sniperys

PS3 PSN Lietuva

Rekomenduojami pranešimai

Ne į temą

Nepykit, bet patiko(kazkodel juokas sueme, zinau kad isvadinsit nesusipratusiu, paprasciausiai nuotaika pakele) - ,,kokiu tikslu kviečiate į draugus".

Nu nereikia čia kabinėtis prie žodžių ir daryt iš to bairio, kai ir taip visi supranta apie ką čia kalba eina.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki tautieciai gal yra turinciu blazblue calamity trigger arba marvel vs. capcom 2 ir norinciu pasimusti? :) psn id ispaans

Redagavo ispaans

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki gal kas losia is lietuviu Killzone 2 ar Motorstorm:pacific rift ant online?Jei kas losia parasykit man .Mano nikas regis232

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

PSN: FallenLtu

Zaidimai: BattleField BadCompany2, sia savaite tureciau gaut LittleBigPlanet.

Kvieskit kas norit palost kartu ir nebutinai :unsure:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Opa opa, wader93 tuoj sugrys :() keliu dienu begije patikslinsiu kokius game losiu online :))

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Opa opa, wader93 tuoj sugrys :() keliu dienu begije patikslinsiu kokius game losiu online :))

Saunu, labai saunu :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Chebra, noriu labai gražiai visų naujokų paprašyti: nekvieskit manęs į draugus tam, kad padėčiau gauti kažkokį trofėjų. Man jau nebejuokinga, kai net 8 (!!!!) žmonės prašė padėti su MW2 SO misijom. Mane jau vimdo nuo tų Spec Opsų. (5 kartus dėl kitų kankinausi :D ) Tikiu, kad ne manęs vieno prašot pagalbos, bet kodėl prašot pas tuos, kas jau turi trofėjus? Susikooperuokit gi su tais, kas dar negavęs trofų, ir ne tik sau pasidarysit trofėjų, bet tuo pačiu ir kitam žmogui padėsite. Visada galima susirasti žmogų ir užsienio forumuose (Pvz.: http://www.ps3trophies.org/forum/). Gerbkit svetimą laiką. Ačiū.

Redagavo SudraSkytaS

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Chebra, noriu labai gražiai visų naujokų paprašyti: nekvieskit manęs į draugus tam, kad padėčiau gauti kažkokį trofėjų. Man jau nebejuokinga, kai net 8 (!!!!) žmonės prašė padėti su MW2 SO misijom. Mane jau vimdo nuo tų Spec Opsų. (5 kartus dėl kitų kankinausi :D ) Tikiu, kad ne manęs vieno prašot pagalbos, bet kodėl prašot pas tuos, kas jau turi trofėjus? Susikooperuokit gi su tais, kas dar negavęs trofų, ir ne tik sau pasidarysit trofėjų, bet tuo pačiu ir kitam žmogui padėsite. Visada galima susirasti žmogų ir užsienio forumuose (Pvz.: http://www.ps3trophies.org/forum/). Gerpkit svetimą laiką. Ačiū.

Tai i draugus gali isideti, juk koks skirtumas. Nebent pas tave 100tais prasosi i draugus, tada uzjauciu iskarto :D O del trofejaus gavimo message'a nusiunti su tekstu "Ne". Beje kadangi lietuviskai bandai rasyt, ne taip kaip as, pasitaisyk zodi "Gerpkit" i "Gerbkit"

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Na ne šimtais, bet per savaitę kokie 3-5 žmonės stabiliai būna. Ir dažniausiai aišku užsieniečiai (su kuriais onlaine susitinkam kokio nors žaidimo metu). Dar, paskutiniu metu, kažkaip padaugėjo rusų. Kadangi mano PSN acc rusiškas ir kažkokiu būdu papuolu į dešimtuką, tarp Rusijos trophie hunter'ių (čia man patys rusai pasakė :D ), tai daug kam knieti mane pakviesti ir paprašyti, kad padaryčiau jiems kokių nors žaidimų trofėjus, ar net visas platinas. :D

P.S. Dėkui už klaidų taisymą :D Sunku mokytis rašyti taisyklingai, kai mokykloje per daug nesistengiau.... O tokios kvailos klaidos, visada buvo mano "arkliukas" :D

Redagavo SudraSkytaS

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.