Rekomenduojami pranešimai

Diske bus Legends and Killers, Liars and Cheats & Undead Nightmare Pack. Nieko siųstis nereikės.

 

Ačiū už atsakymą <_<

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Wow! Žaidimas nerealus. Pažaidus porą valandų susidarė toks įspūdis, lyg tai būtų GTA ir Skyrim mišinys su Wild West elementais. Kodėl GTA? Savaime aišku, kad dėl atviro pasaulio, dėl panašios mechanikos ir žaidimo koncepcijos, spėju tas pats variklis buvo panaudotas. Kodėl Skyrim? Nes jojant per pasakiškai atrodančią dykumą nežinai ką gali rasti už kito kaktuso. Taip jojant vienas kaubojus sustabdė mane ir prašo pavežti. Aš, aišku, pasirinkęs dorybės kelią privalėjau padėti žmogui nelaimėje. Ir ką jūs manot? Tas nustumė mane nuo arklio ir man nespėjus suprasti kas įvyko jau joja į horizontą. Dėl tokių nenuspėjamų dalykų, puikios atmosferos, kurią išryškina muzika, nepakartojami kanjono sualėlydžiai, veiklos begalybės šitas žaidimas mane pakerėjo. Žaidimui vienareikšmiškai skirčiau 100 balų. Manau, dauguma iš jūsų jau žaidė ir šitie dalykai jums yra puikiai žinomi. Pirmas įspūdis geresnis nei tikėjaus. Kas nežaidė - turėtumėte rimtai apmąstyti žaidimo įsigyjimą!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Taip jojant vienas kaubojus sustabdė mane ir prašo pavežti. Aš, aišku, pasirinkęs dorybės kelią privalėjau padėti žmogui nelaimėje. Ir ką jūs manot? Tas nustumė mane nuo arklio ir man nespėjus suprasti kas įvyko jau joja į horizontą.

 

Reikejo susvilpti ir tavo zirgas butu ji numetes :grt: Redagavo Luigi

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Oh well, aš jį tiesiog nušoviau... Nuotrauka Žinos kaip vogti iš manęs žirgą. Bet krc, matau ir minusus šiame žaidime. Man asmeniškai nelabai patinka, kad žaidimo pasaulyje laisvai toleruojamas žudymas - čia dažniausiai pasitaikantis problemos sprendimo būdas. Aš suprantu, kad čia laukiniai Vakarai, bet morališkai sunku yra priiminėti tokius sprendimus :notworthy: Bet yra ir kita medalio pusė: žaidžiau aš pokerį, aišku pralaimėjau, bet pajutau didelį palengvėjimą, kai padariau keletą skylių apiplėšusio mane šunssnūkio galvoje :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Visa perejau jau gana senokai dabar jau kuri laika zaidziu MP pats zaidiams labai patiko ir pati istorija ir grafika,zaidimas labai itraukiantis taip isizaidziau kad perejau per kelias dienas. Tikrai nera kada nuobodziauti zaidziant,tik siek tiek nuvyle zaidimo pabaiga man John Marston daug labiau patiko nei tas jo sunus todel gaila kad ji susaude. O siaip noreciau visai ir Undead Nightmare pabandyt. Balai 10/10

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Visa perejau jau gana senokai dabar jau kuri laika zaidziu MP pats zaidiams labai patiko ir pati istorija ir grafika,zaidimas labai itraukiantis taip isizaidziau kad perejau per kelias dienas. Tikrai nera kada nuobodziauti zaidziant,tik siek tiek nuvyle zaidimo pabaiga man John Marston daug labiau patiko nei tas jo sunus todel gaila kad ji susaude. O siaip noreciau visai ir Undead Nightmare pabandyt. Balai 10/10

 

Spilerio tagus naudok, nes gal kas nors neperėjas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Gal kas galėtumėte duoti patarimų kaip pereiti arklių lenktynes , na misija W raidėje . Niekaip neaplenkiu jų ..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nusipirk Horse pils, obuoliu, kramtomo tabako, ir visalaika serk arkly begdamas, jo stamina tada buna ant full, ir nesunkiai laimesi

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nusipirk Horse pils, obuoliu, kramtomo tabako, ir visalaika serk arkly begdamas, jo stamina tada buna ant full, ir nesunkiai laimesi

 

Dėkui už atsakymą . :thumbsup4:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nesenai gavau si game ir mano draugas zaidzia online kur jam gauti sniper gal kas galit pasakyti?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Reik rasti, arba nusauti kita zmogu ir paimt is jo

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

XBOX one backward 

 


gaila nedare remeiko 


bet vistiek jau net pamirses buvau kad zaidimas dar taip gerai atrodo po tiek laiko  :sir:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kazkaip ir man noretusi tik geriau butu rast x360 versija .didesne reza ir geresnis AA. maziau sublurintas nei ps3 versija.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nu nzn ant x'o nebandes lost o ant ps3 ganetinai graziai jisai atrodo :) paziurejau i last save tai save darytas 2013 metais :D kazkur po 3 metu sugalvojau pereiti vel nes nebuvo ka veikti :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.