sniperys

PS3 PSN Lietuva

Rekomenduojami pranešimai

Verta, ten skirsto pagal levelį, kuo daugiau laimi internete, tuo greičiau keliesi lygį ir žaidi su vis stipresniais žaidėjais. Visada reikia bandyti, o ne klausinėti. O ir šiaip, koks tikslas FIFA ar NBA žaisti prieš botus? :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Vieno dalyko paprasysiu as jusu, nekvieskite manes i draugus per PSN jei esi PIRATAS , suzinosiu vistiek kad piratas esi, istrinsiu isdraugu ir gausite grazia zinute :) :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Vieno dalyko paprasysiu as jusu, nekvieskite manes i draugus per PSN jei esi PIRATAS , suzinosiu vistiek kad piratas esi, istrinsiu isdraugu ir gausite grazia zinute :) :)

Kaip tu sužinai kad jie piratai ir kaip suprasti piratauji, taigi jie online nesijungia ar jungiasi? Aš čia kiek nueinu į tą piratavimo temą kiek pamatau kas jau bando lauštis PS3 tuos ir trinu, nes ir taip jau bordakas tuose drauguose...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Taip jie ir Online buvo

Labai paprasta patikrint , nueini i Compare Trophies ir matai Dead Space 2 :thumbsup4: o pasirodo sausio 28 diena , kaip isai gali zaisti jei dar prekyboj dar nepasirodes :)

Va taip ir galima susekti, kuris yra piratas :)

Jau kelis pasalinau :) Ir gali tiesiog is forumo kur apie nulauzinejimus sneka, Kurie jau isbande :)

Redagavo narkata

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O jum gaila? Čia maždaug diskriminacija. Tu mokaisi dvejetais tai aš su tavim, tavim ir anuo nedraugauju. Įdomus mąstymas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kitiems gal ir negaila :thumbsup4: Bet as perspeju (cia ismano puses )

As uz kitus nesneku

Ir seip as nenoriu piratu tureti savo draugu liste, tai ka man dabar daryti

Cia kaip pavizdi pasakisiu: Agnusas dabar butu piratas tai ir ismesciau ji is draugu listo , nors ir gerai bendraujam :)

Redagavo narkata

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš bent jų nediskriminuoju, tačiau su jais online man atrodo jau ir nepažaisi, nors gal.. beto kiti ir į online nesijungia tai kam man juos laikyti jei, nei žaidžiam, nei kalbam, nei ką nors kitą darom... Todėl ir trinu palengva jau po truputį :thumbsup4:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Vieno dalyko paprasysiu as jusu, nekvieskite manes i draugus per PSN jei esi PIRATAS , suzinosiu vistiek kad piratas esi, istrinsiu isdraugu ir gausite grazia zinute :) :)

Pritariu 100%. Beja, ieškau žmonių, kurie žaidžia Demon's Souls, JAV regiono.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Pilnai pritariu. Piratu nepernesu ir as.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

PSN nickas DAUGAI, losiu KZ2, RE5. LP2, viena karta bandziau MGS4 :) kvieskit, turiu ir kitu zaidimu tik dar ir situs losiu :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Taip jie ir Online buvo

Labai paprasta patikrint , nueini i Compare Trophies ir matai Dead Space 2 :) o pasirodo sausio 28 diena , kaip isai gali zaisti jei dar prekyboj dar nepasirodes :)

Va taip ir galima susekti, kuris yra piratas :)

Jau kelis pasalinau :) Ir gali tiesiog is forumo kur apie nulauzinejimus sneka, Kurie jau isbande :)

na ce tai juokinga konsoliai data gali pasikeist i koke tik nori as tikslei nepasakisiu bet riuriu gal kokius 6 platinas kur esu padares 2015 tai kaip ce iseina as piratas delto jog pas mane data yra netiksli?

ir siuo metu pas mane data yra 2281 fallout new vegas proga as noriu kad platina uzregistruotu se data butent todel nes istorija ir yra 2281

 

ps. piretavimo neimanoma atsekti bent jau pokolkas trofejaus data nieko nereiske belekas data gali modifikuoti o tai ipatingai acizve i tokius trofejus kaip 200 kill per para ir taip x50 padarei 200 fragu diena viena prasukai ir pirmin ... ar kaip pasileis gama uz 6m menesiu prasukai data ir turi platina ce nepiratavimas ce debilisku trofehu chitai

Redagavo BonD2o0

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.