox toks pat jaunas 2009-11-07 MFD. kaip ir parodyta gide uzmaciau geltona laida LIteOn'o - klausimas ar sita konsole eis nufleshint ar turiu dar laukti stebuklu??

Eis ir dar yra pusiau keptas gidas ;)

Redagavo Lukrin

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

na gidais nesinauduosiu, geriau patikesiu tais kas uzsiema flashinimu.

skaiciau vakar cia viska, man jau galva sprogsta. man reikes activate.iso? patchint? is wave 4 i wave 3 (nors nieko neraukiu kas tai) daryt?? ar tiesiog galesiu irasyt pati zaidima i dvd dl ir zaist?? kokio fw laukt man irasys - 1.6 ar 1.61??

 

aciu uz atsakymus

Redagavo GorDo

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na gidais nesinauduosiu, geriau patikesiu tais kas uzsiema flashinimu.

skaiciau vakar cia viska, man jau galva sprogsta. man reikes activate.iso? patchint? is wave 4 i wave 3 (nors nieko neraukiu kas tai) daryt?? ar tiesiog galesiu irasyt pati zaidima i dvd dl ir zaist?? kokio fw laukt man irasys - 1.6 ar 1.61??

 

aciu uz atsakymus

Dabar jau yra fw nuneši meistrui

Ne į temą

(pažiek į mano parašą)
tada jis nufleshins i 1,61 arba 1,6 non stelf ir tada be jokiu activate tik, kad į live negalėsi.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

cia su nonstealth negalesiu ar su abiem negalesiu?? paziurejau parasa, gaila as is klp

Live su abiem negalėsi

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei fleshintas boxas bana gausi. Sumokesi pinigus ar ne.

turejau omeny kad dabar su nefleshinta konsole.

kadangi nesu toks crazy ant tu network zaidimu. tai manau man tas Live nera aktualus aplamai, tuo pasekoje reiks fleshint.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tai vat atsirado naujas zaisliukas xbox padangeja placiau apie ji rasite CIA nebrangus bet geras pagalbininkas istraukiant raktus is 83450 v2 ir 93450 modeliuku ar jei kam reikia original FW tai vat jau toki uzsisakau reiks ismeginti kai pasikeiciu kompa kad nebebuciau XBL ban :rofl:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

atsirado jau pries 2 savaites, gaila kad panaudojimas beveik vienkartinis

nu tikrai nevienkartinis jei moki naudotis lituokliu :) siaip radau as ji tik vakar todel is papostinau uzsisakiau tad jei pasiseks perkant nauja konsole gauti 93450c dvd roma tada teks isbandyti

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.