arnuoldix

Problema Su zaidimais

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki, tai ka pradesiu. Su xbox esu naujokas, tad nunesiau jy nuflashint. Nuflashino, sumokejau pinigus pasake jei kils kokios problemos sakyk. Na gerai, gryztu namo, isirasau su IsoBurn zaidima (zaidimas is w4 padarytas i w3) dedu ji i Xbox'a ir atrodo krauna, pajuodoja ekranas, paskui tampa baltas ir yra uzrasas Xbox360. Kai iseinu atgal i dashboard ir einu i my xbox parasyta: Play DVD. Bandau paleist, visvien tas pats. Kame problema? Skambinau ir tam kas perrase, sake gal diskus blogai irasai, bet nemanau, kadangi jau 2 diskus irasiau ir nieko. Beje, naudoju Livestar DVD+R DL, nezinau ar tai ka nors keicia.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, tai ka pradesiu. Su xbox esu naujokas, tad nunesiau jy nuflashint. Nuflashino, sumokejau pinigus pasake jei kils kokios problemos sakyk. Na gerai, gryztu namo, isirasau su IsoBurn zaidima (zaidimas is w4 padarytas i w3) dedu ji i Xbox'a ir atrodo krauna, pajuodoja ekranas, paskui tampa baltas ir yra uzrasas Xbox360. Kai iseinu atgal i dashboard ir einu i my xbox parasyta: Play DVD. Bandau paleist, visvien tas pats. Kame problema? Skambinau ir tam kas perrase, sake gal diskus blogai irasai, bet nemanau, kadangi jau 2 diskus irasiau ir nieko. Beje, naudoju Livestar DVD+R DL, nezinau ar tai ka nors keicia.

Blogai isirasei, o greiciausiai, kad blogai nusipachinai.Ir kokia pas tave FW (firmware) jei naujiausia Ixtreme 1.6 arba 1.61 tai tau tik active.iso reik ir nereiks pachint :whistling:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ixtreme 1.6 driveris lite on. Jeigu imanoma, siek tiek daugiau informacijos apie active.iso nelabai dar gaudausi. Nes dabar paimiau abgx360 patcheri is w4 i w3 nusipatchinau zaidima(lyg ir viskas normaliai) ir pasidariau ta .dvd failiuka. Paleidziu per IsoBurn'a ir irasau, nezinau, ar cia su diskais ar su kuo, ar cia su tuo kazkokiu active.iso. Turiu dar 1diska tai noriu dar karteli pabandyt ka nors padaryk, tai jei turi laiko issamiau papasakok :/

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ixtreme 1.6 driveris lite on. Jeigu imanoma, siek tiek daugiau informacijos apie active.iso nelabai dar gaudausi. Nes dabar paimiau abgx360 patcheri is w4 i w3 nusipatchinau zaidima(lyg ir viskas normaliai) ir pasidariau ta .dvd failiuka. Paleidziu per IsoBurn'a ir irasau, nezinau, ar cia su diskais ar su kuo, ar cia su tuo kazkokiu active.iso. Turiu dar 1diska tai noriu dar karteli pabandyt ka nors padaryk, tai jei turi laiko issamiau papasakok :/

stai sitas video youtube

cia pazek tau reikes 1 DVD + DL disko

ten viska parodo kaip daryt reik kas neaisku rasyk paaiskinsiu... :whistling:

 

Tau gi nereik patchint isvis nes turi IXtrme 1.6 kaip ir as,tau tereik isirasyt active iso kaip parodyta video i vsio

Cia gali parsisiusti active.iso: http://www.jungleflasher.net/files/activate.rar

Redagavo narutas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Taigi nekuriau naujos temos ir paklausiu cia. Taigi man panasi situacija, pasiemiau is draugo zaidima kuris yra patchintas i wave 2 nes pas ji 1.5 fw, na o pas mane 1.6 ir kai bandau paleisti game man ji meta kaip dvd. Tai man reiktu isirasyti active.iso ir turetu veikti? Na man tik keista ar neturetu ir taip pasileisti tas zaidimas nes jis patched i 2 wave. Na o pas drauga ant 1.5 jis eina gerai. Tai kaip? Man vistiek reikia active iso nors tas game ir patched? :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.